Ново
4 прстени за пенирање на пенисот Е-Стим прстени од 6 мм уретрален звук Електро стимулација Мастурбација сет NHE1982R Електричен шок уред за машки за почетник

4 прстени за пенирање на пенисот Е-Стим прстени од 6 мм уретрален звук Електро стимулација Мастурбација сет NHE1982R Електричен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 472.00

Електро -шок ја промовира активноста на мускулите, ја зголемува циркулацијата на крвта и работи добро за луѓе со мала чувствителност, симулирајќи целосно природно чувство и задоволство. Нежните, безбедно тело се лизгаат против кожата како спроводлива сонда создава стимулативна шема на струја што се задева и селење од внатрешноста на вашето тело. Користете Lube базирана на вода на сондата и јамките за најдобри резултати. Единицата содржи два излези. Звукот и 4 прстени можат да се користат во исто време. Уживајте во електро -стимулација околу и внатре во вашиот пенис. Неутрално пакување : Луѓето не можат да видат што има внатре, да ја заштити вашата приватност и можете да купите со доверба. Електро -шок ја промовира активноста на мускулите, ја зголемува циркулацијата на крвта и работи добро за луѓе со мала чувствителност, симулирајќи целосно природно чувство и задоволство. Нежните, безбедно тело се лизгаат против кожата како спроводлива сонда создава стимулативна шема на струја што се задева и селење од внатрешноста на вашето тело. Користете Lube базирана на вода на сондата и јамките за најдобри резултати. Единицата содржи два излези. Звукот и 4 прстени можат да се користат во исто време. Уживајте во електро -стимулација околу и внатре во вашиот пенис. Неутрално пакување : Луѓето не можат да видат што има внатре, да ја заштити вашата приватност и можете да купите со доверба. Уживајте во електро стимулација околу и внатре во вашиот пенис! Овој комплет доаѓа со силициум гел спроводлив 4 петелски јамки премиум уретрален звук, а доведува до поврзување на двата додатоци со единиците на електросекс NHEHSFU. > Јамката се прилагодува на најразлични големини за да се завитка околу целиот ваш пакет, главата на вашиот пенис или на кое било место по должината на вашата вратило за да пренесете електрична струја. Единицата содржи два излези. Звукот и 4 -тите може да се користат во истиот временски звук е беспрекорно мазен, лесен за вметнување и да се зголеми иритација на честички. Правејќи ја возбудлива играчка за соло или партнерка. После одвојувањето од олово, овие уреди лесно се чистат со благ сапун и топла вода. Не е компатибилен со силиконски лубрикант. Излез : 2*DC2.5mm напојување : 2*AAA батерија (Исклучена) Фреквенција : 2 ~ 100 Hz Големина : 60*100*15mm тип на ставка : Алатки за игри за возрасни Материјал : Електронски оригинален+ABS+проводен силика гел боја : како што е прикажано функција : Масажа, флертувачки играчки за парови, алатките за игри на СМ доаѓаат без батерија. Testе тестираме еден по еден пред да испратиме.

За стоката

Слична стока во категоријата

ArgClothing Ltd.male скробна носилка за воздржаност ропство петел прстен мек тестис маник ракав чистота пенис пр

Направено од врвен силикон, удобен и безбеден за човечкото тело Истегнување и доволно широко за да пону�

Безбедно и чисто за тело и задоволства Клушачите ringвонат мерки со должина од 1,8 инчи ширина од 1,5 инчи...

Моќен мотор ги стимулира неговите и нејзините ерогени зони Истеглиот прстен на прстен го подобрува нег�

Материјал : 316 L не'рѓосувачки челик, добро полиран финиш, 100% без никел Прстен површина околу : 17мм х 17мм, п�

Подобрете го задоволството : Со ограничување на протокот на крв на пенисот, тоа може да ве направи погол�

Уникатен дизајн Овој прстен на пенисот е двослоен дизајн кој отклучува многу начини за играње...

Расположени прстени за мажи : ќе добиете 4 прстени за расположение во боја во различни бои Овој прстен за

Направено од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, издржлив и практичен за долготрајна уп

Се спротивставува на никовите, исекотините и солзите подобро од другите меки мамки Видлива, животна и п�

Карактеристики : нараквици за готвење за секс нема да се деформираат кога ќе се повлечат по желба, погод�

Пакет 2 артикли : Сет на прстен за напнатост „S Sampler“ вклучува големини #4, 5 „M Sampler“ вклучува големини #5, 6

Премиум материјал за подолга поддршка за ерекција Нежните силикон е ригиден, но флексибилен Доаѓа во 3 д

20 Функција Двојни мотори Задоволство за двајцата партнери G Spot и клиторично задоволство Двојни прстен

Нараквицата е направена од трајна и долготрајна употреба Може да помогне во подобрување на енергијата �

Моќни вибрации и крлежи за неа Безжичен, отстранлив, стимулатор на копчето за притискање TPE (засилувач) AB

Scroll