Ново
24 x Отворени клипови со алатки црна пластична обложена пролетна челик затегнување дија. 50мм

24 x Отворени клипови со алатки црна пластична обложена пролетна челик затегнување дија. 50мм

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

Големина : 50мм (2 инчи). Јаглерод пролетен челик ZP. Црна. Вклучени се завртки за фиксирање. Количина на пакувања : 24. Добар клип што е добро изработен и ја прави работата што треба да ја заврши. Можете да ги прилагодите prongs на неа со затегнување на завртките нагоре, така што ќе има затегната алатка.

За стоката

Слична стока во категоријата

Пакет : 4 парчиња Црни Алигаторски Клипови+4 парчиња Црвени Алигаторски Клипови Алигаторските клипови м�

Комплет од 6 мазни министеги на вилицата Широк 1 / 2 инчи, капацитет од 5 / 16 инчи Лемењето нема да се држи!...

Големина : 50мм (2 инчи) Јаглероден пролетен челик Бело Пластична обложена Количина на пакувања : 12 Големи�

Добар клип кој е добро изработен и ја прави работата што треба да ја заврши Можете да ги прилагодите prongs

ДОБРА ЕЛАСТИЧНОСТ : клипот има умерена еластичност, се користи како клип за батерии за автомобил или кли

€ ДИМЕНЗИИ НА ПРОИЗВОДОТЈасно 11 / 8" вшмукување чаша со метален клип ● ПОВЕЌЕНАМЕНСКИработи лесно на чи�

[Месинг материјал] користејќи месинг позлатен, кој има добра спроводливост, отпорност на корозија и дол�

10 х Алигатор Клипови (Случајна Боја) Изработен од висококвалитетен метален и пластичен материјал, издрж

Големина : 6мм (0,25 инчи) Јаглерод пролетен челик ZP Црна Вклучени се завртки за фиксирање Количина на паку�

Добар клип кој е добро направен и ја врши работата што треба да ја заврши Можете да ги прилагодите оград�

【Димензија】 Внатрешен дијаметар : 13мм / 0,51 “; Материјал : 65 mn пролетен челик 【Лесен за употреба】 Овие п�

Име на производот : Алигаторски клип; Материјал : мека пластика, метал Боја : црвен, црн, сребрен тон; цело�

Име На Производот : Алигатор Клип; Материјал : Метал Боја : Сребрен Тон;Вкупна Големина ( Секој) : 44 х 12 х 7мм

Спакувани Рефус Во Кутија Лесна Пластична Конструкција за Издржливост Вртење Најлонски Вилици за Сигу�

Димензии : Оценета струја : 300 A; отворена ширина на вилицата (максимум) : 30мм / 1.17 " Предност : држачите се из

Име На Производот : Алигатор Клип; Тип : НеИзолирани Вкупна Големина (Секој) : 44x 12x 5mm / 1.8 "x 0.47" x 0.2 " (Lxwx); Шир

Големина : 13мм (0,5 инчи) Јаглероден пролетен челик Бело Пластична обложена Количина на пакувања : 24 Голем�

Пакет од 4 Алатки За Складирање Пролет Тери Клипови 2 " Инчен Голем 50мм Бзп Барака Гаража 50мм Алатка Клипо

Стегач : Прицврстувачи за обработка на дрво Употреба : Прицврстувач за стипендии со тешки работи Матери�

Scroll