Ново
Ramsburry Unisex Water Green WaterResistance Impretex ткаенина рамо, рака, ранец три-во-едно!

Ramsburry Unisex Water Green WaterResistance Impretex ткаенина рамо, рака, ранец три-во-едно!

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 206.40

Димензии на торбата : Должина : 15 "Ширина : 13" Благодарение на специјалниот дизајн на торбата, можете да го користите како рака, рамо или ранец. На предниот дел на торбата, се затвори џеб со патент со скриен патент, и лаптоп предел внатре. Може да се користи како лаптоп торба за 15 инчи и под компјутерите е погоден за употреба на училишни торби, можете лесно да ги носите вашите книги, тетратки, итн. Изработена е од водоотпорна специјална ткаенина „Импекс“. 2 години гаранција. Димензии на торбата : Должина : 15 "Ширина : 13" Благодарение на специјалниот дизајн на торбата, можете да го користите како рака, рамо или ранец. На предниот дел на торбата, се затвори џеб со патент со скриен патент, и лаптоп предел внатре. Може да се користи како лаптоп торба за 15 инчи и под компјутерите е погоден за употреба на училишни торби, можете лесно да ги носите вашите книги, тетратки, итн. Изработена е од водоотпорна специјална ткаенина „Импекс“. 2 години гаранција. Материјал. Изработено со материјал за крпа од 660, нашиот обичен дневен ранец е дизајниран да ги издржи строгостите на секојдневната употреба. Овој висококвалитетен материјал не е само силен и издржлив, туку е и отпорен на вода, осигурувајќи дека вашите работи остануваат безбедни и суви дури и во влажни временски услови. Без разлика дали патувате на работа, удирате по патеките или патувате, овој ранец е изграден за да трае и да ги одржува вашите работи безбедни. Големина. Нашиот обичен дневен ранец е совршена големина за сите ваши дневни најважни работи, со капацитет од 13 L што обезбедува доволно простор без да ве тежат надолу. Без разлика дали носите книги, закуски или дополнителни слоеви, овој ранец го покрил. Покрај тоа, можете да носите до 15 "лаптопи во внатрешноста на тој ранец, што го прави идеален за студенти и професионалци. Со овој ранец, можете да ги чувате вашите уреди и предмети организирани и лесно достапни во движење. Ацесори. На Рамсбури, ние земаме Гордост во материјалите што ги користиме за да ги занаериме ранецот. Затоа избравме само метални компоненти со највисок квалитет за да се обезбеди издржливост и долговечност на нашите производи. Од патентите до токите, нашите ранци имаат цврсти и метални материјали отпорни на корозија, отпорни на корозија што може да издржи абење и солза, што ги прави идеални за секојдневна употреба. Нашите патенти се направени од метални легури со висок степен, кои обезбедуваат мазна и затегната операција, осигурувајќи дека вашите работи остануваат безбедни и безбедни во вашиот ранец. Бакките се исто така направени Од висококвалитетни метални материјали кои нудат исклучителна сила и издржливост, така што не мора да се грижите за какви било случајни паузи или неуспеси. На Рамсбури, ние сме посветени да ги користиме само најдобрите материјали за да создадеме премиум производи што стојат на тестот на времето . Затоа сме убедени дека нашите ранци ќе ги надминат вашите очекувања и ќе ви обезбедат долготрајни перформанси што ги заслужувате.

За стоката

Слична стока во категоријата

БП35 : ВАШИОТ афк оптоварување за живот во движење ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА ОПРЕМА за ИГРИ : Три поместени џебо

Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер За

Големина на ранец за миленичиња : Црн модел долг 51 см х 33см висока х 34см долна ширина (горна ширина 30см) , с

Дизајн ②со дизајн на ремен за грб, може да ја држи торбата на куферот ②има токи во ремените на рамената �

€Голема Големина И Подарок : димензиите На основната училишна торба се 13,8"x7, 5"x17, 8"(L*W*H), Тежина : 1,65 ФУНТИ �

●Висококвалитетен Материјал●Употреба На Висококвалитетни Полиестерски Материјали, има Предности на

Ниска температура на пеглање Дизајниран во класичен стил, овој издржлив ранец ве подготвува со доволно

Димензија : 11.22*17.3*4,92 инчи (l*h*w) Тежина : 1,1lb / 0,52 кг Ранците имаат трајни ткаенини и шиење за да се осигурат

Патување и екстра големи : големина од 21,5*16.3*9.9inch.capacity : 55 L, издржлива поставеност на лаптоп за лаптоп за i

2 х Страничен Џеб €Удобна Организација Q предниот оддел има голем џеб за складирање за помали предмети к

џебови : 1 надворешност Не постои подобар начин да ја пронајдете хаубата на обожавателите, отколку со об�

Ранецот Е Изработен Од Издржлива Полиестерска Ткаенина Со Метални Патенти Супер Издржлив...

Девојки ранец со голем капацитет, повеќето од вашите дневни потреби може да се вчитаат, димензии на прои

1.Висококвалитетен Материјал : Изработен од прилагодена најлонска ткаенина со висока густина, што ја пр�

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Дизајн против кражба Скриени патенти Скриени џебови Отпорни на отпорни Осветлувајќи ги безбедносните �

Големината на ранецот е 14,5x12.5x5.9in (36.8x31.7x14.9 см) Ранецот е изработен од висококвалитетна кожна кожа...

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Scroll