Ново
2 Парчиња Пластичен Држач За Сапун, Држач За Кутија За Сапун За Патување Контејнер Отпорен На Истекување Туш Бања Дома Отворено Пешачење Кампување.

2 Парчиња Пластичен Држач За Сапун, Држач За Кутија За Сапун За Патување Контејнер Отпорен На Истекување Туш Бања Дома Отворено

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Висококвалитетни материјали : кутиите за сапун се изработени од висококвалитетен ПП, лесен и издржлив,heat-resistant.It затвора цврсто, компактно со безбедна брава. Големина : кутијата за сапун за капење е 4,72 x 3,15 x 1,75 инчи (Lx Wx H) / 12 x 8 x 4,5 см,Погодна за стандардните типови сапуни. Уникатен дизајн на заклучување : куќиштето за сапун се затвора целосно,така што сапунот нема да се лизне и да ја запечати водата кога не се користи.Во меѓувреме,кутијата за сапун има гребени на дното за да не се лизне сапунот.Совршено за кампување. Безбедни и неалергични : Нашите кутии за сапуница немаат никакво влијание ниту на вас, ниту на вашиот сапун, што е важно за денешниот растечки број на заболени од алергија.се надеваме дека ќе ви се допадне откако ќе го добиете. Безгрижно Купување : Ако имате какви било предлози и прашања во врска со нашите производи, можете слободно да ни испратите е-пошта. Ние ќе го решиме проблемот за вас во рок од 24 часа. 2 Парчиња Пластичен Држач За Сапун, Држач За Кутија За Сапун За Патување Контејнер Отпорен На Истекување Туш Бања Дома Отворено Пешачење Кампување.

За стоката

Слична стока во категоријата

Сапун сад монтиран на ѕид изработен од смола ЗА МИЛЕНИЧИЊА, лесен, цврст, издржлив и се чувствува добро К

Направено со издржлива проѕирна пластика Го продолжува животот на вашиот сапун Издржливата конструкци

Со 4 Куки Садот За Сапуница Доаѓа Со 4 Пластични Куки За Едноставен, Но Внимателен Дизајн Што Ви Носи Пого

ДРЖАЧ за СУНЃЕР за БАЊА Лесен за употреба и ромов, чувајте ги вашите работи во добар ред ЅИД САПУН КУТИЈА

€ПАКЕТ и ГОЛЕМИНА} Пакетот вклучува 2 парчиња сапун од нерѓосувачки челик во различни форми, едниот е об

Црна Бања Туш Сапун Садот Послужавник Колер Црна Боја К111 Сјај Гроздобер Средината На Векот Модерен Рет�

Држачот за сапун со капак може да биде заклучен и отпорен на истекување, удобен за ракување и силно запе�

Материјал : КОЛКОВИТЕ+GPPS Боја : бела + зелена Големина : 3ин х 2ин х 6ин Тежина : 0,3 килограми Иновативен диза

€Материјал q кутијата за сапун е изработена од пп материјал со мат текстура Ќе се чувствувате удобно ко�

®ЧУВАЈТЕ ГО ВАШИОТ КУЈНСКИ МИЈАЛНИК СУВО силиконски држач за сунѓер за кујнски мијалник може да се кори

Држач за Послужавник За Сапун : Модерен дизајн со севоедно функционалност Само Одводен Сад За Сапун : ку�

Меко и Флексибилно ова сапунско јадење е изработено од висококвалитетен флексибилен силикон.Супер Лес

●2 во 1, мултифункционален дизајн можете Да го користите како кутија за складирање сапун, а исто така мож

3 Парчиња Сад за Сапун Од Бамбус : Изработен од алпски бамбус, површината е мазна, цврста и лесна за чисте�

Грохе Старлајт финиш за површини отпорни на гребење и оцрнување за цел живот убавина Скриено прицврсту�

Мијалник За Сапун : Изработен од материјал, издржлив за употреба Држач За Сапун За Када : Заштеда на Сапу�

Со заоблени рабови, се чувствува удобно Дизајнот е висока вредност, домашен живот Лесен за земање, без и�

ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ ОТСТРАНУВАЊЕ : Лесно држете го горниот дел од ѕидната леплива лента и полека повлечете ди�

Бидејќи ова се рачно изработени дрвени садови за сапуница, производот што го добивте може да биде малку

ПЛАСТИЧНА КУТИЈА ЗА САПУНПосебен дизајн, двослојна структура, ПОСЛУЖАВНИК ЗА САДОВИ ЗА САПУНИЦАкуќишт�

РАЗГРАДЕТЕ ГО И ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ МИЈАЛНИК овој држач за кујнски сунѓер ќе ги чува вашите додатоци за

Контејнер за сапун за патување изработен од пластика, пренослив, издржлив и лесен за чистење...

Висококвалитетен Полирезин ДОПОЛНЕТЕ ГО СЕКОЈ ДЕКОР : Мешавината Од Сребрено Мозаично Стакло Ја Прави �

€Автоматски Дизајн На Дренажа € Практични дренажни слотови спречуваат здружување, така што сапунот ос

Држач за сапун од видра што ја прави атмосферата светла и симпатична со тоа што станува внатрешна точка

НЕ Е ПОГОДЕН за ГРУБИ ИЛИ ТЕКСТУРИРАНИ ПОВРШИНИ : за најдобри резултати, Монтирајте Флекс ГелЗаклучувањ

Scroll