Ново
2 парчиња долга 50 см долга 2-15мм хардвер месинг со тркалезна лента за ножеви за ножеви со диета, циркуларна жица цевка, алатка за метални шипки метални шипки

2 парчиња долга 50 см долга 2-15мм хардвер месинг со тркалезна лента за ножеви за ножеви со диета, циркуларна жица цевка, алатка

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 448.00

Направено од високо квалитетен месинг, висока сила и цврстина, цврста и издржлива. Добри механички својства, лесни за употреба. Одлична еластичност и мазно тече. Погоден за машинска обработка, робот DIY, DIY електроника, машини и други полиња DIY. Материјал : месинг. Карактеристики : Направено од високо квалитетен месинг, висока сила и цврстина, здрав и издржлив. Добри механички својства, лесни за употреба. Одлична еластичност и мазно тече. Погоден за машинска обработка, робот DIY, DIY електроника, машини и други полиња DIY. Спецификации : Материјал : Боја од месинг : Облик на злато : Должина на тркалезна шипка : 50см (19,68 ") Дијаметар : 2мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм, 12мм, 13мм, 14мм, 15мм пакет : 2pcs x месинг тркалезна шипка.

За стоката

Слична стока во категоријата

[ITEM SPECIFICATIONS] Diameter : 1 / 8", Color : White, Weight : 1 lbs., Length : 210 ft., Material : HDPE, Grade : Marine Grade, Profile : Round [PERFORMANCE] Commonly known as marineboard

Може да се користи на отворено долго време, еднократно, не е лесно да се избледи 【Мултисценска апликаци�

Лесен и удобен за преземање, комплетот го има целиот материјал потребен за риболов, овозможувајќи ви да

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Одделение : голема сила; Дурометар : 70а; Тип на поддршка : обична...

Облик : лист; Материјал : БунаН; Оценка : стандард; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : Акрилно лепило Дебелин�

Дијаметар тол + / 009 " Бакарна тркалезна шипка 1,125 "дијаметар x 6 должина на нозете Дијаметар тол...

Висока Густина и Лесна.Прачките од јаглеродни влакна имаат висока густина, отпорност Апликација.Широко

Риболовната шипка е лесна и удобна за преземање, комплетот го има целиот материјал потребен за риболов,

Направено од материјал, издржлив и практичен за употреба Гумено здолниште и 3Д очи за дополнителна прив�

Форма : ролна; Материјал : СБР; Оценка : стандард; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : Акрилно лепило Дебелина

✅ HDPE Rod All Rurner изведувач HDPE Rod е одлична за отпорност на абење ✅ Ниско триење HDPE прачка широко користена в

[Спецификации на предметите] Дурометар : 50А, текстура : мазна, тип на поддршка : акрилно лепило, дебелина :

Големина : Дијаметар : 6мм / 0,23 инчи, должина : 100мм / 3,9 инчи Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик,

5мм х 1000мм цврсти Тркалезни прачки Од Јаглеродни влакна Тркалезни прачки од цврсти јаглеродни влакна...

Форма : ролна; Материјал : БунаН; Оценка : стандард; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : Акрилно лепило...

Материјал со висок квалитет на ацетал кополимер Носете отпор како во неприлагодени тела, електрични из�

655 бронзата, исто така наречена "Силиконска Бронза", е силна, со добра отпорност на корозија, еластичност

[СПЕЦИФИКАЦИИ НА СТАВКАТА] Дијаметар : 3 / 16", Боја : Бело, Тежина : 5 килограми Должина : 250 стапки., Материјал

Крис е капетан на чартер брод во Источен брег Тој го држи д р диплома по физика Случајно, тој купил еден о

[СПЕЦИФИКАЦИИ НА СТАВКАТА] Дијаметар : 1 / 8", Боја : Светло Сива, Тежина : 1 фунти Должина : 147 стапки., Материј

Брендот Weldy припаѓа на Leister, со добар квалитет Професионалниот и моќен заварувач на истиснување за пласт

Scroll