Ново
Јеле 20х10фт Западна Штала Фотографија Позадина Сено Бејл Сено Фарма Рурална Фото Позадина Ретро Дрвена Барака Фото Кабина Снимање Студио Реквизити Паотокал

Јеле 20х10фт Западна Штала Фотографија Позадина Сено Бејл Сено Фарма Рурална Фото Позадина Ретро Дрвена Барака Фото Кабина Снимање

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1567.84

Разновиден : Погоден За новороденчиња туш за бебиња украси за роденденски забави, личен портрет производ и семејна групна фотографија.Може да се користи и за студио, штандови, забави и За свадби верност Во Боја и уметнички ефект. Прилагодете Прифатено : ние компанијата прифаќаме нарачка за прилагодување според вашето барање!Само испратете ни ја вашата слика и големината на истата. FYI : Обично прилагодете ги нарачките потребни се 1-3 дена за производство и 2 недели испорака. Карактеристики : Материјал : Тенка винилна ткаенина. Тип : Компјутерски печатени. Тип на големина : 8€4 Ft=2.5€1.2 Метри 10€5 Ft=3€1.5 Метри 12 € 6 Ft=3.6€1.8 Метри 15€8 Ft=4.5€2.5 Метри 20€10 Ft=6€3 Метри апсорбирачка светлина Нерефлектирачка. Без Џеб Без Дупка Пакет : 1x Фотографија позадина. Погоден за : сите видови деловна/комерцијална употреба, како свадба,студио, забава итн. Совети : 1.Винилните ткаенини не се перат.Ако има дамка,земете влажна крпа со малку вода или исчистете ја(како сапун) и избришете ја. 2. Сите позадина ќе испрати со преклопени.Еве ги начините за отстранување на наборите. а. Цврсто Завиткајте го со цилиндар и чекајте 3-4 дена. б. Загрејте го Со пегла на задниот дел од предметот, тогаш повторно ќе биде мазно.Доколку е потребно, ве молиме испеглајте ја задната површина со пегла на пареа, но не и суво железо. 3.Можеме да ја прилагодиме секоја големина за вас, исто така можеме да ја испечатиме вашата сопствена слика како позадина;Винил позадина со Двојно лице исто така достапна за продажба; контактирајте со нас ако ви треба. За Бојата : ве Молиме имајте предвид дека секој компјутер има различни поставки за боја и резолуција, така што боите прикажани на вашиот екран може малку да се разликуваат од вистинското печатење во зависност од вашата поставка.

За стоката

Слична стока во категоријата

●Беспрекорна Завеса За Позадина Со Светки, Пакетот содржи 2 парчиња ширина од 2 стапки со висина од 8 ста�

Целосно покриено со високо густи сјајни тркалезни секвенци, работ на сите производи од ткаенини од секв

? [Големина и Пакет] 5х3фт / 1,5 м(Ш)х0, 9м(Ч) Медицинска Сестра Дипломирање Позадина Испратени Од Преклопени..

Разновиден : Погоден За новороденчиња туш за бебиња украси за роденденски забави, личен портрет произво

【Големина】 : 5 (w) x3 (h) ft / 150 (w) x100 (h) cm 【Материјал : : Винил со висок квалитет; Мала тежина; Издржлив; Меко; �

1.Големина : 10х 8фт (3х2, 4м); мала тежина, предметите може да се преклопат и испратат, лесни за чување и носењ

ЕКО МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Винил Fabric.It Ќе Ви Дадам Меко Чувство При Допирање ЖИВОПИСНА БОЈА И ОРИГИНАЛ�

Оваа Велигденска Позадина може да се измие во машина Ако ви пречи преклопената бразда, можете да ја изми

Големина : Чудовиште Висока тематските среќен роденден позадина големина е 5 х 3 СТАПКИ / 150 х 100 см; пакет

[Специфични Детали] : 1pc 5x3ft (висина на ширина€), тенок винил, издржлив, дигитален принт со Висока резолуци

Содржина : 7x5ft 1pc Позадина220cm(ширина)x150cm (висина) Материјал : микрофибер, со џеб од прачка од 5 см Во споредб

Бренд Allenjoy : Како производител на позадина, работиме со неверојатни дизајнери за да ви донесеме среќа за

[1x] Држач За Поддршка на Позадина / [1x] Зелен Муслин / [1x] Бел Муслин / [1x] Црн Муслин Висината на држачот е

Пакување : 1xpolyester ткаенина позадина, не содржат штандови и клипови; Предности : помалку брчки, машина за п

€Size Item ќе биде испратена со преклопени Доколку е потребно, ве молиме испеглајте ја задната страна (не ст

ПАКЕТ : 8(W) x 6 (H)ft, Испрати Со Пати; џебот На Столбот На Позадината, држачот или клиповите не се вклучени, та

Материјал и пакет : Изработено од винил, неиспарливи, нерефлективни мат, силно блокирање на светлина Сам

【Пакет】 : 1pcs 7x5ft econ vinyl backdrop.stand, пол џеб или клипови што не се вклучени 【Econ vinyl】 : поевтино и светло во бој

Големината е 7x5 ft (220 x 150 cm), што значи дека оваа забава за роденден на Моана обезбедува позадина е широка 7f

Getе добиете : Пакетот содржи 1 парче од Исус е причината за сезонскиот транспарент, со големина од 9,8 x 1,6 с�

【Големина】 : 20 (W) X10 (H) FT / 600 (W) X300 (H) CM 【Материјал : : Винил со висок квалитет; Мала тежина; Издржлив; Меко;

€ГОЛЕМИНА : 12 (W)x8 (H) ft / 350 (W) x250 (H)cm ●МАТЕРИЈАЛ+ : Висококвалитетен винил; Мала тежина; Издржлив; Мек; пријат

Големина : 7х5фт (широк 213см со висина од 150см) Материјал : Издржлива склоплива фотографска ткаенина отпор�

Само што контактирајте со нас прво, ќе добиете одговор за кратко време Вашето задоволство е движечката �

Големина : ширина 10ft (300 см) и висина 10ft (300 см), лесна Материјал : Микрофибер полиестер, нема да биде лесно д

Големина и Пакет 7 7x5ft (Ширина € Висина) Само 1 компјутер позадина Позадина штанд или клипови не се вклуче

? Пакет : вашата волја добива 1 парчиња винил позадина, која е висока околу 7 стапки * висока 5 стапки (2,1 мет

Пакетот Вклучува : ќе добиете 1 парче позадина за фотографирање на бохо виножито и јаже што ќе ви помогне

Scroll