Ново
Celeus Microphone USB Professional Studio Microphone Кондензатор микрофон кардиоиден жичен микрофон за компјутерски гејмер подкаст YouTube блогер безжичен микрофон

Celeus Microphone USB Professional Studio Microphone Кондензатор микрофон кардиоиден жичен микрофон за компјутерски гејмер подкаст

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

Микро-кондензатор за кондензатор со злато од 16мм, професионален квалитет на студиото. Избор на кардиоидна/двонасочна повеќекратна шема. Добијте контрола, мутрање, функции на монитор во реално време. Прилагодлива насока за аудио снимање. Одговор на фреквенција од 20 Hz-20k Hz и широко се користи за различни ситуации. Микро-кондензатор за кондензатор со злато од 16мм, професионален квалитет на студиото. Избор на кардиоидна/двонасочна повеќекратна шема. Добијте контрола, мутрање, функции на монитор во реално време. Прилагодлива насока за аудио снимање. Одговор на фреквенција од 20 Hz-20k Hz и широко се користи за различни ситуации. Главни карактеристики16мм микрофон-кондензатор за издвојување на злато, професионално студио за квалитет Кардиоид/двонасочен избор на повеќекратни модели Контрола на контролата, мутирање, функции за мониторирање во реално време, кои можат да се реализираат за фреквенција на аудио снимање, 20 Hz-20k Hz одговор на фреквенција и широко се користат за разни ситуации на интерфејс за дизајн на интерфејс, Универзал за компјутер и Phoned Etachable Дизајн на поп-штит до Eciently Filter Airfllow Metal Куќиште за одличен Shielding Notic Ethis Производот е дизајниран со USB-C излезен интерфејс, а само уредите за USB интерфејс на Windows, Android и i OS систем, телефон или други уреди за снимање со 3,5 mm аудио влезен влез Користете ја оваа опрема во близина на извор на топлина или извор на мешање, како што се радијатор, печка, фрижидер или климатик, паметен телефон или до производот Wifithis припаѓа на инструменти со голема прециз или во влажна околина за да избегнете опасност од краток спој, Одржувајте го производот во сува околина за пакети за пакети*1pop-штит*1 Tripod Табела Стенд*13/8 РИНГ МОНТ*1 USB C-USB C Аудио кабел*1 USB C-USB адаптер*1 Carry Прирачник за торба*1user*1Повтира продавница, постигнете кариера, успехот треба да се потпира, сонот има насока, целото срце да се готви, срцето да го плати.

За стоката

Слична стока во категоријата

Микрофон со високи перформанси, вистинска репродукција на звук Висока чувствителност, се збогува со ог�

PSU за 390 790 990 3010 7010 9010 240 W напојување 3 WN11 L240 AS00 H240 AS00 H240 AS01 AC240 AS01 H240 ES00 PSU за 390 790 990 3010 7010 9010 240 W напојување 3 WN11

Многу ефикасна шема за насочување на суперкардиоидите 500 оми се балансираат Одговор на рамна фреквенци�

Нуди одлична разноврсност рачната аудио техника AT2005 USB има XLR и USB порти за да можете директно да ги кори�

H&AC50 Студио Емитува Микрофон Микрофон КлипОбликувани Abs Заштитни СлучајПрирачникH&А Една Година Сад Гар

Поради неговиот сопствен, компактен дизајн, MIC Go може да кликне десно на вашиот лаптоп или да седне ненам

Сунѓер отпорен на издувување со висока дебелина и удобен дизајн на штипки за вратоврска, направете го в�

Име на производот : Електрет Микрофон; Дијаметар : 9,7 мм / 0,38" Чувствителност : 38ДБ;Дебелина : 5мм / 0,19" Дире�

Голема дијафрагма за мазен, природен звук и низок шум Високото ракување со SPL и широкиот динамичен опсег

Кондензаторот со висока чувствителност обезбедува вокална разбирливост и јасност Кардиоидното насоче

Количина на пакет : 1 Тип на производ : Опрема за звук и снимање Димензии на пакетот : 11,4 cms (l) x 23,4 cms (W) x 30.0 cms

Стерео приклучок од 3,5 мм одговара за сите ВИДОВИ КОМПЈУТЕР Бучно откажување Висококвалитетен сет со по

❤ 【Репродуцирајте го звукот подобро】 лавалиерниот микрофон може точно да го фати вашиот глас, да го по

Обезбедете јасен стерео звук т.е Со кардиоидно насочување, предниот дел на сценариото зема ефективни из

ПРИКЛУЧЕТЕ И ИГРАЈТЕ УРЕДИ.СО ДИЗАЈН БЕЗ ПРЕКИНУВАЧ целото тело; користење на кален бакар за чистота за

Екстремно низок шум со голем дијафрагма кардиоиден кондензатор микрофон со излез XLR / USB...

Scroll