Ново
Хејсоло Девојки Шерпа Руно Јакна Поштенски Зимски Палта Долг Ракав за 5-14 ГОДИНИ со Џебови

Хејсоло Девојки Шерпа Руно Јакна Поштенски Зимски Палта Долг Ракав за 5-14 ГОДИНИ со Џебови

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 527.84

полиестер. Увезени. Затворање на патент. Миење Раце Само. Материјал : топла, мека и мека ткаенина. најновиот моден капут, кој е најдобриот придружник за вашето дете. Карактеристики : јакна од вештачко руно шерпа, затворање на мува со патент, секојдневен и стилски, долг ракав, јака за држење, два странични џебови за да ја загреете раката. Прилика : Соодветна јакна од руно Шерпа За Божиќ,нова година,ден на благодарноста,роденден,свадби,патувања, специјални настани, свечени,забави,секојдневни, фестивали, нови во модата. Совршен со џемпери, кошули, блузи, фармерки, хеланки, панталони, чизми, патики, додатоци итн. Нега на облека : се препорачува миење Раце, не избелувајте, не перете со топла вода и исушете ја линијата.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење ОмниВик : Технологија за влага за влага за отво�

100% мешавина од памук Увезени Повлечете го затворањето Материјали за миење Материјали носат подобро иск

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење КАДЕ БИЛО : мека, удобна јакна од руно Шерпа шт�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 70% полиестер, 30% акрилик...

Удобно, пријатно, топло, лесен, модерен и привлечен.Материјал : Памук и акрилик На кратко, ова е ски косту�

☀material : памук и полиестер ☀ Winter јакни за мажи : Зимската мода изгледа добро Hуди Худи на фланелна јакна : �

Пребарај „Фустан / маици / панталони / здолништа / каросерии / елеци / фармерки / комбинезони / скокање / ро�

Полиестер Произведено во САД Или Увезено Ткаенина : Полиестерски влакна, ткаенината е ветроупорна и вод

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Полиестер Увезени Полиестерска об

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машинско миење ОмниВик : Технологија за влага за влага за отво�

Потребни многу време тестираме видови на материјали за да развиеме различни стилови, само за да ги прет�

Geat за одмор, церемонија на дипломирање, свадба, роденден, ангажман, ангажман, диплома за забава, датум, ин

Увоз Стандардна испоракаоколу 718 дена за пристигнување Забрзана испорака (забрзана логистика треба да �

80 '' Должина : 70см / 27 Мекото плетено чувство, а опуштеното вклопување е многу ласкав стил за секоја жена...

Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција.Материјал : Мек полиестер кој е удобен и дише,

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење МЕКА ТКАЕНИНА : оваа мека карирана качулка Обл

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер ♕ Ст�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Памук и полиестер...

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење 1 / 2 СТИЛ НА ПРИЛЕПУВАЊЕ : овој пуловер на шерпа

Повлечете го затворањето Ако не сте сигурни за големината, испратете е пошта за да потврдите машка блуз�

Scroll