Ново
Фентер Хрчак Превозникот Торба Заморче Патување Транспорт Торба За Зајакот Геко Стаорци

Фентер Хрчак Превозникот Торба Заморче Патување Транспорт Торба За Зајакот Геко Стаорци

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 737.60

Заштита : удобност и безбедност на торбата за носење миленичиња и ефикасно спречување на инвазијата на студот. Карактеристика : патент клас, со прилагодлив ремен за рамо, удобен и ја олеснува замената за миленичето да се качува и исклучува. Широко Се Користи : како што се мали мачки, кучиња, кученце, маче, мачиња, kit, хрчаци, верверички, Шеќерен Едрилица, гербил, папагал, стаорци и заморчиња, итн мали животни миленичиња резерви. Материјал : Изработен од издржлива ткаенина, водоотпорен, отпорност на абење и стилски изглед. Мрежа за вентилација : дизајнот на решетката на горниот дел од торбата му овозможува на миленичето да дише непречено и може да ја види сценографијата надвор. Опис : - Материјал : Изработен од издржлива ткаенина, водоотпорен, отпорност на абење и стилски изглед. - Мрежа за вентилација : дизајнот на решетката на врвот на торбата му овозможува на миленичето да дише непречено и може да ја види сценографијата надвор. - Карактеристика : патент клас, со прилагодлив ремен за рамо, удобен и ја олеснува замената за миленичето да се качува и исклучува. - Заштитно : удобност и безбедност на торбата за носење миленичиња и ефикасно спречување на инвазијата на студот. - Широко Се Користи : како што се мали мачки, кучиња, кученце, маче, мачиња, kit, хрчаци, верверички, Шеќерен Едрилица, гербил, папагал, стаорци и заморчиња, итн мали животни миленичиња резерви.Спецификација : - Материјал : Табела Со Големина На Облека : 13cmx16cmx9cm/5. 12inchx6, 30nch3, 54nchpackage Вклучува : 1 Хрчак Превозникот Bag Note : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори.

За стоката

- Material:
Cloth
Size Chart:
13cmx16cmx9cm/5.12inchx6.30inchx3.54inch:
Package Includes:
1 Hamster Carrier Bag:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Слична стока во категоријата

[Удобност и безбедност] Топло во зима и ладно во лето, висока транспарентност, можете да ги набљудувате с

Детали за големината : Торба За Миленичиња : 13см х 15см / 5.12 "х 5.91" (Прибл.) Должина на ременот : 130см / 51.18 "(При�

Погоден за : хрчак, шиншила, Гербил, Заморче и други мали миленичиња Издржлив и еколошки материјал, лесен

✜_ СОВРШЕН ЗА МАЛИ МИЛЕНИЧИЊА Погоден За мали Заморчиња(под 6 месеци), Едрилица За Шеќер, хрчак ,ed, Шиншил

Материјал за дишење : торбата за носач За Миленичиња е изработена од сунѓер и има добра пропустливост на

Гаранцијата на производителот не може да се примени Вклучува отвори за оптимална циркулација на воздух

Quage, како што се кафез за носач на заморчиња,торбичка за едрилица за шеќер,носач на змејови Со брада, ране

ГОЛЕМИНА : 10*12*10 инчи, помалку од 1 фунти превозникот Доволно голем за small, хрчак, верверица, папагал, стаор

Мала Торбичка За Врзување Миленичиња и Носач За Прашка за вашите најмали животни удобно се вклопува око

Помогнете им на вашите крзнени пријатели да се чувствуваат најдобро со прегледи во движење! Новиот Носа

Големина на производот : ќе добиете 27, 5Х21, 6Х17, 7во симпатична куќа за зајаче Мултифункционален дизајн : к�

Пренослив Носач на Хрчаци : домашно милениче за хрчаци на отворено Ранец од шиншила : материјал, кој не е

М : 17.7"Л * 7.8"W * 11.8" H вреќа За Дишење, вашето бебе може да го однесе каде и да одите Стилски, мек, лесен за чис�

Големина : 17х10х11, 8 во / 43х26х30 см, погоден за мали и средни мачки, кучиња или други животни Пред купување, и�

Одлична изработка, производите минуваат низ строги процедури за производство и преработка, а квалитето

Големина : 17х10х11, 8 во / 43х26х30 см, погоден за мали и средни мачки, кучиња или други животни Пред купување, и�

€Топло И Удобно : Вреќата За спиење Со Шеќерна едрилица е изработена од мека ткаенина од корално руно, к�

Специјално дизајниран за да можете безбедно да ги транспортирате вашите мали животни Превозникот е диз

Scroll