Ново
Acdelco Gm Оригинална Опрема 29531035 Автоматски Менувач Напред Спојката Домување Да Пумпа Потисок Мијалник

Acdelco Gm Оригинална Опрема 29531035 Автоматски Менувач Напред Спојката Домување Да Пумпа Потисок Мијалник

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 221.44

Гм-Препорачан Дел За Замена за Оригиналната Фабричка Компонента на Вашето Гм Возило. Нудејќи Квалитет, Сигурност И Издржливост На Гм Ое. Произведени Со Гм Оригинална Опрема Спецификација За Вклопување, Форма И Функција. Димензија на пакетот : 13,97 Сантиметри L X 13,208 Сантиметри W X 7,874 Сантиметри H. Acdelco Гм Оригинална Опрема Автоматска Пумпа За Масло За Пренос На Пумпа Е компонента за замена препорачана ОД ГМ за еден или повеќе од следниве системи на возила : автоматски менувач/трансакција и/или рачен погон и оски. Оваа оригинална машина за перење опрема ќе ги обезбеди истите перформанси, издржливост и работен век што ги очекувате Од Џенерал Моторс.

За стоката

Слична стока во категоријата

Ги оптимизира и одржува перформансите на автоматскиот менувач Спречува секундарно оштетување и ги шти�

ЗА 62те Пренос Вклучува Печат Директна Замена Подобрете го стилот, удобноста и функционалноста на вашет�

Премиум филтер изгради на оригиналниот филтер во однос на фитинг, ефикасност, притисок и проток на течн�

Белешки за фитнес : Белешки За Фитнес, исто така, користете : Количина 1 WHT 007 120 oпрстен Директна замена за �

КОМПАТИБИЛЕН Со Тојота Корола 1.8 Л 20092015, Јарис 1.5 Л 20062015, Матрикс 1.8 Л 20062013 Потомство x B 1.5 Л 2006, x D 1.8 Л 20082014, x

АВТОПАЛПАЛ, НАЈДОБРИОТ ДРУГАР НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПАЛПАЛЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ СЕКОГАШ ОБЕ�

21117522923, 24117522923, 24117571227, Ц2Ц6715 Вклучува заптивка за тава, приклучок за одвод и магнети (Ревизија на 515970 Со За

гмпрепорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на вашето гм возило нудејќи квалитет, с�

Компатибилен Со Крајслер 300М 3.5 Л 19992004, ЛХС 3.5 Л 19942001, Конкорд 3.5 Л 19932004, Конкорд 2.7 Л 19982004, Конкорд 3.2 Л 19982001,

●Вклопете Го Преносот А750Ф А750Е со 20 Тава За Завртки ● Филтрите За Автоматски Менувач се Висококвалитет

Премиум филтер изгради на оригиналниот филтер во однос на фитинг, ефикасност, притисок и проток на течн�

Сосема Ново Директна Замена Стабилни карактеристики, висока сигурност Лесна инсталација...

КОМПАТИБИЛЕН Со Доџ Рам 2500 5.9 Л 19982009, Рам 1500 5.9 Л 19982003, Рам 1500 5.2 Л 19982001, Рам 3500 5.9 Л 19982007, Дакота 3.9 Л 19982003, Дур�

Премиум филтер наведен на ое нивоа на филтрација и проток на течност Овој дел е внатрешен филтер и бара �

Количина на пакетот : 1 Тип на производ : АВТО ДЕЛ Тежина на пакетот : 1,72 фунти Димензии на пакетот : 22.12 "L x 1

Компатибилен со : ЗА CADILLAC ATS CT4 CT6 CTS ЕСКАЛАДА, За Chevrolet Camaro Silver Express Corvette, ЗА Gmc Cierra Кањонот Yukon XL Функција : фи

Овозможува автоматскиот менувач да запре додека е сеуште во брзина и да се движи напред кога ќе се ослоб

Цена За : Секоја Ставка : Опис На Филтерот За Пренос / Посебни Карактеристики : Максимални Перформанси Сп�

Тип На Производ : Авто Дел Количина На Пакетот : 1 Димензии на пакетот : 8,128 см (Л) х 8,128 см (Ш) х 8,636 см (Ч) Земј�

Премиум филтер изгради на оригиналниот филтер во однос на фитинг, ефикасност, притисок и проток на течн�

Ги исполнува Или Надминува Спецификациите НА ОЕМ Фабрика Оем Одговара Форма и Функција APDTY 110182 Пренос Ф�

Scroll