Ново
2 парчиња 2ft x 8Ft Sequin Позадина Завеси, Сјајот Фотографија Позадина, Секвенца Божиќ Благодарноста Позадина

2 парчиња 2ft x 8Ft Sequin Позадина Завеси, Сјајот Фотографија Позадина, Секвенца Божиќ Благодарноста Позадина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

●Беспрекорна Завеса За Позадина Со Светки, Пакетот содржи 2 парчиња ширина од 2 стапки со висина од 8 стапки, беспрекорни завеси за позадина !. ●Висока Изработка●100% 3мм тркалезни густи светки шиеа врвен полиестер, со џеб од 4 инчи прачка на врвот за лесно закачување. Сите страни над заклучени со преклопени и заоблени рабови. ●Завеси Во заднина ● не само што добивате 2 парчиња лаванда кортини пара фиести декорација, туку неверојатната светкава магија што ја создаваат во светлината, стоејќи пред сјајна позадина на фотографијата, вие сте главниот лик. Тоа е погодна за фотографија, Јутјуб видео, ѕид позадина сцена или декорација. Исто така совршен за различни настани на кои им требаат позадини (свадба, роденденска забава,денот на вљубените, тушеви за бебиња, крштевање, невестински тушеви, божиќни фестивали за Благодарност итн.). ●Poaise3ehome ® Ако видите светки како паѓаат, тоа е предизвикано од нерамнини на патот и прекини на обработката. Можете да го извадите надвор и да го протресете кога ќе го отворите пакетот, тоа не влијае на употребата.

За стоката

Слична стока во категоријата

Бренд Allenjoy : Како производител на позадина, работиме со неверојатни дизајнери за да ви донесеме среќа за

? Пакет : вашата волја добива 1 парчиња винил позадина, која е висока околу 7 стапки * висока 5 стапки (2,1 мет

【Пакет】 : 1pcs 7x5ft econ vinyl backdrop.stand, пол џеб или клипови што не се вклучени 【Econ vinyl】 : поевтино и светло во бој

Големина : ширина 10ft (300 см) и висина 10ft (300 см), лесна Материјал : Микрофибер полиестер, нема да биде лесно д

【Големина】 : 5 (w) x3 (h) ft / 150 (w) x100 (h) cm 【Материјал : : Винил со висок квалитет; Мала тежина; Издржлив; Меко; �

* Големина и Пакет : 7x5ft, 1 PCS(само позадина, не вклучува загради, пол кеси, клипови, итн) Материјал : Издржли�

Разновиден : Погоден За новороденчиња туш за бебиња украси за роденденски забави, личен портрет произво

Оваа Велигденска Позадина може да се измие во машина Ако ви пречи преклопената бразда, можете да ја изми

Материјал : она што ја прави оваа завеса со светки уникатна е тоа што светките се зашиени на мазната ткае

❀ Големина : 24 (W)x12 (H)инчи / 60(W)*30cm (H) ❀ Материјал : Позадината На Терариумот е направена од Винилна ткаенин

Материјал и пакет : Изработено од винил, неиспарливи, нерефлективни мат, силно блокирање на светлина...

Избор На Тропска Летна Декорација : нашиот Некаде е 5 Часот Позадина има живописни модели на папагали; то

Метална Фолија Раб Треперливи ЗавесиПакет од 2 Шарени и високо одделение, големина 3.2 стапки x 8.2 стапки x

€Големина : 7ftx5ft (2,1 m ширина x1, 5m висина) ●Материјал} : Тенка Винил Професионална Фотографска Крпа со диги

Scroll