Ново
Ambesonne цветни дрвени кучиња куќа, шарени билки и цветни стебла на темна позадина природа што станува жива во пролет, преносен и преносен куче одгледувачница со перни

Ambesonne цветни дрвени кучиња куќа, шарени билки и цветни стебла на темна позадина природа што станува жива во пролет, преносен

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1308.80

Мерења - 39,5 "x 55" x 45 "дрвена рамка и 42,5" x57 "капакот на перница. Куќа за вашите прекрасни пријатели. Направено од - Најдоброто удобност и врвен квалитет со трајна дрвена рамка и перница за полнење на меки влакна. Карактеристики - делови од крпа може да бидат делови лесно одвоен со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машински песните - делови од крпи можат да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се печатат на Само предна страна. Мерења - 39,5 "x 55" x 45 "дрвена рамка и 42,5" x57 "капакот на перница. Куќа за вашите прекрасни пријатели. Направено од - најголема удобност и врвен квалитет со трајна дрвена рамка и перница за полнење на меки влакна. Карактеристики - Деловите за крпа можат лесно да се одвојат со прицврстувач за кука и јамка. Можете исто така да ја користите перницата одделно. Машината што може да се мие - делови од крпи можат да се мијат. Доволно издржлив и за внатрешна и за надворешна употреба. Печатено - со најсовремена технологија за дигитално печатење. Ткаенините се отпечатени само од предната страна.

За стоката

Слична стока во категоријата

ПАКЕТ : 8(W) x 6 (H)ft, Испрати Со Пати; џебот На Столбот На Позадината, држачот или клиповите не се вклучени, та

Големина : 7х5фт (широк 213см со висина од 150см) Материјал : Издржлива склоплива фотографска ткаенина отпор�

Само што контактирајте со нас прво, ќе добиете одговор за кратко време Вашето задоволство е движечката �

【Пакет】 : 1pcs 7x5ft (должина 82,6 во x висина 59 in) Econ vinyl backdrop.stand, пол џеб или клипови што не се вклучени.SEND BY STORED.

Материјал и пакет : Изработено од винил, неиспарливи, нерефлективни мат, силно блокирање на светлина...

? [Големина и Пакет] 5х3фт / 1,5 м(Ш)х0, 9м(Ч) Медицинска Сестра Дипломирање Позадина Испратени Од Преклопени ?

●Полесно и Побрзо Склопување Fomcet тркалезна позадина се однесува на метални квадратни цевки и шестоаго�

Метална Фолија Раб Треперливи ЗавесиПакет од 2 Шарени и високо одделение, големина 3.2 стапки x 8.2 стапки x

【Големина】 : 10x8ft (wxh) / 3m x 2,5m (WXH) 【Материјал】 : Надградена полиестерска ткаенина Заднината на ткаенинат

[ГОЛЕМИНА НА ПОЗАДИНА] : 5x3ft / W*H [ ПОЗАДИНСКИ МАТЕРИЈАЛ] : позадина на винил фотографија; полиестерска поз

€Големина : 7ftx5ft (2,1 m ширина x1, 5m висина) ●Материјал} : Тенка Винил Професионална Фотографска Крпа со диги

Големината е 7x5 ft (220 x 150 cm), што значи дека оваа забава за роденден на Моана обезбедува позадина е широка 7f

Големина : големината на банерот за позадина за среќен роденден е 7x5ft (210x150cm).што е доволно големо и долго

Што ДОБИВАТЕ : 1pc 4ft широк СО 8ft висина sequin позадина виолетова + БЕЗ КАПКИ СВЕТКИ : наредените рабови избег�

Избор На Тропска Летна Декорација : нашиот Некаде е 5 Часот Позадина има живописни модели на папагали; то

Разновиден : Погоден За новороденчиња туш за бебиња украси за роденденски забави, личен портрет произво

Разновиден : Погоден За новороденчиња туш за бебиња украси за роденденски забави, личен портрет произво

●Фудбалски Роденденски Материјали● : Уникатниот банер За позадини За Фудбалски Роденден ја прави ваша

Градиент Ламба Завеса Метална Фолија Раб Завеса Металик Ламба Завеса Позадина Хавајски Партија Декора�

[1x] Држач За Поддршка на Позадина / [1x] Зелен Муслин / [1x] Бел Муслин / [1x] Црн Муслин Висината на држачот е

Ортодонтски фотолошки стоматолошки контраст направен од алуминиумски челик Црна позадина за интраора�

[Специфични Детали] : 1pc 5x3ft (висина на ширина€), тенок винил, издржлив, дигитален принт со Висока резолуци

Пакетот Вклучува : ќе добиете 1 парче позадина за фотографирање на бохо виножито и јаже што ќе ви помогне

◆ Големина : 7ftx5ft (висина од 2,1м ширина x 1,5м) ◆ Материјал : Платно за фотографирање на професија (тенок вин

●Големина на заднина 7x5ft (210x150cm) не вклучува загради и стеги ●Материјал во позадина ● винил, Мала Тежина

【Големина】 : 5 (w) x3 (h) ft / 150 (w) x100 (h) cm 【Материјал : : Винил со висок квалитет; Мала тежина; Издржлив; Меко; �

Повеќе сценарија : Совршено За вашата забава, банери за маса за торти, таписерии, декор на соба, украси за

Бренд Allenjoy : Како производител на позадина, работиме со неверојатни дизајнери за да ви донесеме среќа за

Scroll