Ново
Аленхој 4 -ти јули на Белата партија Бела забава Ден на независност САД Патриотски ветеран Меморијал Национален ден Фото студио Позадина Американски Figlackers Falkers Stars B

Аленхој 4 -ти јули на Белата партија Бела забава Ден на независност САД Патриотски ветеран Меморијал Национален ден Фото студио

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 255.84

【Пакет】 : 1pcs 7x5ft (должина 82,6 во x висина 59 in) Econ vinyl backdrop.stand, пол -џеб или клипови што не се вклучени.SEND BY STORED. 【Econ vinyl материјал】 : поевтино и светло во боја, не-рефлективни мат, мала тежина и лесна за носење и складирање. Не може да се измие, но може да се избришат валканите делови со партал. изложени на сончева светлина. 【Употреба】 : Свадба, новороденче, роденден, туш за бебиња, партиски материјали, фотографија на производи, фестивали, декорација, уметнички портрет, студио за фотографија, професионален фотограф; Видео позадини или прикази на производи. 【Предност】 : Оригинален дизајн, професионален производител на позадина, персонализирана прилагодување, разумна цена, висококвалитетни производи, брза испорака, квалитетна услуга по продажбата. 【Топли совети】 : закачете ја позадината или завиткајте ја на цевка за да ги намалите набори; Пеглање на грбот со најниска температура, ве молиме, не пеглајте во предниот дел на позадината или оставете ја позадината да ја допре водата, затоа што тоа ќе ја уништи позадината. Добредојдовте во продавницата за позадини на Allenjoy. Забелешка : Другите јазични преводи на производите на Allenjoy се само за повикување. Во случај на несовпаѓање помеѓу англиската верзија и другите јазични верзии, англиската верзија преовладува. ★ За материјалот : Econ vinyl (не може да се измие) ◇ 1. Хеап, тенки и лесни, богати обрасци, реални, работи најдобро за пука во студиото. ◇ 2. немој да бидеш долго време изложено на сончева светлина. ◇ 3.non-доказ за вода, но може да се избришат валканите делови со партал. ★ Прашања и одговори : ◇ 1.Q : Како да ја обесувате позадината? О : Користете клипови за да ги закачите на задниот штанд или да користите ленти или куки за да залепите на идот. (Штанд, клипови, ленти, куки не се вклучени во оваа врска) ◇ 2.Q : Што ако позадината има какви било проблеми со квалитетот? О : Контактирајте нè Најпрво, не оставајте директно низок преглед или повратна информација, дозволете ни да имаме шанса да ви помогнеме да го решите. Прво испратете ни порака, покажете ни ги квалитетни слики од позадината. Getе добиете задоволително решение во рок од 24 часа. ◇ 3.Q : Можете ли да поддржувате персонализирана позадина за прилагодување? О : Да, се разбира. Ве молиме, испратете ни порака со големина, слика и вашето барање. Големина : 5x3ft, 5x7ft, 8x6ft, 8x8ft, 10x6,5ft, 10x8ft, 10x10ft или друга големина (беспрекорна позадина) ★ За Аленхој : Тимот на Аленхој им се служи на клиентите низ целиот свет за многу години. и услуги за вас. Се надевам дека позадината на Аленхој ќе донесе слатки чувства и добри спомени во вашиот живот. Имајте какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Вашето задоволство е движечката сила за нас да продолжиме напред !! Тимот на Аленхој.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : 5х7фт Позадина (Прилагодена големина и слики) Изработен од 100% Дебел Микрофибер кој е издржлив �

Целосно покриено со високо густи сјајни тркалезни секвенци, работ на сите производи од ткаенини од секв

●Материјал : Тенка Винил Позадина (професионална фотографија крпа) Ве молиме контактирајте ако ви треб�

【Големина】 : 5 (w) x3 (h) ft / 150 (w) x100 (h) cm 【Материјал : : Винил со висок квалитет; Мала тежина; Издржлив; Меко; �

Што ДОБИВАТЕ : 1pc 4ft широк СО 8ft висина sequin позадина виолетова + БЕЗ КАПКИ СВЕТКИ : наредените рабови избег�

Големина и Пакет 7 7x5ft (Ширина € Висина) Само 1 компјутер позадина Позадина штанд или клипови не се вклуче

●Полесно и Побрзо Склопување Fomcet тркалезна позадина се однесува на метални квадратни цевки и шестоаго�

◆ Големина : 7ftx5ft (висина од 2,1м ширина x 1,5м) ◆ Материјал : Платно за фотографирање на професија (тенок вин

€ГОЛЕМИНА : 12 (W)x8 (H) ft / 350 (W) x250 (H)cm ●МАТЕРИЈАЛ+ : Висококвалитетен винил; Мала тежина; Издржлив; Мек; пријат

ПАКЕТ : 8(W) x 6 (H)ft, Испрати Со Пати; џебот На Столбот На Позадината, држачот или клиповите не се вклучени, та

? Пакет : вашата волја добива 1 парчиња винил позадина, која е висока околу 7 стапки * висока 5 стапки (2,1 мет

Разновиден : Погоден За новороденчиња туш за бебиња украси за роденденски забави, личен портрет произво

Големина : големината на банерот за позадина за среќен роденден е 7x5ft (210x150cm).што е доволно големо и долго

Scroll