Ново
Мајмо Широк Дел Од Пумпата За Вратот Компатибилен Со Спектри С1/С2 Пумпи; Вкл Широка Прирабница За Устата; Не Оригинална Прирабница За Спектри; Го Заменува Спектарот

Мајмо Широк Дел Од Пумпата За Вратот Компатибилен Со Спектри С1/С2 Пумпи; Вкл Широка Прирабница За Устата; Не Оригинална Прирабница

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 280.48

Компатибилен И заменлив Со Спектри С2, Спектри С1, Спектри 9 плус делови. Истото вшмукување како оем делови. Се вклопуваат цврсто со делови Од Спектри пумпа. Лесен за инсталирање, отстранување и чистење. Фда И ЕУ усогласеност за контакти со храна. Прирабниците мајмом мифит нудат широк спектар на големини на прирабници - 13 до 32 мм во мали чекори за да ги задоволат потребите за пумпање на секоја мајка. Подобро се вклопуваат со шишиња со широк врат на пазарот. Помалку шанси за паднати шишиња. Тешка конструкција. Компатибилен Со Конвертор На Шишиња Мајмун. Компатибилен Со Конвертор На Шишиња Мајмун. Мајмун прирабница, не спектри прирабница или спектри сад производ. Тоа нема да одговара на секоја мајка. Погледнете подолу за детали. Содржи прирабници со широка уста 2х 19мм за пумпа спектра с1 плус, пумпа с2 плус, пумпа 9 плус и Мотив Луна, Пумпи Амеда Миа. Погоден за мајка со дијаметар на брадавицата 17-18мм (мерено ПО сесија за пумпање). Компатибилен со шишиња со широка уста со спектри, ШИШИЊА СО АВЕНТ и шишиња со широка уста Мајмун. Тие НЕ се компатибилни СО други широки шишиња за уста. Направено Од Мајмун, а не оригинална компанија за спектри. Мајмом не е поврзан Со Узинмедицер, сопственик на заштитен знак на спектри. Бпа бесплатно; Во Согласност СО регулативата НА ФДА ЗА пластика што контактира со храна. Машина за миење садови топрак безбедно; безбедна стерилизација на пареа. Мајмо секогаш се грижи за потребите на мајките на патот на доењето. Со години го слушаме гласот на мајките за прилагодени, удобни и лесни за употреба алатки. Производите на мајмун имаат безбедност, ефикасност и кредибилитет на кои можете да сметате. Таа се занимава со иновации на серија РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ НА ПУМПАТА КОМПАТИБИЛНИ Со Медела, Спектра, Амеда, Авент, хигеја пумпи за гради, вклучувајќи прирабница, цевки, вентил за патка, заштитник за повратен проток (кратко стебло, долго стебло и средно стебло), шише за собирање, конвертор на градно, адаптер за торба за складирање млеко и разни видови адаптери за премостување на различни системи на пумпи за гради на брендот. Сите достапни на . Стручно Дизајнирана Прирабница.

За стоката

Слична стока во категоријата

Целосно молчи за ефикасно и непречено ноќно пумпање Соберете ја секоја ваша перципирана капка мајчино �

ДОКАЖАН КВАЛИТЕТ Доверлив Американска компанија Користете тивко, дискретно и брзо кога е потребно...

€®Широко Користен Q воениот отварач за конзерви е лесен и пренослив, мини и еднократно...

АЖУРИРАН ДИЗАЈН : најновите карактеристики на дизајнот подобрени зафатени рачки со пружина кои се леви

Отворач на остриги на кралот Кукер и нож од остриги Одлична алатка за поедноставување на отворањето и т�

Пумпање Без раце : Лесно соберете до 3 унци млеко со оваа пумпа за гради која користи пасивно вшмукување �

Можете да го чувате во замрзнувач откако ќе го соберете, или можете директно да го загреете во топла вод�

АЖУРИРАН ДИЗАЈН : најновите карактеристики на дизајнот подобрени зафатени рачки со пружина кои се леви

Хаакаа силиконски колектор на колострум е првиот светски колектор за силиконски колострум за повеќекр�

Лесно справете се со рефлексот на исфрлање млеко ,onomономскиот дизајн, удобното притискање и континуира�

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред

Scroll