Ново
Ранец на лаптоп за патувања, екстра голем 18,4 инчен лаптоп РФИД АНТИ Кражба TSA пријателски ранец со USB порта за полнење, чанта за книги отпорни на вода, компјутерска т?

Ранец на лаптоп за патувања, екстра голем 18,4 инчен лаптоп РФИД АНТИ Кражба TSA пријателски ранец со USB порта за полнење,

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Патување и екстра големи : големина од 21,5*16.3*9.9inch.capacity : 55 L, издржлива поставеност на лаптоп за лаптоп за i Pad, 15,6,17,17.3, до 18.4inch Ранец/Компјутери на лаптопот, најголем главен оддел за 3-4 дена Патувачка облека. Многу скриени џебови можат да сместат многу додатоци за патувања, канцелариски материјал, тетратка, лични тоалети, страничен џеб за патент за лесен пристап, ранец со тешка должност направен од висококвалитетна полиестерска најлонска ткаенина за подобро солза, XL ранец совршен за меѓународно патување. Одобрена од ТСА и анти-кражба на РФИД : На контролниот пункт, се расплетува дополнителниот голем ранец слободно 90-180 степени што ве прави брзо преку безбедноста на аеродромот и да ги одржувате предметите уредни, дизајнирани за патувања во авион. Големиот ранец совршен за активности во затворен/надворешен простор, кој се служи како траен голем ранец на колеџ.rfid џеб со идентификација на фреквенција на RFID-Radio, помагаат да се обезбедат лични податоци кодирани на вас кредитни картички, лични карти и пасоши. Лесно е да го ставите вашиот телефон. Спортски ранец : Совршен за Божиќни новогодишни подароци, млади играчи, просторија за целата нивна спортска опрема и улога, така што тие не губат ништо, место за сè : шишиња со вода, чадор, чизми, чорапи, чувари на сјај, јакна, закуски. Најпосебниот е надвор од џебот, тоа со прилагодливи ленти за компресија кои се со целосна големина кошарка, рагби и одбојка. Најдобрата loveубов кон спортови жени. USB порта за полнење Прилагодливата лента за градите Донесете ги лентите за рамото во построги до градите, ви помагаат безбедно да го заклучите ранецот на место, спречете ги ремените на рамото да паднат. Патување и екстра големи : големина од 21,5*16.3*9.9inch.capacity : 55 L, издржлива поставеност на лаптоп за лаптоп за i Pad, 15,6,17,17.3, до 18.4inch Ранец/Компјутери на лаптопот, најголем главен оддел за 3-4 дена Патувачка облека. Многу скриени џебови можат да сместат многу додатоци за патувања, канцелариски материјал, тетратка, лични тоалети, страничен џеб за патент за лесен пристап, ранец со тешка должност направен од висококвалитетна полиестерска најлонска ткаенина за подобро солза, XL ранец совршен за меѓународно патување. Одобрена од ТСА и анти-кражба на РФИД : На контролниот пункт, се расплетува дополнителниот голем ранец слободно 90-180 степени што ве прави брзо преку безбедноста на аеродромот и да ги одржувате предметите уредни, дизајнирани за патувања во авион. Големиот ранец совршен за активности во затворен/надворешен простор, кој се служи како траен голем ранец на колеџ.rfid џеб со идентификација на фреквенција на RFID-Radio, помагаат да се обезбедат лични податоци кодирани на вас кредитни картички, лични карти и пасоши. Лесно е да го ставите вашиот телефон. Спортски ранец : Совршен за Божиќни новогодишни подароци, млади играчи, просторија за целата нивна спортска опрема и улога, така што тие не губат ништо, место за сè : шишиња со вода, чадор, чизми, чорапи, чувари на сјај, јакна, закуски. Најпосебниот е надвор од џебот, тоа со прилагодливи ленти за компресија кои се со целосна големина кошарка, рагби и одбојка. Најдобрата loveубов кон спортови жени. USB порта за полнење Прилагодливата лента за градите Донесете ги лентите за рамото во построги до градите, ви помагаат безбедно да го заклучите ранецот на место, спречете ги ремените на рамото да паднат.

За стоката

Слична стока во категоријата

Платно Памучна постава Затворање на патент ●Материјал● овој трендовски училишен ранец е изработен од

Полиуретанска обвивка Затворање на патент 18" пад на рамото РАЧНО ИЗРАБОТЕН производ со ракотворби со вр

● Големина На Носач за миленичиња : 43х26х30 см / 17х10х11, 8 инчи ● Материјал За Носач на мачки : Носачот На Куч�

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Големината на ранецот е 14,5x12.5x5.9in (36.8x31.7x14.9 см) Ранецот е изработен од висококвалитетна кожна кожа Голем к

Увезени Полиестерска обвивка Затворање на патент Кожен материјал : Ранецот на лаптопот е изработен од PU

Големина : 17,3 "x 11" x 5.1 "(28 x 13 x 44cm) Тежина : 380g Погоден за деца на возраст од 519 години Материјал : грб : 600 D поли

Лесен и Удобен,овој носач за миленичиња ви помага при носење без раце и ја прави најбезбедната и најзгод

● Големина На Ранец за патување : 27х19, 8х36, 5 см / 10, 6х7, 8х14 инчи ● Материјал За Торба за Пелени : Задниот Пак

Големина : 11,5 "(л) x8" (w) x16 "(ч); Материјал : Водоотпорен полиестер пријателски за животната средина...

За Големинатаве Молиме потврдете дали големината на ранецот ги задоволува вашите потреби пред да ја ку�

Брзо и практично патување, широко видно поле и преносливо Задната страна на торбата прифаќа мрежа што д�

Девојки ранец со голем капацитет, повеќето од вашите дневни потреби може да се вчитаат, димензии на прои

€Голема Големина И Подарок : димензиите На основната училишна торба се 13,8"x7, 5"x17, 8"(L*W*H), Тежина : 1,65 ФУНТИ..

Димензии : Лесен Ранец За Лаптоп За Слободно Време, 11,8 Л Х 4,7 В Х 15,4 Ч, 2 Мрежести Џебови За Шишиња Со Вода, 1

Scroll