Ново
Фабрички магацини со дотраени држачи за тенџере за кујна, гроздобер напуштена индустриска зграда држач за тенџере со јамка за топлинска изолација на топлинска топ

Фабрички магацини со дотраени држачи за тенџере за кујна, гроздобер напуштена индустриска зграда држач за тенџере со јамка за

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.33

■ Широка апликација1. Топлите влошки се доволно дебели за да можат да држат топла тава додека ги движите работите наоколу, но не премногу густи што не се наведнуваат лесно. Додатоци за кујни, како што се кујнски крпи, садови, рачни крпи, пласмати и повеќе.■ 4 држачи за тенџере за компјутери : мерки за држачи на тенџере 8,25 x 8,25 инчи, и без разлика дали имате големи или мали раце, овој држач за рамни тенџере ви дава цврст зафат на топли тави без да ги запалите рацете. Лесен пристап и не зазема простор. При чистење, можете да ја ставите топлата подлога во машината за перење за да се измиете заедно со облеката со слични бои, а сетот на држачи за тенџере не е лесно да се намали по миењето и може да се користи. ■ Трајни држачи за тенџере- држачи за тенџере имаат убаво текстурирано надворешно и полиестерско полнење за добра изолација.

За стоката

Слична стока во категоријата

Полиестер Направени во САД или увезени Заштита на countertop Со набавка на овој држач за тенџере, ќе добиете

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

★ Топлински изолациски држачи за тенџере : држачите за тенџере за кујна се дизајнирани со двојно задебе

Официјално лиценцирана стока Музика, стока за спорт и забава Квалитетни производи Детален дизајн на гр�

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

【Големина и материјал】 Тркачката плетена тенџере е вклучена две големини : 18 см (7.09in) *0,7 см (0,27in) , 24 см (9

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

【Големина и материјал】 Тркачката плетена тенџере е вклучена две големини : 18 см (7.09in) *0,7 см (0,27in) , 24 см (9

Ние ќе одговориме во рок од 24 часа! Дебелината е 0,27 инчи, што може ефикасно да го спречи скалирањето на ра

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

* Остаток на топлина : дебелина од 0,27 инчи (0,7 см), добра отпорност на топлина, може да издржи висока темпер

* Повод : трпезариска маса, собири на отворено, забави, празници, дневна употреба во канцеларии, кафулиња,

Мерења : 8 "x 6" Отпорен на топлина до 420 ° F Погодна висечка јамка за лесно складирање Мерења : 8 "x 6"...

Инспирацијата за класичен и шик дизајн доаѓа од нашиот секојдневен живот, различни дизајни за избор за �

Останато митска форма на рерна формира јамки за виси Останато митска форма на рерна формира јамки за ви�

Силикона отпорен на храна отпорен на топлина Не лизгачки дизајн Лесно за чистење и суво Разновидни Наш�

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

Да се ​​направи во однос на поставувањето на светлината и на екранот, вистинската боја на производот м�

Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор...

Големината на држачот за садови за влошки за печка е 8 "x 8"; 2 x држачи за тенџере, едниот со џеб, а другиот б�

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

【】 Покривот за рачка со силиконски тенџере со лизгање има добро, што може ефикасно вашите раце од изго�

Направени со неколку слоеви на различни видови ткаенини ватирани заедно Овие шарени држачи за тенџере �

Scroll