Ново
EX4650-48Y-AFO Juniper Нов 48x25g+8x100g 1u AC проток на воздух надвор

EX4650-48Y-AFO Juniper Нов 48x25g+8x100g 1u AC проток на воздух надвор

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

Бренд : Juniper Network. Број на дел : EX4650-48 Y-AFO. Број на вкупни слотови за експанзија : 56. Фактор на форма : рак-монтажа. Поддржан слој : 3. Бренд : Juniper Network. Број на дел : EX4650-48 Y-AFO. Број на вкупни слотови за експанзија : 56. Фактор на форма : рак-монтажа. Поддржан слој : 3. EX4650-48 Y-AFO е прекинувач со високи перформанси, фиксна конфигурација дизајниран за центар за податоци и распоредување на кампусот. Тој е дел од екс -серијата на прекинувачи на Juniper Network и обезбедува 48 порти SFP28 Ethernet порти и 6 порти QSFP28 100 GBE Ethernet. Прекинувачот е изграден со напреден хардвер и софтверски карактеристики кои испорачуваат високи перформанси, мала латентност и голема достапност. Тој е дизајниран да ги поддржува бараните оптоварувања и апликации, вклучувајќи виртуелизација, компјутерски облак и компјутери со високи перформанси.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тип на куќиште : : Решетка 1 U Пристаништа : 48 x 10 / 100 / 1000 (POE+) Димензии : 44,5 см x 40,8 см x 4,45 см...

Напон / Струја : AC 250 V / 15 A 125 V / 20 A Боја : Зелена Црвена Сина Жолта црна Извор на светлина : ЛЕР Материјал : , М

Име на производот : Монолевер Прекинувач;Модел : ПА14;Позиција : 2;Акција Тип : самозаклучување Материјал :

Веднаш надградете го вашиот мрежен прекинувач на напојување до 8 уреди POE пасивна моќност од 48 волти со �

Радио порта 230 користена со J9001 A XL 5300 Serie SWCH Опис на производот Pro Curve Radio Port 230, со истовремено 802.11a и 802.11g бе�

Cisco 2600 и 1700 серија се карактеризираат со ново, компактно Паметен сериски конектор со висока густина за п�

Име на софтвер : Firebox V големо Софтвер за пакети : 3 годишен вкупен безбедносен пакет...

24 10 / 100 / 1000 MBPS RJ45 NWAY пристаништа плус 4 пристаништа SFP Поддржува автоматски кросовер MDI / MDIX Поддржува цело

Teyрамка ge обликувани случај прекинувачи се оценети ДО 125a и да го прекине прекумерна струја текови...

Превенција на упад Контрола на апликација Веб блокатор Spamblocker Антивирус на Гејтва Репутацијата овозмож

СЕДИШТЕ 8мм Правоаголник Прекинувач со Копче w / LED Панел Монтирање Лемење НаврткаМајкаПортокалова...

Микро Прекинувачи Овој мини слајд прекинувач е одлична компонента ЗА САМОСТОЈНО Ова се ултра мали spdt сл

Карактеристики како што е автентикацијата 802 Овој прекинувач е идеален за мали и средни деловни активно

Микро Прекинувачи Се користи во домашни апарати, аудио, играчки, глушец, деловни машини, комуникациска о

MS35048 FPHW Cisco Meraki MS35048 FPHW Cisco Meraki Cloud Mangeed Switch со : LICENT5 YR Со : LICENT5 YR5 години лиценца за претпријатија Cisco Meraki...

Веднаш надградете ја вашата мрежа во POE користејќи го овој ненаделен инјектор на POE Mid Span со 8 пристаништа

Производител Дел# 35020HN5671 Заменски дел# 35020HN5670 Fiment : Fit for Honda ATV ▶ TRX350 FM Fourtrax Rancher 4x4 20002005 ▶ TRX350 TM Fourtrax Rancher 200020

Полјаци : 1 П Ампеража : 4 А ЗАСИЛУВАЧ Напон : 277480 VAC Тип : Калапи Случај ШИФРА : Б417262 (ЦТО)...

24 100 / 1000 M SFP порти, 4 1 / 10g SFP+ пристаништа Влезен напон : Оценет опсег на напон : 48 V до 60 V DC Агрегација на врск

Прекинувач За вклучување 4 Начиновој Прекинувач за Вклучување На 4 Начини лесно се инсталира Вклучи Пре�

Вклучена батерија : Не; Терминална Количина : 3; Пол И Фрли : СПДТ Акција : Заклучување; Име На Производ : Ро�

L2+ управуван прекинувач, 8 x 10 / 100 / 1000 Mbps POE+ пристаништа, 2 x SFP слотови за нагоре, 1 фиксно напојување со напо

Каталог || Електроника и компјутер || Компјутер || Вмрежување Производ од : Длинк DGS121010 P PRDID790069329388 Каталог |

8 Порт Гигабит Етернет прекинувач Инсталација на приклучокnигра Брзи до 10x побрзо од 10 / 100 Етернет Dlink Зел

Опис Категории Коло Заштита Прекинувачи Производител SensataAirpax Серија Iel Дел Статус Активни Монтажа Тип П

име на производ : Прекинувач За Рокери; Столбови : СПСТ; Терминали : 2 вртења;Позиција : 2позиција (ВКЛУЧЕНО

Број на дел од производителот : J9991 A Овој предсопственост или реновиран производ е професионално прегле

?? Квалитет на ?? Големина : 6,1 x 6 x 3,7см / 2.4 x 2,36 x 1,46inch; Должина на жицата : 54см / 21инч; Wireица врска : 8 пинови; Н

ЕУ Рохс : Добавувач Непотврдена ЕЦЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Непотврден Воен Стандард : МилДТЛ38999 Воен Ст�

Scroll