Ново
Домашно одржување Продолжување Пролет 5 ПРОДАВНИЦИ ПРОДОЛУВАЕ НА ПРОДОЛНИОТ ГОЛЕМА ГАЛВАНИЗИРАНА ДИАМЕТЕР ЗА ПРОДАВНИОТ ХАРДВЕРСК

Домашно одржување Продолжување Пролет 5 ПРОДАВНИЦИ ПРОДОЛУВАЕ НА ПРОДОЛНИОТ ГОЛЕМА ГАЛВАНИЗИРАНА ДИАМЕТЕР ЗА ПРОДАВНИОТ ХАРДВЕРСК

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 618.24

Направено од не'рѓосувачки челик, не е лесно да се 'рѓа и е потрајно. ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина. ● Дијаметар на жица : 1. 6 мм. ● Надворешен дијаметар : 16мм, 18мм, 20мм. ● Должина : 50мм-100мм. Пролетта на напнатоста може да се користи во многу прилики, како што се склопување на производство, експеримент, истражување и развој, одржување и така натаму. ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина ● Дијаметар на жица : 1. 6 мм ● Надворешен дијаметар : 16мм, 18мм , 20мм ● Должина : 50мм-100мм ● Материјал : Пролетен челик ● Површински третман : Галванизиран ● Употреба : Алатки за раце, опрема за домашна нега, амортизери, извори на моторни вентили.

За стоката

Слична стока во категоријата

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Изворите на тензијата се користат во сè, од уреди за домаќинства до електрична опрема, контрола на движе

Издржлив и долг сервисен живот Мал и лесен, лесен за чување и носење ● Големина : Дијаметар на жица x Надв

Доволно продолжение Пролетта ги исполнуваат вашите дневни потреби и замени По пакет : 1 парк...

Издржлив и долг сервисен живот Мал и лесен, лесен за чување и носење ● Големина : Дијаметар на жица x Надв

Тип на производ : Снабдување со услуги за храна Должина на пакетот : 6.0 " Ширина на пакетот : 7.0"...

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Високо магнетна челична музичка жица по ASTM A228 за поголема јачина од не'рѓосувачки челик...

Издржлив и долг сервисен живот Мал и лесен, лесен за чување и носење Големина : Дијаметар на жица (0,3 мм), н

Употребата на високо квалитетни материјали преку повеќе процедури и прецизна обработка, со голема јачи

Малку магнетски не'рѓосувачки челик 302 по ASTM A313 за поголема отпорност на корозија од челична музичка жиц

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и фле�

Издржлив и долг сервисен живот Мал и лесен, лесен за чување и носење Материјал : Пролетен челик Површинс�

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Направено од не'рѓосувачки челик, не е лесно да се 'рѓа и е потрајно ● Големина : Дијаметар на жица x Надво

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

✅ Екст пролет, алатка, челик, 1 3 / 4 ОАЛ, ПК12 ✅ Wireица Дија : 0.035 in ✅ Целокупната должина : 1 3 / 4 in ✅ Дефлексија

Добредојдовте во мојата продавница, издржлив и долг живот, мал и лесен, лесен за чување и носење, тоа е ва

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Висока цврстина, долг животен век, добра отпорност на корозија, не е лесна за 'рѓа напнатоста на пролетта

Scroll