Ново
Прилагодлива бебешка капа за бебиња за бебиња за бебиња за бебиња за бебиња за бебиња за бебиња за бебиња за бебиња за бебиња за деца за безбедност на децата 719

Прилагодлива бебешка капа за бебиња за бебиња за бебиња за бебиња за бебиња за бебиња за бебиња за бебиња за бебиња за бебиња

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

-Даблив : обемот на 42 см -60 см е специјално дизајниран за да одговара на која било големина на главата на новороденчињата, нуди максимална безбедност со удобност за вашите сакани деца. -Користење на прилика мекиот шлем за бебе е погодно бебе Научете да ползи, шета, затворен игра, мебел за искачување и кога родителите не можат да продолжат да внимаваат и сл. со испакнатина и пад. Копачката на браникот обезбедува анти-тропа, анти-триење, намален шок, амортизивен ефект, спречување или намалување на повредите на главата на бебето. -Покорно бебе можеби не сака да го носи или сака да го соблече на почетокот. Родителите на надеж имаат добро трпеливост и децата постепено ќе го прифаќаат тоа. И оваа заштитна капа што може да се прилагоди на кацигата за новороденчиња не е професионална заштитна кацига, тој е мек. Овој производ не мора да ги спречи сите несреќи, ве молиме никогаш не оставајте го детето без надзор. -После продажбата на продажба : Ако има проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас навреме. Ние ќе се справиме со вас во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни од оваа шлем, ветуваме дека ќе обезбедиме 100% гаранција за враќање на парите во рок од 30 дена!. -Даблив : обемот на 42 см -60 см е специјално дизајниран за да одговара на која било големина на главата на новороденчињата, нуди максимална безбедност со удобност за вашите сакани деца. -Користење на прилика мекиот шлем за бебе е погодно бебе Научете да ползи, шета, затворен игра, мебел за искачување и кога родителите не можат да продолжат да внимаваат и сл. со испакнатина и пад. Копачката на браникот обезбедува анти-тропа, анти-триење, намален шок, амортизивен ефект, спречување или намалување на повредите на главата на бебето. -Покорно бебе можеби не сака да го носи или сака да го соблече на почетокот. Родителите на надеж имаат добро трпеливост и децата постепено ќе го прифаќаат тоа. И оваа заштитна капа што може да се прилагоди на кацигата за новороденчиња не е професионална заштитна кацига, тој е мек. Овој производ не мора да ги спречи сите несреќи, ве молиме никогаш не оставајте го детето без надзор. -После продажбата на продажба : Ако има проблем со производот, ве молиме контактирајте со нас навреме. Ние ќе се справиме со вас во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни од оваа шлем, ветуваме дека ќе обезбедиме 100% гаранција за враќање на парите во рок од 30 дена!. Добредојдовте во нашата продавница, ние даваме се од себе за да ги сервисираме информациите за производот : Тежината е околу 80 грама; Хет Материјал : Памучна ткаенина + Spongeapplicable Age : 6 месеци-6 години, шлемот за новороденчиња се направени од површинска полиестерска ткаенина + внатрешна пена од пена + памучна постава , мек допир, без тврд материјал, исклучително удобен и нема да изврши никаков притисок врз вратот и главата на бебето, тежината околу 2550g. Ова е влијанието на бебето можеби не сака да го носи или сака да го соблече на почетокот. Се надевам дека родителите имаат добро трпеливост и децата постепено ќе го прифаќаат. И оваа заштитна капа за прилагодување на кацигата за новороденчиња не е професионална заштитна кацига, тој е мек. Овој производ не мора да ги спречи сите несреќи, ве молиме никогаш не оставајте го детето без надзор : Задоволството на клиентот е наше Приоритет : Ако не сте задоволни од производот. Само кажете ни и ние ќе дадеме се од себе за да ви дадеме најзадоволително решение.

За стоката

Слична стока во категоријата

обележје и рачно прикажани преглед ♥ карлична празнина што е идентична со вистинската големина, има гл�

Scroll