Ново
Мепра АЗБ10621120 Маса Риба Нож Атена, Нерѓосувачки Челик

Мепра АЗБ10621120 Маса Риба Нож Атена, Нерѓосувачки Челик

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1286.40

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови. ИТАЛИЈАНСКИ ДИЗАЈНИ : Мепра е позната по иновациите во дизајнот, благодарение на соработките со важни италијански дизајнери Како Анџело Манџароти. Сега можете лесно да донесете парче Направено во историјата на Италија на вашата трпеза. ИСКУСЕТЕ НЕШТО ПОСЕБНО : Колекцијата На Рамни Садови Атена зрачи со луксуз како начин на живот. Има кул, минимален и секси стил кој е инспириран од влијателни дизајнери и возвишен преку генерации традиција, техника и извонредни материјали. ПРИБОР за ЈАДЕЊЕ СО ВИСОКА ОТПОРНОСТ : приборот за јадење е направен со употреба на нерѓосувачки челик 18/10. Овој челик содржи повеќе од 5 проценти од легирачките елементи и е многу силен. Материјалот останува непроменет од корозија и оксидација. МЕПРА МАСА РИБЕН НОЖ : Достапен во комплет од 24, ножот за риба за маса е долг 22,6 см. Има мазна завршница од нерѓосувачки челик и е designedономски дизајнирана за удобен зафат. Често се претпочита да се завршат поставките на масата во многу хотели, ресторани, кафулиња и бутик банкети. Достапен во комплет од 24, ножот за риби Мепра маса е долг 22,6 см. Има мазна завршница од нерѓосувачки челик и е designedономски дизајнирана за удобен зафат. Често се претпочита да се завршат поставките на масата во многу хотели, ресторани, кафулиња и бутик банкети. Оваа колекција на рамни садови зрачи со луксуз како начин на живот. Има кул, минимален и секси стил кој е инспириран од влијателни дизајнери и возвишен преку генерации традиција, техника и извонредни материјали. Прибор за јадење мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеден за миење садови. Овој прибор за јадење е отпорен на ' рѓа, корозија, избледување, оцрнување и чипсување за да се обезбеди долготраен комплет за рамни садови.

За стоката

Слична стока во категоријата

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Произведено Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10 Машина за миење садови безбедна

Состав : Стерлинг Сребро Бренд : Валас Шема : Свети Леон Тип : Сладолед Сервер Свети Леон Од Валас стерлин�

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : приборот За јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Прибор За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбеде

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

БЕЗБЕДНИ САДОВИ ЗА МИЕЊЕ САДОВИ : Приборот За Јадење Мепра е дизајниран да биде издржлив и целосно безбе

Scroll