Ново
Сапун за сапун ZPLMW, полици за држач за сапун без држач за сапун, алуминиум бања додатоци за бања сапун сапун сапун сапун кутија за сапун

Сапун за сапун ZPLMW, полици за држач за сапун без држач за сапун, алуминиум бања додатоци за бања сапун сапун сапун сапун кутија

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1185.60

Погодно за мазни површини, лесни за инсталирање и употреба. Овој производ е изработен од вселенски алуминиумски материјал, без црна, без отпорност на 'рѓа и корозија. Најдобро е да се чуваат и организираат додатоци за бања, материјали за перење, кујнски гаџети, украси, итн. Направени од високо-сила, висококвалитетни материјали за супериорни перформанси, издржливост и подобрен квалитет на живот. Елегантен дизајн, модерен изглед, сјајни бои. Стилската надворешност се чувствува совршено за секој модерен ентериер, па дури и го украсува постојниот декор. Име на производи : SOAP Rack Material : Space Aluminum Color : Goldsize : 12.5 × 9cmsurface Третман : Метод на оксидација ИНСТАЛАЦИЈА : Панч-Фрестил : Едноставно и модерно место за бања, бања, клиент за бања Наредете испорака за вас што е можно поскоро (во рок од 48 часа). Ако не сте ја добиле стоката во рок од 30 дена. Ве молиме контактирајте не на време. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа.

За стоката

Слична стока во категоријата

Државен сапун ДривентПремиум материјали што се пријателски на животната средина, многу безбедни и издр

[Персонализиран дизајн] : Кутијата со сапун има шуплив дизајн и свежи бои Може да се користи и како убава

Сапун сапун направен од не'рѓосувачки хром обложен челик 3М самолеплива закачалка поставена со wallидови

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Големина : приближно 5,3 x 3,7 x 1,4 инчи (13,5 x 9,5 x 3...

Thisе е корисен случај за сапун за носење сопствен сапун и одржувајте го куферот чист ▲ Може да се користи

Исцедување сапун за сапун : држач за сапун за туширање направен од материјал, издржлив за употреба...

51 / 4 "Ергономски дизајн Конструкција од месинг / порцелан Дизајн на наследство Совршено координира со ко

Материјал : 。 Совршена полица за бања за складирање сапун Без проблеми да се перфорира на идот Едностав�

✔ 【Премиум материјал】 : Плакетата за знаци на дрво е направена од висококвалитетен дрвен материјал ко�

Мат за сушење на полиестер за сушење на садови со мерење 23 "x 18" со дебелина од 0,125 " Совршен за секоја кујн�

Заштитното покритие на сапунот е дизајниран со жлебови за да спречи паѓање на сапун ▲ [Единствена автом

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Дизајн за заштеда на креативен простор...

Исто така, може да се користи за складирање на некои други мали предмети, многу издржливи Произведен со �

Рустикален држач за визит картичка за леано железо / фиока за клучеви Ново направено да изгледа старо...

Материјал : Изработено од 100% премија од не'рѓосувачки челик Полицирајте го квалитетот против 'рѓата и к�

Носител на сапун за самоисцедувањеизработен од премиум ПП, ипријателски Не лесно се распаѓа и деформац�

Материјал : пластика Големина : надвор : 12118cm / 4,7 ''4.3 ''3.1 ''; Внатрешно : 1082,5см / 3.9 ''3.1 ''0,98 '' Боја : Пинк, виолет�

Не'рѓосувачки челик Исцедување на држачи за држачи на сапун доволно капачиња за држачи на сапун, така шт

Направено од високо квалитетен материјал за трајна и долготрајна употреба Овозможува сапун да се исуши

Тежина : 0.099lb Спецификација : 4.533.150,39 инчи Материјал : Силика гел Карактеристики : облик на чешел, надземна

Атрактивна форма на сад, заоблен гумен мек допир Комбинира одличен дизајн и функционалност на производ�

Капаците на овие кутии се отстранливи, што е лесно да се отворат и затворат Може да се користи за складир

Ова е О.Е.М Овластен дел Се вклопува со разни модели на бренд Samsung ОЕМ Дел # DA6303256 C Име на бренд : Самсунг Ов

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Акрилните компоненти суптилно го истакнуваат овој ел

Контејнер за сапун кутија : Не само што може да биде како кутија за складирање на сапун, туку може да биде

Нашиот држач за сапун го задржува вашиот сапун сув Носителот на сапунот е безопасен, здрав, здрав, еколо�

Моќна чаша за вшмукување на дното, силна сила на адсорпција, нема потреба да се грижите за паѓање...

Материјал : сапун чинија направено од висококвалитетно дрво, кое е цврсто и издржливо Останете суво : Об�

Scroll