Ново
Аозен креативен Дублејер држач за сапун во форма на цвеќиња, силен држач за сунѓер за туширање, бања за садови, кујна, мијалник, сад со сад за одвод, елегантен заштед?

Аозен креативен Дублејер држач за сапун во форма на цвеќиња, силен држач за сунѓер за туширање, бања за садови, кујна, мијалник,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Симпатично е и носи добредојдено чувство во бањата. Декоративен : Обликот на држачот додава декоративен и карактеристичен во бањата. Можете полесно да поставите чаши за складирање за паста за заби, четка за заби и конец на држачот, заедно со сапунот. Добра дренажа : држачот на сапунот има дренажни дупки во својата база кои не дозволуваат водата да остане во држачот. Покрај тоа, држачот го задржува сапунот сув и го прави животот на употреба подолг од сапуните што остануваат влажни повеќе. Со водата што брзо се пробива низ дупките, миењето и сушењето на држачот станува исклучително лесно. Со водата што брзо се пробива низ дупките, миењето и сушењето на држачот станува исклучително лесно. Прикачете го во близина на мијалници за да донесете поинаква вибрација наместо не'рѓосувачки челик или пластични држачи за сапуни. Не ви требаат никакви алатки за да го инсталирате овој држач, да користите лепила за лепило и да ги залепите на wallидот за долготрајна употреба. Можете полесно да поставите чаши за складирање за паста за заби, четка за заби и конец на држачот, заедно со сапунот. Симпатично е и носи добредојдено чувство во бањата.5x12x12cm Боја : розова, зелена [клучни зборови] Двоен држач за сапун водоотпорен вакуум вшмукување чаша бар сапун држачи решетката за туширање сапун сапун wallид монтиран одвод за одводнување сапун за плочки за бања правоаголник бар сапун сапун со перфорација - замена за вшмукување такафладер Држач за сапун сапун сапун сад заштеда на сапуни садови контејнер за бања за кампување лисја на сапун држач со вшмукување чаша само-исцедување за да се задржи сапун сув лесен за чистење стоп-кашеста сапун за бања, кујнски мијалник за мијалник, држач за сапун, преносен сапун сапун со сапун сапун за сапун сапун сапун куќиште за сапун сапун За кампување во салата за теретани за туширање туш кади сапун држач за садови организатор за бања полица полица со куки длабоки додатоци за складирање на бања без дупчење wallид монтиран од Rustreof не'рѓосувачки челик за туш кујнски лепило лепило од не'рѓосувачки челик, без дупчење за сапун, сапун, држач за сапун, керамички мермер, изглед на лисја од бел Soap Dish for Bathroom Shower Kitchen Counter Top Easy to Clean Keeps Soap Dry Bamboo Soap Dishes for Bar Soap Holders for Shower for Bathroom Sink Bulk Small Wooden Soap Tray Pretty Neat Ventilated Soap Dish Disj Disk Ceramic Soap Dish for Sink Self Draining Soap Dishes Saver for Shower Држач за сапун за сапун за сапун за сапун сапун сад за сад за кујнски сапун сапун за туширање со вшмукување чаша од не'рѓосувачки челик сапун држач за сапун за бања за сапун за туш wallиден сапун држач за сапун без дупчење, супер моќен вакуум, силен сапун за сапун за сапун за сунѓер за туш, отстранлив стаклен сапун сапун, врежана вметната чинија со сапун, врежан сапун Држач за сапун за сапун декоративен сапун сапун фиока гроздобер сапун сапун за туширање. Повеќе опции за складирање : 2 слоевито складирање гарантира дека е повеќе од само држач за сапун. Прикачете го во близина на мијалници за да донесете поинаква вибрација наместо не'рѓосувачки челик или пластични држачи за сапуни. Одржувајте форма на сапун : Брзата дренажа гарантира дека сапунот не ја губи својата форма и се обликува. Материјал : PP Големина : 17. Повеќе опции за складирање : 2 слоевито складирање гарантира дека е повеќе од само држач за сапун. Декоративен : Обликот на држачот додава декоративен и карактеристичен во бањата. Добра дренажа : држачот на сапунот има дренажни дупки во својата база кои не дозволуваат водата да остане во држачот.

За стоката

Слична стока во категоријата

Направено од високо квалитетен материјал за трајна и долготрајна употреба Овозможува сапун да се исуши

Погодно за мазни површини, лесни за инсталирање и употреба Овој производ е изработен од вселенски алуми

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста

Исцедување сапун за сапун : држач за сапун за туширање направен од материјал, издржлив за употреба...

Моќна чаша за вшмукување на дното, силна сила на адсорпција, нема потреба да се грижите за паѓање...

Мат за сушење на полиестер за сушење на садови со мерење 23 "x 18" со дебелина од 0,125 " Совршен за секоја кујн�

Сапун сапун направен од не'рѓосувачки хром обложен челик 3М самолеплива закачалка поставена со wallидови

Кади изработени од материјал за трајна употреба Soap Saiver Водата ќе се исцеди од дупките за решетки за сапу

Thisе е корисен случај за сапун за носење сопствен сапун и одржувајте го куферот чист ▲ Може да се користи

Решетка за складирање на сапуни : фино изработка, мазно полирање, уникатна и креативна форма, капацитет �

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Акрилните компоненти суптилно го истакнуваат овој ел

Не'рѓосувачки челик Исцедување на држачи за држачи на сапун доволно капачиња за држачи на сапун, така шт

Квалитетен материјал : Овие случаи на сапун се рачно изработени од природното бор дрво, со површина за р�

Големина : 16*10,5*2см Getе добиете две сапуни со сапун Функционалност и разноврсност Ова сапунско јадење е у�

Керамички сапун сапун сапун сапун држач за сапун сапун сад сад мијалник сапун плоча сад водопад водопад

Материјал : 。 Совршена полица за бања за складирање сапун Без проблеми да се перфорира на идот...

Пластика Држач на садови Нема чуден мирис, стилски и убави, мазни рабови нема да ви наштетат на рацете, и�

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Дизајн за заштеда на креативен простор Дизајнерскиот

Рустикален држач за визит картичка за леано железо / фиока за клучеви Ново направено да изгледа старо О

51 / 4 "Ергономски дизајн Конструкција од месинг / порцелан Дизајн на наследство Совршено координира со ко

Ширина : 4.7244инчиДолжина : 4.7244инчиВисина : 1.61417инчи Категорија на сапуни со сапуни Хром завршница...

Тежина : 0.099lb Спецификација : 4.533.150,39 инчи Материјал : Силика гел Карактеристики : облик на чешел, надземна

Нашиот држач за сапун го задржува вашиот сапун сув Носителот на сапунот е безопасен, здрав, здрав, еколо�

Нашите производи се совршени за организирање на мноштво предмети Користете во бања, спална соба, плакар

Наменето за убавина и алатка Месинг конструкција за да се обезбеди квалитет и издржливост Мазна стакле�

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина : приближно 5,3 x 3,7 x 1,4 инчи (13,5 x 9,5 x 3...

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Акрилните компоненти суптилно го истакнуваат овој ел

Нашето сапун за туширање е совршено за вашата бања, кујна, туш, перална или asonидар Ќе изгледа одлично во �

Материјал : сапун чинија направено од висококвалитетно дрво, кое е цврсто и издржливо Останете суво : Об�

Дизајн на дното на шупливата : шупливиот дизајн на дното на држачот на сапунот може да го задржи сапунот

Scroll