Ново
Црвено вино грозје овошје ранец за момчиња девојчиња училишна книга торба за патувања пешачење за кампување дневен пакет

Црвено вино грозје овошје ранец за момчиња девојчиња училишна книга торба за патувања пешачење за кампување дневен пакет

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1067.20

Големина : 11,5 "(л) x8" (w) x16 "(ч); Материјал : Водоотпорен полиестер пријателски за животната средина. Одделот за лаптоп и i Pad се одвоени од пространиот главен оддел. Предниот организациски оддел за сите ваши прибор за пишување и клучеви. Две, дише, страничен џеб за чадор, шише со вода. Прилагодливо засилено засилено рамо. appropriate length of the straps that enable it to fit your height. Multipurpose Backpacks : it is a great back pack for everyday life. Light-weight carrying and perfect for college, work, weekend getaway, traveling, hiking, camping, hunting, trekking, Велосипедизам и други активности на отворено, итн. Тоа е исто така совршени подароци за вас и вашата сакана личност. Услуга : Ние се обидуваме да обезбедиме најдобро искуство за купување за вас. Сите проблеми со квалитетот со вашата торба, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решиме. Ранец на лаптоп , Пешачење за патувања на отворено и ранец за кампување, пакет за секојдневно училиште за колеџ, торби за книги на рамо. (Ж). Тежина : 14 мл. Дизајн : Персонализирани графики, ексклузивни дизајни за вас, ве прават посебни и уникатни. Материјал : Нашето училиште/пешачки ранец се изработени од супериорен квалитет и пријателски расположен за животната средина, водоотпорен, траен полиестер. Полиестер е идеален лесен материјал за ултра силни ранци. Полиестерскиот материјал е отпорен на топлина, што го прави погоден за употреба на отворено. /ракави, ранец за патувања, спортски ранец, торба со дуфели и други активности на отворено. од лентата за рамо според вашата висина. Лесно-чиста постава. Капацитет на ламби : можете да ставите телефон, паричник, лаптоп, i Pad, полнач, книга, пенкало, торба со молив, калкулатор, облека, ECT во торбата. Лесно пронајдете што сакате. Нота : 1) Вистинската боја на торбата можеби е различна од сликата прикажана поради различниот екран на дисплеј или рефлектирајќи светлина при снимање.2) PLS Дозволете грешка од 1-2 см за мерење е разумен опсег што се должи За различно мерење мета.3) Ако не сте задоволни со нешто, ве молиме, не оставајте веднаш негативни или неутрални повратни информации. Ве молиме контактирајте не преку е -пошта. Ветуваме дека ќе обезбедиме 100% добра услуга за клиенти и се обидуваме најдобро да го натераме секој клиент да добие добро расположение со убаво искуство во шопинг во нашата продавница!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ockебови : 5 лизгање, 4 надворешно Ockебови : 5 лизгање, 4 надворешно Паквуд на Каву е ранец со тони складирање,

Димензија : 11.22*17.3*4,92 инчи (l*h*w) Тежина : 1,1lb / 0,52 кг Ранците имаат трајни ткаенини и шиење за да се осигурат

Патување и екстра големи : големина од 21,5*16.3*9.9inch.capacity : 55 L, издржлива поставеност на лаптоп за лаптоп за i

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

Човек направен Произведено во САД или Увезено Заштитете и организирајте помали предмети додека ги одрж

● Големина На Носач за миленичиња : 43х26х30 см / 17х10х11, 8 инчи ● Материјал За Носач на мачки : Носачот На Куч�

Дизајн против кражба Скриени патенти Скриени џебови Отпорни на отпорни Осветлувајќи ги безбедносните �

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Ранецот Е Изработен Од Издржлива Полиестерска Ткаенина Со Метални Патенти Супер Издржлив...

Може да чува мобилни телефони, кратки паричници, козметика, книги итн Секојдневен опуштен стил, може да �

БП35 : ВАШИОТ афк оптоварување за живот во движење ЗАШТИТЕТЕ ЈА ВАШАТА ОПРЕМА за ИГРИ : Три поместени џебо

●НАДГРАДЕН РАНЕЦ : Изработен од издржлива стп ткаенина.Ранецот е зголемен на 11,02 инчи, а главниот џеб мо�

Лесен и Удобен,овој носач за миленичиња ви помага при носење без раце и ја прави најбезбедната и најзгод

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Девојки ранец со голем капацитет, повеќето од вашите дневни потреби може да се вчитаат, димензии на прои

Вие сте зафатен, слободоумен професионалец кој го цени стилот и практичноста СО веганскиот кожен машки

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

големина : 30€21x 40cm Функционалност : лесен за носење, воздушна мрежа за подобра циркулација на воздухот и

Scroll