Ново
Жица Стража, 8-3/4 x 17-3/4 x 5 во.

Жица Стража, 8-3/4 x 17-3/4 x 5 во.

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Точка : Жица Стража, Материјал : Полиестер Обложени Челик, Висина : 8-3/4". Точка : Жица Стража, Материјал : Полиестер Обложени Челик, Висина : 8-3/4". Жица Стража, Висина - Итно Осветлување И Излез Знаци 8 3/4 во, Ширина-Итни Осветлување И Излез Знаци 17 3/4 во, Длабочина - Итни Осветлување И Излез Знаци 5 во, Материјал Полиестер Обложени Челик, За Употреба Со Излез Или Итни Светла.

За стоката

Слична стока во категоријата

Земја На Производство : КИНА; Материјал : МИЛЕНИЧЕ Нето Тежина : 246гр; Содржина На Пакетот : 5 Парчиња х Лес�

усогласената подлога гарантира дека лентата може да се завитка околу ролки или да се користи во неправи

Бакарната Лента е изработена од високо спроводлив материјал со бакарна фолија со низок отпор, одлична з

Описи : 100% нов висок квалитет.Висока топлинска спроводливост.Ултра тенок филм со одлична изолација.Доба

НЕВЕРОЈАТНО СИЛЕНне можете лесно да ја искинете или искинете оваа лента! Има внатрешна армирана ткаени�

Оваа моќна лимена фолија и комбинација на ленти ги надминува стандардните ленти за најсложените работн

Големина : 6 инчи широк х 98 стапки долг (33 јарди) Ткаена ткаенина од фиберглас изработена од ЕСтакло, обич�

Задебелен Пвц Материјал : Изработен од задебелен пвц материјал, дебелината на еден слој е околу 0,5 мм, от�

Висок Квалитет : Самолепливата лента е изработена од силикон кој е издржлив и компактен, може да го прод�

Силен Издржлив, разноврсен, флексибилен, Работи за мали домашни проекти или Во комерцијална КЛИМА Оваа �

Најнапредната достапна лента со висока топлина Супериорен абразија и отпорен на топлина...

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Церади, Топол Лепак Нето Тежина : 138гр; Содржина На Пакетот : 1 х С�

●Секоја електрична изолациона лента е изработена од густ и силен пвц, кој има добра изолација, силен ви�

Ова е мултифункционална лента, бидејќи може да поправи, лепи, запечати и поправи речиси сѐ...

●ПОВЕЌЕНАМЕНСКИдвостраните мрежести ленти се одлични за канцелариска, уметничка, домашна и секојднев�

100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ако сте, од која било причина, не сте 100% задоволни со Вашата Селотејп, �

Производот припаѓа на домашно складирање Овој производ е произведен во соединетите држави 1 инч х 30 ста�

Explame mask LAPEОдлично безбедно лепило од медицинско одделение и за кожата и за ткаенината Не е потребно шиењ

Quailty ® Изработен од јп и газа композитен материјал, еколошки, безбеден, водоотпорен, издржлив, силна сил�

Земја На Производство : КИНА; Материјал : ПВЦ; Нето Тежина : 272гр Содржина На Пакетот : 1 х Лента За Обележув

СТАКЛЕНИЧКИ ФИЛМСКИ ЛЕНТИ ?€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ●Тешка водоотпорна лента која стручно издржува дождови

Име На Производот : Алуминиум Бутил Боја : Сребрен Тон Температура : Краткорочни 100 По Ролна Вкупна Должи�

Scroll