Ново
Кеммимото моторцикл РАБОТНИК РИЗЕРБАР СМЕТНА МОНТ, додатоци на Sportster S компатибилни со Sportster S 1250 RH1250 SS1250 2021 2022 2023

Кеммимото моторцикл РАБОТНИК РИЗЕРБАР СМЕТНА МОНТ, додатоци на Sportster S компатибилни со Sportster S 1250 RH1250 SS1250 2021

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.33

【Компатибилност】 Kemimoto Handlebar Riser компатибилен со SS1250 Sportster S 1250 2021 2022 2023. Поточно дизајниран за моделот Sportster S за подобрување на вашата позиција за возење. 【Подобрете ја удобноста на возењето】 Користењето на комплетот за кревање на лентата може да ја зголеми висината на рачката на мотоциклот, дозволувајќи му на возачот да има поудобна позиција за возење. Кривачите на рачката на Kemimoto обезбедуваат повисока позиција од 38мм (1,5in) од држачите за залихи, ефикасно намалувајќи го заморот на долгите возења. Зголемена чувствителност на управувачот】 Подигачот на рачката може да се премести наназад 15 см/0,59inch за да се прилагоди замав, а со тоа да се подобри маневрирањето на Sportster S и да се подобри чувствителноста на воланот на RH1250. 【Тешки висококвалитетни материјали】 Подигачот на рачката е фалсификувана со алуминиумска алуминиумска алуминиумска алуминиумска машинска обработка, која има одлична јачина. Откако ќе се инсталира кревачот на рачката, предниот шофершајбна и дефлектор исто така може да се вметнат и инсталираат. 【Лесно за инсталирање】 Само извадете го капакот на рачката на оригиналниот автомобил, а потоа поправете го кревачот на рачката на основата на држачот за држачи со четири завртки, а потоа вметнете ја лентата со рачката во лакот на лакот на лентата за рачката и користете го оригиналниот автомобил затегнете ја лентата Покријте со завртки. 【Компатибилност】 Kemimoto Handlebar Riser компатибилен со SS1250 Sportster S 1250 2021 2022 2023. Поточно дизајниран за моделот Sportster S за подобрување на вашата позиција за возење. 【Подобрете ја удобноста на возењето】 Користењето на комплетот за кревање на лентата може да ја зголеми висината на рачката на мотоциклот, дозволувајќи му на возачот да има поудобна позиција за возење. Кривачите на рачката на Kemimoto обезбедуваат повисока позиција од 38мм (1,5in) од држачите за залихи, ефикасно намалувајќи го заморот на долгите возења. Зголемена чувствителност на управувачот】 Подигачот на рачката може да се премести наназад 15 см/0,59inch за да се прилагоди замав, а со тоа да се подобри маневрирањето на Sportster S и да се подобри чувствителноста на воланот на RH1250. 【Тешки висококвалитетни материјали】 Подигачот на рачката е фалсификувана со алуминиумска алуминиумска алуминиумска алуминиумска машинска обработка, која има одлична јачина. Откако ќе се инсталира кревачот на рачката, предниот шофершајбна и дефлектор исто така може да се вметнат и инсталираат. 【Лесно за инсталирање】 Само извадете го капакот на рачката на оригиналниот автомобил, а потоа поправете го кревачот на рачката на основата на држачот за држачи со четири завртки, а потоа вметнете ја лентата со рачката во лакот на лакот на лентата за рачката и користете го оригиналниот автомобил затегнете ја лентата Покријте со завртки.

За стоката

Слична стока во категоријата

Материјал : високо квалитетно железо; Завршено : Тројно позлата со хром (бакар+никл+хром) Подигање : 14 '', ц�

Овие барови во мото стил се дизајнирани од забранети мотоцикли и направени од Fly Racing! Тие го карактеризи�

Наменето за употреба со фер патеката Batwing Извршен за гаснење по жица Големи слотови за жици без ласерско

Позиција за одговорно ракување : Филтрирајте ги лентите со леснотија, без да жртвувате удобност или изг�

Направено од висококвалитетен алуминиумски легура материјал, супер стабилен и издржлив Замена за вело�

Материјал : ЦПУ машинска алуминиум + гума од гел за лизгање 6 достапни бои : црвена, сребрена, златна, црна,

ПодготовкаОваа закана од 18 "Rise Ape одговара на повеќето Softail Dyna Sportster XL 883 1200 Fits 19982013 Road Glide, 1994Up Road King (Не се в

Квалитет на висока класа и многу издржлив Материјал : железо Боја : Хром 8 "Подигнете...

Исклучителна поддршка на клиентите ние нудиме 24 / 7 услуги на клиентите Пинот ќе ја заклучи рачката со с�

Scroll