Ново
JTWEB 5 PC Титаниум осцилирачки мултитолни лопати, титаниум осцилирачки алатки за метални нокти од дрво пластика тврд материјал осцилирачки сечила за пила метали сече

JTWEB 5 PC Титаниум осцилирачки мултитолни лопати, титаниум осцилирачки алатки за метални нокти од дрво пластика тврд материјал

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

? Посилна отпорност на абразија и има над 2x подолг живот од обичниот сечило. ? Како што се Феин Мултимастер, Милвоки и Девалт. ? завртки. ? 【Висока ефикасност】 Осцилирачки алатка за титаниум, сечилото за сечење метал, е поотпорен на сечење од обичните сечила на пила, избегнувајќи честа замена на сечилото за време на работата и подобрување на ефикасноста на работата. Широко примена】 Сечилата за осцилирање на титаниум Осцилирачки може да се користат за градење гранки, декорација на куќи, сечење на рамки на вратите, сечење метали и пластично сечење за да се задоволат вашите различни потреби за сечење. ? Посилна отпорност на абразија и има над 2x подолг живот од обичниот сечило. ? Како што се Феин Мултимастер, Милвоки и Девалт. ? завртки. ? 【Висока ефикасност】 Осцилирачки алатка за титаниум, сечилото за сечење метал, е поотпорен на сечење од обичните сечила на пила, избегнувајќи честа замена на сечилото за време на работата и подобрување на ефикасноста на работата. Широко примена】 Сечилата за осцилирање на титаниум Осцилирачки може да се користат за градење гранки, декорација на куќи, сечење на рамки на вратите, сечење метали и пластично сечење за да се задоволат вашите различни потреби за сечење. 5pcs x 1-3/8 инчи титаниум осцилирачки мултитул лопати. 3pcs x адаптери.

За стоката

Слична стока во категоријата

Компатибилен со Rockwell и Worx Sonicrafter Универзални двометални заби Наменето за метал и дрво Ласерски мерач на

Пакетот вклучува : 5pc прозорец.admin Accountid = 237436051 Подлогата за волна со кратки NAP е изработена од плетена 100% �

鈽?鈽? Различни типови : Универзален интерфејс со отворен вид на отворен тип, отпорност на остриот раб на �

【Премиум материјал】 Осцилирачкиот сечив на сечилото на пила е изработен од високо квалитетен цементе�

Намета за мелење на тркала за пескарење на дискот, главно користени за метална мелење Рефициент и мала п

? 2 "Полу кружен светлосен титаниум осцилирачки алатки, и 3 адаптери.? Сечење на материјали...

Алатки за заби за карбид за заби кои осцилираат сечила на алатки со индустриски обложување на титаниум �

Комплет за алатки за мешање : Вклучувајќи HC, BIM, SS, стандард и прецизно осцилирачки сечило за пила, овој ко

Најдобро за бетонски сила за цементна мерка од плочки Материјал со карбид дијамант, универзален и брзо �

Најдобро за отстранување на инјекциска смеса Дијамант материјал, универзален и брзо ослободување Паке�

Висок квалитет : Изработено од високо квалитетен зацементиран карбид материјал, висока цврстина и има д

Боја : како што е прикажано 1 Ова моќно тркало за мелење може стручно да создаде форма на дрво 2,74мм камбер

Инсталирано на влажна мелница, што се користи за мелење на вода и цементен кат Appy to Grinder Model DMS250, DMS340, DMS350 п

[Супериорна вредност Осцилирачки комплет за сечила на пила]Содржи 100 пакувања со осцилирачки алатки [Ши�

Боја : Црна 2 Пакетот вклучува : 1 x Белешки за прашина за прашина : 1 Рачно мерење, ве молиме, дозволете греш

Построги и подебели : Направено од челик со голема брзина и висок јаглероден челик Дебела мерач метал и �

Потекло : CN (потекло) Снабдувања на DIY : Метал Сертификација : Ништо Видови на : алатка за мелење Модел : Сек

Боја : Црвен кружен 1 Безбедна контрола : Брзо отстранување на дрво со додадена Бенет на контрола и безбе�

Боја : Сина Пакетот вклучува : 1Полициско тркало Белешка : Вистинската боја на предметот може да биде мал�

Сечилото на осцилацијата на алатката со остри заби, прецизното сечило се сече низ ламинираниот материј�

Направено од легура челик и висок јаглероден челик, произведен со специјални техники, поцврсти и подебе

【Обвитка за титаниум】 : Површината на пиланата е позлатена со слој на титаниум карбид, со што се зголем�

Бренд : Пакетот вклучува : 4Белешки за пескарење Белешки : Вистинската боја на предметот може да биде мал

Боја : жолта Моќен диск за резба на дрво може да има намера да се монтира на стандардна мелница за електр�

Оригинален ОЕМ ехо дел 12пакет Fits : 215311, 215511 Пластичните лопати со мијалници ги заменуваат сечилата на си�

HRC55 Супер микро зрна волфрам карбид 4 флејти крајни мелници за мелење CNC, 4 F*16*40*16*100 секач за мелење, рутер �

Снабдување со DIY : обработка на дрво Тип : Абразивен диск Е прилагодено : да Место на потекло : Кина Влезна

Scroll