Ново
3drose Смешно симпатично гоблин и карпи и папрати и печурки Гобинр. - Potholders

3drose Смешно симпатично гоблин и карпи и папрати и печурки Гобинр. - Potholders

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 231.84

8 од 8 инчи, мешавина од памук/50/50 памук/полиестер. Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси. Ватиран дизајн овозможува поголема флексибилност. Машински миење нежно циклус. Potholders се продава индивидуално. 8 од 8 инчи, мешавина од памук/50/50 памук/полиестер. Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси. Ватиран дизајн овозможува поголема флексибилност. Машински миење нежно циклус. Potholders се продава индивидуално. Смешно симпатично гоблин и карпи и папрати и печурки Гобинр Природа Полтер е совршен за секојдневна употреба, додека добро се координира со кој било декор на кујната. Оваа мешавина од 8 инчи, 50/50 памук/полиестер, држач за тенџере има ватиран дизајн кој овозможува поголема флексибилност при употреба. Приложената приложена јамка нуди опција да виси за приказ или складирање. Отпорна на топлина за безбедно отстранување на садовите од рерната и топлите садови од шпоретот. Одлично како водителка или подарок за домаќинство. Проверете ги нашите специјални понуди и промоции на производи наведени погоре.

За стоката

Слична стока во категоријата

Полиестер Направени во САД или увезени Заштита на countertop Со набавка на овој држач за тенџере, ќе добиете

■ Широка апликација1 Топлите влошки се доволно дебели за да можат да држат топла тава додека ги движите

Полиестер Направени во САД или увезени Заштита на countertop Со набавка на овој држач за тенџере, ќе добиете

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

100% памук Пополнување : полиестер Увезени Ватиран и постепено Изградбата на овие држачи за тенџере помаг

【】 Покривот за рачка со силиконски тенџере со лизгање има добро, што може ефикасно вашите раце од изго�

За вашата сопруга, мајка, баба, ќерка, семејство, пријатели Носителите се и убави и функционални, ги задо�

Ние ќе одговориме во рок од 24 часа! Дебелината е 0,27 инчи, што може ефикасно да го спречи скалирањето на ра

【Големина и материјал】 Тркачката плетена тенџере е вклучена две големини : 18 см (7.09in) *0,7 см (0,27in) , 24 см (9

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

Силикона отпорен на храна отпорен на топлина Не лизгачки дизајн Лесно за чистење и суво Разновидни Наш�

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

Пар држачи за тенџере за да одговараат на вашиот декор на кујната Направени во САД овие се дебели и функ�

❤2 парчиња Постави : 1 тавче триверт од дијаметар од 9,45 инчи, 1 придружник со дијаметар од 7 инчи And Handcraded Pot

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

Лисјата за вегетација со цвеќиња со хибискус квадратни изолирани тенџере за држач за тенџере Материјал

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

Scroll