Ново
3M Versaflo S-707-10 Бела стандарден полипропилен аспиратор-70071533296 [Цената е по случај]

3M Versaflo S-707-10 Бела стандарден полипропилен аспиратор-70071533296 [Цената е по случај]

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 454.40

Единица за продажба : Случај. Бренд : 3м. Име на трговија : Версафло. 3М број : С-707-10. Тип на глава : Аспиратор. Аспираторот 3М Версафло е изработен од полипропилен, е спакуван 10 за куќи, доаѓа во бело и е за употреба со системот PAPR, SAR систем. Правилната големина е важно при купување на овој производ. Големината за овој производ е стандардна. Овој производ доаѓа со следново : суспензија на главата, Покров.

За стоката

Слична стока во категоријата

Сијалица за аспиратор за надразнувачки китспецификации за тест за чад Боја : Мулти боја Одлична идеја з�

Тип на инсталација : монтиран; 6 единици по сет Дебелина : 1 / 8 "; толеранција на дебелина : (0.088" 0,197 "); ширина

Вклучува 2 маски за повеќекратна употреба Економично решение што не штеди на карактеристиките Може да с

Направени во САД или увезени ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ Време на испорака : 512 дена (бродови директно од САД) ✈ ✈ ✈ ✈...

Тип На Инсталација : Самостојно Поддржан Дебелина : 1 / 8"; Толеранција На Дебелина : (0,088" 0,197"); Ширина : 30"; В�

Парчето на лицето е компатибилно со неколку модели на респиратор MSA за удобни, економични перформанси О�

Scroll