Ново
Среќен 10 Ти Роденден Црвен И Црн Банер Позадина Украси Балони Тема Декор За Девојки Жени Принцеза 10 Години Роденденска Забава Бдд Фото Кабина Реквизити Материјали

Среќен 10 Ти Роденден Црвен И Црн Банер Позадина Украси Балони Тема Декор За Девојки Жени Принцеза 10 Години Роденденска Забава

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.67

Повеќе сценарија : Совршено За вашата забава, банери за маса за торти, таписерии, декор на соба, украси за прием, завеси, прослави, позадини за фото кабина и позадини за дробење торта за деца. Што ќе добиете : Вклучува 1 банер, совршен за украсување на кој било настан за забава! Тоа е одличен додаток на декор за забави, лесно може да го привлече вниманието на секој гостин и да остави незаборавна меморија. Материјал : Врвен квалитет и издржлив, Безбеден и Нетоксичен, украсите на банерот се изработени од издржлива модна ткаенина, кои не само што се светли и убави, туку и издржливи. Големина : големината на оваа партија позадина е 71*47 инчи. Доволно е голем за декорација на вашата забава. Верувајте дека тоа ќе биде белег на вашиот партиски настан и ќе ве импресионира вас и вашите гости. Услуги на клиентите : Вашето задоволство е најважното нешто. Доколку производот што го добивте има какви било проблеми или друго прашање, слободно контактирајте не. Материјали : Изработени од издржлива ткаенина, мала тежина, отпорна на кинење, еднократно.

За стоката

Слична стока во категоријата

Избор На Тропска Летна Декорација : нашиот Некаде е 5 Часот Позадина има живописни модели на папагали; то

[ГОЛЕМИНА НА ПОЗАДИНА] : 5x3ft / W*H [ ПОЗАДИНСКИ МАТЕРИЈАЛ] : позадина на винил фотографија; полиестерска поз

Разновиден : Погоден За новороденчиња туш за бебиња украси за роденденски забави, личен портрет произво

Материјал и пакет : Изработено од винил, неиспарливи, нерефлективни мат, силно блокирање на светлина...

?● ПЕЧАТЕТЕ СО ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ! оваа Позадина За Роденден на Сјај е отпечатена во живописна, живописна

ЕКО МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Винил Fabric.It Ќе Ви Дадам Меко Чувство При Допирање ЖИВОПИСНА БОЈА И ОРИГИНАЛ�

[1x] Држач За Поддршка на Позадина / [1x] Зелен Муслин / [1x] Бел Муслин / [1x] Црн Муслин Висината на држачот е

Големина : 7х5фт (широк 213см со висина од 150см) Материјал : Издржлива склоплива фотографска ткаенина отпор�

【Пакет】 : 1pcs 7x5ft econ vinyl backdrop.stand, пол џеб или клипови што не се вклучени 【Econ vinyl】 : поевтино и светло во бој

€ГОЛЕМИНА : 12 (W)x8 (H) ft / 350 (W) x250 (H)cm ●МАТЕРИЈАЛ+ : Висококвалитетен винил; Мала тежина; Издржлив; Мек; пријат

Оваа Велигденска Позадина може да се измие во машина Ако ви пречи преклопената бразда, можете да ја изми

Големина : 5х7фт Позадина (Прилагодена големина и слики) Изработен од 100% Дебел Микрофибер кој е издржлив �

Пакетот Вклучува : ќе добиете 1 парче позадина за фотографирање на бохо виножито и јаже што ќе ви помогне

1.Големина : 10х 8фт (3х2, 4м); мала тежина, предметите може да се преклопат и испратат, лесни за чување и носењ

[Специфични Детали] : 1pc 5x3ft (висина на ширина€), тенок винил, издржлив, дигитален принт со Висока резолуци

●Материјал : Тенка Винил Позадина (професионална фотографија крпа) Ве молиме контактирајте ако ви треб�

Целосно покриено со високо густи сјајни тркалезни секвенци, работ на сите производи од ткаенини од секв

Scroll