Ново
Surnuo 39 * 24Inch Не-лизгачки пилатес реформатор Мат со торба за мрежи, реформаторот на пилатес покрива екстра-дебела почетна сина

Surnuo 39 * 24Inch Не-лизгачки пилатес реформатор Мат со торба за мрежи, реформаторот на пилатес покрива екстра-дебела почетна

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 479.84

-дали е лизгаво?. д-р на страните се лепливи. -Како густо е душекот?. -Тоа е дебело 5мм, ако барате малку перница, ова е одлично!. -Како да го исчистите душекот?. -Само избришете го чисто или користете го правосмукалката. прави големината одговара на мојот реформатор?. -Нашата големина е малку поголема од нормалната. Тоа би одговарало на скоро секој реформатор. Големина : l39.2inch * W24inch ;. Дебелина : 5мм ;. Тежина : 3,5 bs ;. Доаѓа заедно со торба за складирање ;. Лесно е да се однесете во вашата класа Пилатес;. Добро одговара на реформаторот со добар зафат ;. 【Димензии】 Големина : l39.2inch * W24inch * h 5mm; Тежина : 3,5 bs; Доаѓа со торба за складирање, лесно може да се однесете во класата Пилатес. Добро одговара на реформаторот со добар зафат. 【Не само „пешкир“ - тоа не е само „пешкир“; Тоа е цврсто и поддржувачко, со дебелина од 5 мм што лежи рамно без рабови за виткање, додека останува доволно флексибилно за да се преврти цврсто и да се врати во торбата за носење. 【Останете цврсто ставете】 Овој производ ви помага да ја одржите вашата позиција на реформаторот и да соберете пот. Нема да се движи и останува ставен. Поддршката што не се лизга го одржува душекот на место, и е удобно, елегантно, чисто и убаво. 【Чувајте го реформаторот чист】 Овој производ додава слој на раздвојување/заштита од реформаторот. Не мора да се грижите дали реформаторот е чист или не. Само ставете го душекот на реформаторот и започнете ја сесијата. 【Добар додаток на вашата салата】 Ако рацете или нозете се испотени и лизгаат насекаде во класата Пилатес, можете да го пробате овој душек. Тоа ќе ја промени вашата практика во целост!. 【Димензии】 Големина : l39.2inch * W24inch * h 5mm; Тежина : 3,5 bs; Доаѓа со торба за складирање, лесно може да се однесете во класата Пилатес. Добро одговара на реформаторот со добар зафат. 【Не само „пешкир“ - тоа не е само „пешкир“; Тоа е цврсто и поддржувачко, со дебелина од 5 мм што лежи рамно без рабови за виткање, додека останува доволно флексибилно за да се преврти цврсто и да се врати во торбата за носење. 【Останете цврсто ставете】 Овој производ ви помага да ја одржите вашата позиција на реформаторот и да соберете пот. Нема да се движи и останува ставен. Поддршката што не се лизга го одржува душекот на место, и е удобно, елегантно, чисто и убаво. 【Чувајте го реформаторот чист】 Овој производ додава слој на раздвојување/заштита од реформаторот. Не мора да се грижите дали реформаторот е чист или не. Само ставете го душекот на реформаторот и започнете ја сесијата. 【Добар додаток на вашата салата】 Ако рацете или нозете се испотени и лизгаат насекаде во класата Пилатес, можете да го пробате овој душек. Тоа ќе ја промени вашата практика во целост!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Реформаторот вклучува потпирање на рамото Twistlock за брзо прилагодување / отстранување; метални кревачи ш

128 вежби и 112 модификации; 230 страници рачните капаци се ламинирани со Миларна Мат Ламиниране за да обезб�

Обезбедете стабилна, перничена површина со природно чувство на рака како гума Понудете ја целата поддр�

Крајно дно на нелип : Дното на гума од пилатес може да остане цврсто на земја, обезбедувајќи одличен зафа

? Бар и ленти за отпорност лесно можат да бидат прикачени на таблата за лесна и разноврсна вкупна опрема

Scroll