Ново
Дизел Мало Дете Турнеја Маја Флип Флоп, Розова/Виолетова, 22,5 МИЛИОНИ ЕУ/6 МЕТРИ САД Дете

Дизел Мало Дете Турнеја Маја Флип Флоп, Розова/Виолетова, 22,5 МИЛИОНИ ЕУ/6 МЕТРИ САД Дете

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

100% гума. Гумен ѓон. Дизелот одамна е водечки пионер во тексас и секојдневна мода, познат по тоа што се движи надвор и е пред трендовите во својата индустрија. Ренцо Росо го создаде брендот За Дизел во 1978 година, избирајќи го името затоа што е лесно разбирливо, изговорено на ист начин низ целиот свет и има солидно чувство за тоа; во тоа време, дизелот исто така се сметаше за "алтернативна енергија", па затоа беше претставник на алтернативен вкус во секојдневна облека. Иако секогаш ја задржува СВОЈАТА ДНК, во последниве години Дизелот еволуираше во светот на врвно секојдневно носење, станувајќи вистинска алтернатива на воспоставениот луксузен пазар. Дизелот напредува со промени : произведува не помалку од 3.000 нови производи секоја сезона и секој од нив произлегува од процес на огромна креативна слобода, со што се обезбедува постојана иновација.

За стоката

Слична стока во категоријата

Увезени Материјал со висок квалитет, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тон�

Мидилото за враќање на енергијата со целосна должина за супермеко амортизирање Наречена синтетичка ку�

84 ' 'Широк на подножјето : 10см / 3,9 Големина : 41 САД : 9 Велика Британија : 7 ЕУ : 41 инч : 10 см : 255 должина на стапа

Официјално лиценциран Флип Флоп Сјајни sequins на лента Везено екипа на лого лого на каиш Екран печатено ло

【100% гаранција за задоволство】 Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент крајно позитивно иску

Леглави за вкрстена половината за женски тренинзи за тренингот поставуваат нозе со скокови девојки зим

【За испорака】 Експедитирана испорака : 35 дена Куќа папучи гума за женски лак за поддршка папучи жени ши

Етилен Винил ацетат единствен СЛАЈДОВИ лесен стил на лизгање за топло време ТКАЕНИНАИзработена од 100% п

Овозможува и лесна прошетка Идеално за плажа, базен, дом, градина и секојдневно носење Лесно за носење, п

100% Пу Увезени Практичен материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонов�

100% Синтетички Увезени ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНА ПАТРОЛА НА ШЕПАлесни, удобни апостолки за танга за мали м�

Увезени Гумен ѓон Петицата мери приближно 1,5 инчи" Поддршка за лак и пета Мека Пети Пост Амортизирана по�

Етилен Винил ацетат единствен €Симпатичен Дизајн Q Симпатична цртан филм ајкула сандали и диносаурус ч

Ве молиме погледнете Ги Фотографиите За Водич За Големина за помош за големина Возраста е за референци �

Направени во САД или увезени Гума ѓон За сандали со затворени пети кои ќе ви помогнат да ги задржат на но

Мидилото за враќање на енергијата со целосна должина за супермеко амортизирање Наречена синтетичка ку�

Кожа и текстил Увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно глужд од лак Отворање на подигање мери приближ

чизми за жени без пета Натпревар : Достапни Се Разни класични цврсти бои, со класичниот тренд чизмите ап�

Гумен ѓон ●Висококвалитетен Материјал И Удобност ● Овие влечки за перници се изработени од ЛЕСНА И изд

100% стадо Увезени Singените единечни чевли чевли со плакнења се достапни во најразлични безвременски бои �

100% Пу Увезени Финиот материјал, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува и тонови, г�

Летни сандали со мали пета од сандали за фустани за жени, сандали со фустани со ниски потпетици за жени с

блокирајте сандали буци потпетица симпатични станови за жени фустани сребрен фустан чевли за жени со н�

100% Пу Увезени Сандали со лак поддршка за жени летни сандали blowfish големи девојки сандали црни рамни санд�

На пример : шопинг, запознавање, на отворено, празници, патување, свадба, танц, колеџ, канцеларија, забава

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 100% Кожа Произведено во САД и Увезен�

Гума ѓон [Летните сандали] Нашите густини рамнини флип се карактеризираат со прилагодлива лента за приц

Термопластичен гумен ѓон Рибарски сандали Забава дејзи детали Лесно затворање на куката и јамката...

Scroll