Ново
КОВЕРГЕРЛ Егзибиционист Кадифена Моно Сенка За Очи, Копај Длабоко

КОВЕРГЕРЛ Егзибиционист Кадифена Моно Сенка За Очи, Копај Длабоко

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Една боја на лизгање. Доказ за размачкување и отпорен на набори. Трае цел ден. Формулиран без парабени, минерално масло и талк. Тестиран дерматолог. Овие светли, богато пигментирани сенки за очи сигурно ќе го оживеат секој изглед! Достапна во низа длабоки светла што го зголемуваат расположението, луксузната текстура на перница се лизга на очните капаци со свилено чувство за мазна, рамномерна боја. ​.

За стоката

Слична стока во категоријата

8 Боја Сјај Течни Сенки За Очи Постојат 8 различни комбинации на бои кои можат да одговараат на сите ваши

ВИСОКО ПИГМЕНТИРАНА : оваа палета за сенки содржи 18 нијанси за да го создаде вашиот најживописен изглед

Големина На Стапче За сенки за очи : 4, 4х0, 59х0, 59 инчи Сенка За очи Стап Тежина : 0,026 фунти Мазна Водоотпорен

ПОГЛЕДНЕТЕ И ЧУВСТВУВАЈТЕ СЕ БЕСПРЕКОРНО : оваа мистична палета содржи мат и сатенски нијанси, од запал�

Информациите подолу се само по пакет СЕНКА ЗА ОЧИ СО ДОЛГО НОСЕЊЕ : Сјајот На Капакот Со Црн Сјај обезбед

Услуга : Ако Имате Какви Било Прашања По Добивањето На Производот, Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш, Ни�

Оваа Плата За Сенки За Очи Направена Од Материјал, Нема Да Ја Иритира Вашата Кожа Долготрајни Бои И Не Е �

Повеќе Бои : комплетот сенки за очи со 40 бои ги има сите ваши омилени бои со мат и сјајни нијанси за да зад

Ги подобрува вашите очи создавајќи светла, задебелен и убав изглед Луксузни тлее жар комплименти леска

?СОВРШЕНА ШМИНКА : Притисната сјајна сенка за очи долготрајниот светкав ајлајнер ги раскошува очите со �

Одговараат За Сите : Формула И Не Тестирајте На Животни, Погодни За Целиот Тон На Кожата И Чувствителнат

Луксузен кармин кој постигнува долготрајно абење, хидратација и бојаостанете во една модерна мат форму

Оваа Плата За Сенки За Очи Направена Од Материјал, Нема Да Ја Иритира Вашата Кожа Долготрајни Бои И Не Е �

Различни Бои Одговараат На Вашата Опција.Може Да Се Користи На Врвот Усна, Лицето, Нозете И Телото! Соврш

?●15 Бои Професионална Палета за Сенки за Очи+ направете КАКОВ БИЛО ИЗГЛЕД на ШМИНКА : има добра комбинац�

Завршна Површина : Мат, Сјај, Трепет Една боја / мултибоја : 9 бои Тежина на пакетот : 0,13 кг Големина на прои

€®Повеќенаменски Стап За сјајни Сенки За Очи Е специјално дизајниран за едношалтерска употреба на пре�

●СТАПЧИЊА ЗА СЕНКИ За СЕНКИ Focallure Focallure Со Мат и треперливи завршетоци, тој е целосно изграден за вашиот

Совршен И За Лична Употреба,Секогаш Може Да Ви Понуди Различен Креативен Изглед На Очите Во Различни Пр�

Богати, Свилени ПигментиБогато пигментирани бои за сенки со интензивна исплата на бои Оваа ултракадифе

+ 12 БОИ СТАП ЗА СЕНКИ ЗА ОЧИ : Стапчиња Со Високи Сенки За Да Се Создаде Големо Влијание, Од Топла До Ладна

Формулата со висок трепет, висок пигмент ви дава секси и впечатлив прозрачен изглед бојата се применува

Разновиден Сјај : суптилниот трепет, сјајниот солзавец и металниот сјај, сите се достапни во овој течен �

①Сјајна Течна Сенка За Очи】 мазната треперлива течна сенка за очи ја покажува бојата или силниот ефект

Камелеонска Течна Сенка За Очи : Сјајната сенка за очи ќе рефлектира различни бои според различни агли з

Scroll