Ново
Држач за сапун FDIT за туш метал антички бања пресврт wallид монтиран метален сапун сапун

Држач за сапун FDIT за туш метал антички бања пресврт wallид монтиран метален сапун сапун

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Дизајн на дното на шупливата : шупливиот дизајн на дното на држачот на сапунот може да го задржи сапунот сув и чист, обезбедувајќи одлично со искуство со искуство. Практична опрема за бања : држач за метален сапун поставен со wallидови е практична опрема за бања, која носи многу погодност за вашиот живот. Силна структура : сапун за сапун со бања со wallид е изработено од бакар и не'рѓосувачки челик материјал, кој има силен отпор на оптоварување, чувство и долг животен век на услугата. Исцрпно тестирано : Произведено според строги стандарди за контрола на квалитетот, држачот за метал монтиран со wallид има стабилни перформанси. Едноставно и модерно : Ова е корисен држач за сапун со едноставен и модерен дизајн. Држачот на сапун е совршен избор за складирање на сапун. Дизајн на дното на шупливата : шупливиот дизајн на дното на држачот на сапунот може да го задржи сапунот сув и чист, обезбедувајќи одлично со искуство со искуство. Практична опрема за бања : држач за метален сапун поставен со wallидови е практична опрема за бања, која носи многу погодност за вашиот живот. Силна структура : сапун за сапун со бања со wallид е изработено од бакар и не'рѓосувачки челик материјал, кој има силен отпор на оптоварување, чувство и долг животен век на услугата. Исцрпно тестирано : Произведено според строги стандарди за контрола на квалитетот, држачот за метал монтиран со wallид има стабилни перформанси. Едноставно и модерно : Ова е корисен држач за сапун со едноставен и модерен дизајн. Држачот на сапун е совршен избор за складирање на сапун. 1. Силна структура : сапун со сапун со бања со wallид е изработено од бакар и не'рѓосувачки челик материјал, кој има силен отпор на оптоварување, чувство и долг животен век.2. Дизајн на дното на шупливо : шупливиот дизајн на дното на држачот на сапунот може да го задржи сапунот сув и чист, обезбедувајќи ви одлично користејќи искуство.3. Едноставно и модерно : Ова е корисен држач за сапун со едноставен и модерен дизајн. Држачот на сапун е совршен избор за складирање на сапун.4. Практична опрема за бања : држач за метал сапун поставен со wallид е практична опрема за бања, која носи многу погодност за вашиот живот.5. Исцрпно тестирано : Произведено според строги стандарди за контрола на квалитетот, држач за метал монтиран со wallидови има стабилни перформанси. Спек : Тип на ставка : држач за сапун за бања со wallид : бакар, не'рѓосувачки челик : златна категорија : приближно. 429g / 15.1ozpackage список : 1 x сапун нето 2 x завртка 2 x завртка за експанзија 1 x хексадецимален клуч.

За стоката

Слична стока во категоријата

Носител на сапун за самоисцедувањеизработен од премиум ПП, ипријателски Не лесно се распаѓа и деформац�

Нашиот држач за сапун го задржува вашиот сапун сув Носителот на сапунот е безопасен, здрав, здрав, еколо�

Големина : 16*10,5*2см Getе добиете две сапуни со сапун Функционалност и разноврсност Ова сапунско јадење е у�

Квалитетен материјал : Овие случаи на сапун се рачно изработени од природното бор дрво, со површина за р�

Погодно за мазни површини, лесни за инсталирање и употреба Овој производ е изработен од вселенски алуми

100% 304 доказ за не'рѓосувачки челик и 'рѓа : Конструиран од тешки SПремиум одделение од не'рѓосувачки челик

Тежина : 0.099lb Спецификација : 4.533.150,39 инчи Материјал : Силика гел Карактеристики : облик на чешел, надземна

Садот за сапун се исцеди многу брзо и лесно, помагајќи да се одржуваат чисти и суви кујнски countertops...

[Персонализиран дизајн] : Кутијата со сапун има шуплив дизајн и свежи бои Може да се користи и како убава

Рустикален држач за визит картичка за леано железо / фиока за клучеви Ново направено да изгледа старо...

Исто така, може да се користи за складирање на некои други мали предмети, многу издржливи Произведен со �

Не'рѓосувачки челик Исцедување на држачи за држачи на сапун доволно капачиња за држачи на сапун, така шт

Thisе е корисен случај за сапун за носење сопствен сапун и одржувајте го куферот чист ▲ Може да се користи

Стр Кутија за заштеда на држачи за сапуни : Силна конструкција, лесна за употреба, не е лесно да се спушти

Јасна текстура, стилска и убава Самата сапуница има лесен мирис и силна отпорност на вода Направено од д

Керамички сапун сапун сапун сапун држач за сапун сапун сад сад мијалник сапун плоча сад водопад водопад

51 / 4 "Ергономски дизајн Конструкција од месинг / порцелан Дизајн на наследство Совршено координира со ко

Scroll