Ново
Хемотон 2 парчиња Гел Капак На Прстите На Прстите Силиконски Завои Заштитник На Палецот Заштитник На Палецот Ракави Со Ребрести Прсти Може Да Се Исечат Гипс Силико?

Хемотон 2 парчиња Гел Капак На Прстите На Прстите Силиконски Завои Заштитник На Палецот Заштитник На Палецот Ракави Со Ребрести

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

СЕБС. ПЕТИ ПЕРНИЦА цевка Заштитете го прстот додека сте во физички активности или во друга секојдневна работа. КАПАЧИЊА за ПРСТИ и ПРСТИ може цврсто да ги собере стапалата ракавите на прстите за вашите прсти и тешко се деформираат. РАКАВИТЕ НА ПРСТИТЕ КОРИСТАТ ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ-Изработени со материјал за повеќекратна употреба, не и перат. ЕЛАСТИЧНИ ЦЕВКИ ЗА ПРСТИ ракави Лесно исечени и растегливи, цевките на прстите може да бидат за да се намали болката и триењето на кој било прст или прсти. РАКАВОТ на РАНАТА на ПРСТИТЕ користи Издржлив, перат (рака) и еднократно. Пакет Листа 2 х Карактеристики на ракавот-Материјал : СЕБС заштитници за прсти. - Боја : месо боја цевка. - Големина : Околу 15, 00Х2, 00Х2, 00см/5, 89Х0, 79Х0, 79инчна гумена цевка за прсти. - Заштитете го прстот додека сте во физички активности или во друга дневна работна подлога. - Изработени со издржлив и повеќекратен материјал, заштитници за прсти што не се перат и се перат. - Тенок дизајн лесен за носење под чорапи и со чевли дури и додека работите и спиете гел прст ракав. - Погоден и за мажи и за жени цевки за прсти обложени со гел. - Лесен материјал пренослив носење за време на патување Или излегување Цевки За Прсти Заштитници На Ракавите.Информации за стоки подлога За Цевки Овие карактеристики осигуруваат дека можат цврсто да се вклопат за вашите прсти и тешко се деформираат.поставете Цевки За прсти Совршено за да го заштитите прстот од валкање или инфекција.перничиња за прсти 2 парчиња заштитници за прсти, кој е изработен од врвен материјал за издржлива употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата

Овие капаци за прсти се доволно дебели за да се справат со се што ви треба, да го заштитат прстот од штетн

ЗАЗДРАВУВАЊЕ и ЗАШТИТА : Совршен За заштита на фластер, рана или нанесување масти или супозитории 4 КРЕВ�

Дизајниран ВО САД (патент во очекување) Не треба да го вадите од Вградената Кожна Футрола кога го корис�

Есенски Фустани За Жени Есенски Фустани Есенски Фустани За Жени Памучен Фустан Женски Фустан За Вратот

најлон и гума Прст Шина : Погоден И за мажи и за жени спортски ентузијасти во сите видови спортски активн

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработен од памук, безбеден и нетоксичен, мек и удобен ФУНКЦИЈА : можете да го користит�

ДИЗАЈН : лентата за компресија на прстите е специјално дизајнирана за сите возрасни, што оди со стандард

Обезбедена е голема количина : пакетот вклучува 25 парчиња капаци за врвови на прстите во беж боја, површ�

латекс 1 парчиња Мал Едноставен Издржлив Капак За Прст За Еднократна Употреба Латекс Капак За Прст Рабо�

Капак На прстот : заштита на животната средина и заштита од силиконски материјал Креветчиња за прсти : Б�

Апликации : Идеален За градежништво, градинарство, кујна, скулптура, самостојна работа Можете дури и да �

Scroll