Ново
Тркачки автомобили - 1930 -ти “Гилмор Лав специјален PKG

Тркачки автомобили - 1930 -ти “Гилмор Лав специјален PKG

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Стручно дизајниран од JL Innovative. Вистински на животните детали. Повеќето предмети бараат склопување, сликарство, детали. Сосема нова ставка. Запечатени во фабрички пакување. Стручно дизајниран од JL Innovative. Вистински на животните детали. Повеќето предмети бараат склопување, сликарство, детали. Сосема нова ставка. Запечатени во фабрички пакување. Стручно дизајниран во САД од JL иновативен дизајн. Сосема нова ставка. Ова е комплет што бара склопување, сликарство, детали и аранжман.

За стоката

Слична стока во категоријата

Pro Grass Micro Applicator од воената светска сценско Компактна апликација за трева трева погоден за примена на ста

Пластика Може да биде подарок за вашите пријатели, семејства, соученици Изгледот на вашиот модел пејзаж

Сè што треба да создадете меки реални овци со модел Ставете ги со нашиот апликатор за про трева кутија...

Комплет за пластичен модел со делови, достапен во различни бои За модел железнички воз или за украсувањ�

? Дрвото на моделот на железницата може да се користи повторно за некое време ? ? ? Мало лажно дрво од бонс�

Модел на градење на архитектурата Вашиот модел за распоред на железницата, минијатурни основи, диорами

Однесете ја вашата игра на следното ниво Уживајте ги вашите минијатури во околно бојно поле или авантур

Вкупно 15 минијатурни модели дрвја, 4 дланка и 5 кокосови дрвја со различни големини, 2 црвени јавори дрвја

12 парчиња модел на дрвја пластични минијатурни дрвја за микро пејзаж со пејзаж, декор за вештачко дрво д

Дрвја на сценографии со модел на воз : прикажани со багажникот и зелените лисја за реален визуелен ефект

Пакетот вклучува : 4 пакувања со трева од трева (1 пакет од 32 парчиња, вкупно 128 компјутери), 1 компјутер пин

Четири бои на лисја можат да се совпаднат со различни сезони за да го направите вашиот архитектонски пе�

Додадете длабочина и реализам во вашиот распоред со позадината на моделот на железничката пруга...

Донесува секоја сцена за распоред во живот Реални пози и позиции Насликани во автентични бои Подготвен�

Земја на потекло : Германија Ширина на пакетот : 10,2 сантиметри Висина на пакетот : 2,8 сантиметри...

Направено од квалитетна железна жица и сунѓер материјал кој е издржлив за долго време Совршени реквизи�

Наменето за употреба во модел железничка пруга или дијамара HO Scale (1 : 87) Точна скала 1499 не играчка; Намене�

Минијатурни дрвја на сценографијата : усвојува прецизно производство на стабилните карактеристики и в�

Нова ставка бр : 16458 Мерач : H0 Оваа ставка не е играчка и е наменета за употреба на моделирање Нова ставка �

Додатоци за железнички модел за мрежна декорација Боја : Не ренезинг Е потребно собрание : точно Количин

Направете го вашиот модел пејзаж уште пореален со написите од Нох Направете го вашиот модел пејзаж уште

N скала; 2инчен висина 4 дрвја по пакет Собрани и подготвени за „засадување“ Точни екстремитети, детално

Наменето за употреба во модел железничка пруга или дијамара HO Scale (1 : 87) Точна скала 49974 Не играчка; Намене

Димензии на пакетот : 0,9 cms (l) x 8,4 cms (W) x 27,1 cms (H) Тип на производ : Слика на играчки Количина на пакет : 1 Земја

Scroll