Ново
Алаза слатки кучиња држачи за тенџериња поставени 2 парчиња, поптилери за кујни, памучни брегови на памучни плочи за топли садови/топли садови и тави/држачи за топл?

Алаза слатки кучиња држачи за тенџериња поставени 2 парчиња, поптилери за кујни, памучни брегови на памучни плочи за топли садови/топли

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 143.84

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски душеци, тие имаат посилна отпорност на топлина што нема да се стопи, а природните памучни врели влошки е поголема заштита на животната средина за да нема никаков мирис. Количина мала : 7x7x0.27inches, големи : 9x9x0.27inches повеќенаменска : користете ги жешките влошки за да ги избегнете вашите кујнски алатки од висока температура или да ја гребете трпезариската маса, одличните додатоци за кујната додека готвите или печете, кујна кујна украс. Одлична идеја за подароци затоа што е уникатна шема и дизајн. 100% набавка на задоволство : Ако имате какви било квалитети или други причини, или едноставно не ги сакате кога примате, ве молиме слободно контактирајте не во кое било време. Ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро. Ви благодарам!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

Направени со неколку слоеви на различни видови ткаенини ватирани заедно Овие шарени држачи за тенџере �

Ние ќе одговориме во рок од 24 часа! Дебелината е 0,27 инчи, што може ефикасно да го спречи скалирањето на ра

Инспирацијата за класичен и шик дизајн доаѓа од нашиот секојдневен живот, различни дизајни за избор за �

Влошките се убави и функционални, ги задоволуваат дневните потреби на повеќето луѓе Влошките се убави и

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси...

【】 Покривот за рачка со силиконски тенџере со лизгање има добро, што може ефикасно вашите раце од изго�

100% памук Пополнување : полиестер Увезени Ватиран и постепено Изградбата на овие држачи за тенџере помаг

Ги штити рацете од загревање до 450 ° F Нуди безбеден, удобен зафат кога ракувате со топла прибор за готвењ

8 од 8 инчи, мешавина од памук / 50 / 50 памук / полиестер Слика отпечатена од едната страна; Јамка за виси Ват�

Информации за сопственици на тенџере за држачи на тенџере Материјал : Полиестерпотеролодер Големина : П

Силикона отпорен на храна отпорен на топлина Не лизгачки дизајн Лесно за чистење и суво Разновидни Наш�

Мерења : 8 "x 6" Отпорен на топлина до 420 ° F Погодна висечка јамка за лесно складирање Мерења : 8 "x 6" Отпорен н

1 Единствена дизајн на држач за џебни тенџере, нежен лисичен образец, ова е држач за повеќенаменски тенџ�

Големина (w x h x d) : приближно 4,9 x 3,5 инчи (12,5 Тежина : приближно 0,4 мл (10 g) Ткаенина : 100% памук...

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

100% памук Увезени Ткаени од памучни жици со боја, топлоизолирани дебели душеци дрвени чаши за единство ч�

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

Scroll