Ново
Кабел за продолжување на светлата на паметните паметни кабинети

Кабел за продолжување на светлата на паметните паметни кабинети

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.67

7 пинови за продолжување на кабелот за Cabismart RGBCW, не за Cabismart CW или Cabismart RGB. Должина : 19,68 или 50 см. Овој пакет, вклучувајќи 5 парчиња женски до машки кабел за проширување. Компатибилен ASIN B08 CCCF7 MD, B08 CCDH8 P9. Ве молиме, потврдете ги епродукциите што сте ги нарачале се 7 пина Cabismart RGBCW, а не ламбани други производи. Оригиналниот Cabism Art вклучуваше екстензии, ве молиме, не купувајте го ова EXTA наставка ако не ви треба повеќе од ова. 7 пинови за продолжување на кабелот за Cabismart RGBCW, не за Cabismart CW или Cabismart RGB. Должина : 19,68 или 50 см. Овој пакет, вклучувајќи 5 парчиња женски до машки кабел за проширување. Компатибилен ASIN B08 CCCF7 MD, B08 CCDH8 P9. Ве молиме, потврдете ги епродукциите што сте ги нарачале се 7 пина Cabismart RGBCW, а не ламбани други производи. Оригиналниот Cabism Art вклучуваше екстензии, ве молиме, не купувајте го ова EXTA наставка ако не ви треба повеќе од ова. CABISMART RGBCW Продолжен кабел Тип : Femaleен до машки 7 пинови должина : 19,68 "или 50 см QTY : 5 парчиња компатибилен ASIN B08 CCCF7 MD, B08 CCDH8 P9.

За стоката

Слична стока во категоријата

12 мерач на тешка жица, 3 приклучок за приклучок Високо видливата жолта јакна обезбедува дополнителна бе�

Некои традиционални занаети постепено се заменуваат со машини Како правиме производи со висок квалите�

Тешка жица со 16 мерачи, 3понатаму, 13 AMP, 125 V, 1625 вати, наведени UL Различни должини : 6 нога, 10 стапки, 15 стапки,

Кабел за продолжување на слушалките од 1 / 4 инчи, тој е дизајниран да го прошири дофатот на тврдожични сл�

14 мерачи продолжени жици 25 ft 14 мерач заземјен продолжен кабел 25 стапки 15 засилувачи продолжени кабел во�

Овие кабли за продолжување работат со Lvyinyin LED под кабинетите за пакети за осветлување само Овие кабли за

Премиум производ : Високо отпорен, издржлив и совршено флексибилен кабел за продолжување на напојување�

Доволна количина и безбедна изведба : ќе добиете 3 парчиња жици на адаптер HVAC прикачени со 3 обоени клипо�

Кабел за продолжување на тешки работи 15 засилувачи, 125 волти, 1875 вати, 515p / r, 12 мерач со тешка должност со �

Оваа жица за приклучоци за женски конектор за десен агол JST, главно користена за коло Wireицата јадро е изр

Scroll