Ново
ZukeesB метла мини десктоп метли и прашина постави дрвена рачка што виси четка за домаќинства комбинација пластична додатоци за чистење домаќинства

ZukeesB метла мини десктоп метли и прашина постави дрвена рачка што виси четка за домаќинства комбинација пластична додатоци

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.00

Мора да има за секој дом, канцеларија, училиште, гаража, кафе, ресторан и многу повеќе!. ● Направено од висококвалитетен ПП, тој е едноставен, убав и практичен. ● Комбинација на метла и прашина може лесно да го отстрани ѓубрето од countertops, празнините и другите места. ● Вградениот дизајн дозволува метлата да се влече во прашина за лесно складирање. ● Со дизајнирање на висечки дупки, може да се обеси и складира по употреба, заштеда на простор. Големина на производот : 18*16.5*3cmpacking список : 1 x метла сет за прашина.

За стоката

Слична стока во категоријата

Производот е изработен од материјал со добра издржливост Природен материјал, нема оштетување на површи

Конструкција со високо квалитетна метла, погуста и издржлива ❤ Флексибилна четка, силна сила за чистењ�

1 За компактно складирање, прашина се врти исправено 2.Дод ѓубре : Погодно и нема преостаната прашина...

Чистење на Birdwell Blass Blath, 10 во вкупна должина Влакнување од пченка и сотол влакна Произведено во САД Чисте�

Овој долг ракуван комплет за метли за мирување ви овозможува удобно да ја размачкувате и да ја пиете ма�

90% памук / 10% рајон Исклучителна изработка, разумна структура, професионална и практична, може да ви доне�

Неговата прашина и метла можат широко да се користат во бањи, кујни, домови, училишта, хотели, болници, ба

Лесно е да се исчисти валканиот, потрајни Долготрајната прашина е многу погодна за употреба и може лесн�

Се чувствува добро во рака и главата на четката е изработена од висококвалитетен материјал за да се спр�

На ротација од 180 °, аголот може да се претвори по волја Глава на свилена метла, мека и фина Гребење и влеч

Scroll