Ново
Ретро огледало мачко уво рачно огледало Декоративно симпатично животинско козметичко огледало на рацете мачко уво едно еднострано преносно суета огледало за пат?

Ретро огледало мачко уво рачно огледало Декоративно симпатично животинско козметичко огледало на рацете мачко уво едно еднострано

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Ова рачно огледало погодно за козметичка употреба. Огледалото може совршено да рефлектира јасна слика за целото лице, лесно да ги задоволи вашите различни потреби. Усвојување- Пријателска пластика за задебелена ABS Обезбедете убав изглед, лесна и безбедна употреба за секој што сака убавина и лична нега. Неутрална розова боја, е апсолутно огледало за сите-. Екстремно симпатична форма на уво со мачки, совршено како вашето џебно огледало, огледало за патување. Одлична козметичка помош за дневна шминка и чистење на лицето, проверете дали секој детал е совршен. Ова рачно огледало погодно за козметичка употреба. Огледалото може совршено да рефлектира јасна слика за целото лице, лесно да ги задоволи вашите различни потреби. Усвојување- Пријателска пластика за задебелена ABS Обезбедете убав изглед, лесна и безбедна употреба за секој што сака убавина и лична нега. Неутрална розова боја, е апсолутно огледало за сите-. Екстремно симпатична форма на уво со мачки, совршено како вашето џебно огледало, огледало за патување. Одлична козметичка помош за дневна шминка и чистење на лицето, проверете дали секој детал е совршен. Опис Мачка уво рачно огледало Декоративно симпатично животинско- козметичко огледало на рацете, мачка уво, еднострано преносно суета огледало за патување дома. Карактеристики- Боја : Пинк.- Материјал : Синтетички материјал.- Големина : 8.65x4.91x0.39inch. Пакет, вклучувајќи 1 x рачно огледало.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Смола, фолија Каназава 10,6 x 10,6 x 0,8 инчи (270 x 2 Име на производот : Античка фолија Хајан Бон Долгопродажен пр

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

Име на производот : лупа Материјал Метал Големина на производот : 8, 8Х15СМ Големина на производот : 8, 8Х15СМ.

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали 8инчен дијаметар со двојно соочено стакло од огледало

Прецизна изработка, погодна за облекување Совршено за мали девојчиња или дами, оваа рака што ја држеше ќ

#1 поголема рачна огледалорефлектирачка област мери 9 "на 8"; должина на огледало мери 13,5 ИНЧИ од врвот до

Дрвеното огледало за шминка има совршена тежина и големина со цел да се вклопи во вашата торба оди каде �

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

Забавно и функционално : секогаш ќе знаете кој е најоддалечениот од сите нив со ова погодно копче поддрж

Одличен подарок за семејството и пријателите Кога излегувате, можете да ја проверите вашата шминка пре

Огледало за шминка, можете да го купите ова ефикасно и практично огледало за шминка на Огледало Едноста�

Тридимензионалната шема на гравура е исклучителна, а контурите се сите луксузни и класични бои, кои се и

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна...

Пакет ASIN 1 B07 D3829 ST MIRRORVANA пакет од 5 големи и удобни рачни огледала купете ефтино на големо за берберница,

Преносно огледало на рацете : Рачното огледало не само што е цврсто и издржливо, туку и доволно светло за

Секое парче е рачно изработено од искусни занаетчии Овие прекрасни огледала за шминка се обложени со кр

Дизајн на двојно еднострано огледало и чиста површина на огледало со висока дефиниција ја враќа најјас�

Висококвалитетна, исклучителна изработка, убавина за облекување Огледалото за шминка направено од еко�

ЗАБАВА И ФУНКЦИОНАЛНА : секогаш ќе знаете кој е најправеден од сите нив со ова погодно копче поддржано о�

☛ Ова е суета огледало направено од материјали, што е издржливо Исклучителниот дизајн е одличен избор з

Ова козметичко огледало има метален не'рѓосувачки челик што може да се свитка и прилагоди за 90 степени...

Scroll