Ново
ZukeesB метла мини десктоп метли и прашина постави дрвена рачка што виси четка за домаќинства комбинација пластична додатоци за чистење домаќинства

ZukeesB метла мини десктоп метли и прашина постави дрвена рачка што виси четка за домаќинства комбинација пластична додатоци

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Мора да има за секој дом, канцеларија, училиште, гаража, кафе, ресторан и многу повеќе!. ● Направено од висококвалитетен ПП, тој е едноставен, убав и практичен. ● Комбинација на метла и прашина може лесно да го отстрани ѓубрето од countertops, празнините и другите места. ● Вградениот дизајн дозволува метлата да се влече во прашина за лесно складирање. ● Со дизајнирање на висечки дупки, може да се обеси и складира по употреба, заштеда на простор. Големина на производот : 18*16.5*3cmpacking список : 1 x метла сет за прашина.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пакетот вклучува : 2 парчиња мал сет за прашина и четка Премиум материјал : Сетови за прашина и четки се и�

Мини големина, погодна за складирање и носење Со дизајнирање на висечки дупки, можете да го закачите на w

[Три парчиња сет на тешки метли] : Метла со комбинација на кауч и казан, сет, надграден дизајн, вградени за

Местата за прашина лесно ги отстранува ѓубрето, како што се пукнатини од countertop Лесно за чување, практичн

Чистење на Birdwell Blass Blath, 10 во вкупна должина Влакнување од пченка и сотол влакна Произведено во САД...

Неговата прашина и метла можат широко да се користат во бањи, кујни, домови, училишта, хотели, болници, ба

Ергономски дизајн за удобно чистење на зафат и лизгање Вклучува метла и прашина за ефикасно и темелно ч�

Се чувствува добро во рака и главата на четката е изработена од висококвалитетен материјал за да се спр�

Четка : дрво од бреза, (чиста) коњичка, полиестер, тава за прашина / дрво од бреза, челична плоча Галваниум.

1 За компактно складирање, прашина се врти исправено 2.Дод ѓубре : Погодно и нема преостаната прашина 3 Да�

Идеална комбо за метла и прашина Професионална метла за целосна димензии и прашина Поставена за погодн

Овој долг ракуван комплет за метли за мирување ви овозможува удобно да ја размачкувате и да ја пиете ма�

Scroll