Ново
Burndy Yazv6Ctc38FX Еден дупка Hylug Flex Flex Drignor Долг барел со инспекциски прозорец, 61/24, 6 заварување, 6 спроводник на AWG, 1,77 должина, 3/8 Студ за дупчење, големина од 0,58

Burndy Yazv6Ctc38FX Еден дупка Hylug Flex Flex Drignor Долг барел со инспекциски прозорец, 61/24, 6 заварување, 6 спроводник

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 144.32

Напишете јагв со една дупка Hylug Flex Flex Barrel со прозорец за инспекција. Терминал за компресија на бакар. 90 степени Ц, 600 волти до 35 k V. UL наведен и CSA сертифициран. 1-3/16-инчи должина на лентата за жица. Напишете јагв со една дупка Hylug Flex Flex Barrel со прозорец за инспекција. Терминал за компресија на бакар. 90 степени Ц, 600 волти до 35 k V. UL наведен и CSA сертифициран. 1-3/16-инчи должина на лентата за жица. Напишете јагв со една дупка Hylug Flex Flex Barrel со прозорец за инспекција. Терминал за компресија на бакар. 90 степени Ц, 600 волти до 35 k V. UL наведен и CSA сертифициран. 1-3/16-инчи должина на лентата за жица. Големина на дупката за обетка : 3/8-инчи.

За стоката

Слична стока во категоријата

ЕУ РОХС : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8536.90.40.00 Тип : Метод на терминал на терминалот на �

Име на производот : неизолиран терминал за прстен; градежни терминали на прстени : неизолиран; тип : RNB1.253.

Име на производот : Изолиран терминал за прстен на прстенот; надворешен материјал : ПВЦ пластика; боја : с

Име на производот : пред изолиран терминал; модел : RV 5.55; дизајн : тип на прстен јазик Материјал : ПВЦ пласт

1 / 4 "завртка, 2218 AWG, 3 пакувања на терминали на прстен за намалување на топлината Топлина активирана лепил

8 мерач црвено 3 / 8 ”прстен терминален винил изолиран 1 ви извор нуди целосен избор на електрични и автом�

Име на производот : неизолиран терминал за прстен; прстен терминали Конструкција : Не изолирани; тип : РН�

Практична употреба : Идеално за целосни жици или жици со заглавени жици што е тешко да се намалат, обезбе

EU ROHS : Во согласност со ECCN (US) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8536.90.40.00 Тип : Метод на терминал на прстен на терм�

Применлив тип : Изолираните терминали на прстенот се оценуваат за 48А и се погодни за прицврстување на жи

Кутија за складирање : Изолираните терминали се спакувани во цврсти, удобни, ревидирани пластични кутии

Високо квалитетен производ за пандит Високо квалитетен производ за пандит Видот на производот е PANDUIT PPMR

Количина на пакет на артикли 1 Тип на производ Терминал за електронска компонента Количина на пакет на

Наменето за употреба со #8 2 AWG бакарна жица Дизајнот на прстен јазик обезбедува безбедна врска во аплика

Секој пар терминали се изолирани едни од други за да се спречи хаосот на кола Бифурираниот претходно из�

Земја на производство : Кина; Материјал : метал; Нето тежина : 7g Содржина на пакетот : 10 парчиња x неизолира

Може да се користи со класа на проводник со шифри и флексибилна класа : G, H, I, K, M и дизел локомотива...

Име на производот : бакар што минува низ терминал; струја : 400а Големина на прстенот : 12,5 x 24,6 mm / 0,49 "x 0,97" (в�

20 пакувања од 10 терминали за прстен на мерачи (10 позитивни, 10 негативни) Обоени гумени чизми (за заштита н

Цена за : Пакет од 1 страница Единица : Пакет од 100 области на проводникот CSA : : 1.5 Конектор Тип : : РИНГОН СОС

Број на артикли : 100 Земја на потекло : Италија Димензии на пакетот : 6 "L x 4" W x 1 "H Тежина на пакет : 0,6 фунти Б�

Интегрален едноделен бакарен барел / изолација за зафат и дизајн на олеснување на жицата Овозможува по�

Прозорец за инспекција за визуелно да се обезбеди целосно вметнување на проводникот Lugs достапни на сви�

Услуга по продажба Ако има какви било прашања од вашите нарачки / ставка / или услугата, Ве молиме слобо

Име на производот : пред изолиран терминал; прстен терминали Конструкција : Изолиран; Тип : Rv5.58 Дизајн : Т�

10 компјутери 5мм Број на редови : 1 број на редови : 2 права игли можат да бидат залепени со заштита од шрап�

Винил, калај позлатен бакар Најлон, калај позлатен бакар 221 ° F максимална температура 4 мерачи на рингте�

ЕУ РОХС : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8536.90.40.00 Тип : Големина на терминалот на прстен на

Високо квалитетен производ за пандит Коаксијалникабрили Коаксијалникабрили Видот на производот е Panduit

Име на производот : неизолиран терминал на прстенот; големина на завртката на завртката (Д2) : 6,5мм / 0,26 "(1 /

Scroll