Ново
Авезано Розово Злато Бебе Туш Позадина За Девојки Партија Руменило Розова Цветни Тоа Е Девојка Бебе Туш Фотографија Позадина Роза Злато Блеска Конфети Декорација

Авезано Розово Злато Бебе Туш Позадина За Девојки Партија Руменило Розова Цветни Тоа Е Девојка Бебе Туш Фотографија Позадина

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 479.84

Големина и Пакет : 8ft (Ширина) x 6ft (Висина) / 240cm (Ширина) x 180cm (Висина) 1pcs винил ткаенина. Со цел да се олесни транспортот и пакувањето, предметот сенте со преклопен. ✪ Материјал : Винил ткаенина. Дигитално печатење со висока резолуција со привлечни детали и живописни бои во позадина. Карактеристики на овен : # Беспрекорно, Лесно, Издржливо, Лесно Складирање и Носење. ✪ Применлива Прилика : розово злато тема бебе туш партија декорации позадина, розово злато бебе туш позадини за фотографија фотографија пука, розово злато бебе девојки туш декорации фото позадина, роуз злато партија банер прослава позадина, Бебе туш роуз злато партија декорација фотографија позадини за девојка фото кабина. ✪ Топли совети : отстранете го наборот : доколку е потребно, испеглајте ја задната површина со пегла на пареа со тивок оган, но не и суво железо и најдобро е да поставите слој ткаенина во средината, за да не ја уништите сликата.#Главната слика на производот е да се покаже ефектот, држачот, џебот на столбот или клиповите не се вклучени. # Сите компјутерски екрани се различни во корекција на бои, суптилната разлика во бојата е нормална.

За стоката

Слична стока во категоријата

ЕКО МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Винил Fabric.It Ќе Ви Дадам Меко Чувство При Допирање ЖИВОПИСНА БОЈА И ОРИГИНАЛ�

【Големина】 : 5 (w) x3 (h) ft / 150 (w) x100 (h) cm 【Материјал : : Винил со висок квалитет; Мала тежина; Издржлив; Меко; �

ПАКЕТ : 8(W) x 6 (H)ft, Испрати Со Пати; џебот На Столбот На Позадината, држачот или клиповите не се вклучени, та

【Големина】 : 20 (W) X10 (H) FT / 600 (W) X300 (H) CM 【Материјал : : Винил со висок квалитет; Мала тежина; Издржлив; Меко;

* Големина и Пакет : 7x5ft, 1 PCS(само позадина, не вклучува загради, пол кеси, клипови, итн) Материјал : Издржли�

Големината е 7x5 ft (220 x 150 cm), што значи дека оваа забава за роденден на Моана обезбедува позадина е широка 7f

Материјал : она што ја прави оваа завеса со светки уникатна е тоа што светките се зашиени на мазната ткае

Содржина : 7x5ft 1pc Позадина220cm(ширина)x150cm (висина) Материјал : микрофибер, со џеб од прачка од 5 см Во споредб

Големина : 5 x 7 ft (1,5 x 2,1 m) Материјал со врвен квалитет : Полиестерска ткаенина Споредено со винил материја�

[СООДВЕТНА ГОЛЕМИНА] големината на оваа тркалезна позадина е 6,5х6, 5 стапки / 2м дијаметар и може да се кори

€Size Item ќе биде испратена со преклопени Доколку е потребно, ве молиме испеглајте ја задната страна (не ст

€ГОЛЕМИНА : 12 (W)x8 (H) ft / 350 (W) x250 (H)cm ●МАТЕРИЈАЛ+ : Висококвалитетен винил; Мала тежина; Издржлив; Мек; пријат

Големина : Чудовиште Висока тематските среќен роденден позадина големина е 5 х 3 СТАПКИ / 150 х 100 см; пакет

? [Големина и Пакет] 5х3фт / 1,5 м(Ш)х0, 9м(Ч) Медицинска Сестра Дипломирање Позадина Испратени Од Преклопени..

Само што контактирајте со нас прво, ќе добиете одговор за кратко време Вашето задоволство е движечката �

Getе добиете : Пакетот содржи 1 парче од Исус е причината за сезонскиот транспарент, со големина од 9,8 x 1,6 с�

●ГОЛЕМИНИ : 7wx5h стапки Ние обезбедуваме специјална сопствена услуга Друга големина или слики што сакат�

Големина и Пакет 7 7x5ft (Ширина € Висина) Само 1 компјутер позадина Позадина штанд или клипови не се вклуче

Големина : големината на банерот за позадина за среќен роденден е 7x5ft (210x150cm).што е доволно големо и долго

? Пакет : вашата волја добива 1 парчиња винил позадина, која е висока околу 7 стапки * висока 5 стапки (2,1 мет

●Материјал : Тенка Винил Позадина (професионална фотографија крпа) Ве молиме контактирајте ако ви треб�

Што ДОБИВАТЕ : 1pc 4ft широк СО 8ft висина sequin позадина виолетова + БЕЗ КАПКИ СВЕТКИ : наредените рабови избег�

Материјал и пакет : Изработено од винил, неиспарливи, нерефлективни мат, силно блокирање на светлина...

Scroll