Ново
Забавно опремено покритие за маса за масажа

Забавно опремено покритие за маса за масажа

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Универзална големина одговара на повеќето преносни и стационарни табели 72 "-76" должина x 25 "-30" ширина. 100% безбедни и санитарни и препорачани од здравствени работници. Асепса за да се избегне бактериска инфекција и анафилакса на телото. Тенка поли -поддршка за да ги заштитите масите од влага, масло и пот. Лесен за употреба и се ослободува од непотребни алишта, 10 компјутери во пакет. Универзална големина одговара на повеќето преносни и стационарни табели 72 "-76" должина x 25 "-30" ширина. 100% безбедни и санитарни и препорачани од здравствени работници. Асепса за да се избегне бактериска инфекција и анафилакса на телото. Тенка поли -поддршка за да ги заштитите масите од влага, масло и пот. Лесен за употреба и се ослободува од непотребни алишта, 10 компјутери во пакет. Здравствените професионалци ја сакаат нашата табела за еднократна употреба со еластичен опсег за совршено да ја завиткаат табелата. По избор за табела со должина 72 "- 76" и 25 "- 30" ширина. Асепса за да се избегне бактериска инфекција и анафилакса на телото. Додека, избегнувајте непотребни алишта со листови за еднократна употреба, кои се добро прилагодени за работа на настани, бањи, продавници за тетоважи или медицински третмани. Има тенка полициска поддршка за да ги заштити масите од влага, масло и пот. 100% безбедни и санитарни. 10 компјутери/пакет.

За стоката

Слична стока во категоријата

Полиестерско влакно Висококвалитетно влакноИзработено е од меко полиестерско влакно, така што е антиFAD

Влакно со високи квалитетни влакнатоа е направено од меко полиестерско влакно, така што е антиблескаво

* Дизајнирано со дупка за здив на лице и страна за мобилен телефон, синџири на клучеви, итн...

Повторно квалитетно влакно100% памук, изработено е од меки памучни влакна, е антиотворено и антисмалувањ�

Влакно со високи квалитетни влакнатоа е направено од меко полиестерско влакно, така што е антиблескаво

Супериорно влакно : 100% полиестер, изработено е од меко полиестерско влакно, така што е антиотворено и ан�

Ispods се познати и како роли поли, пилула за пилули или дрво во вошка Одлични екипи за расчистување за пост

Функционален комплет за масажа за масажа】 Листот за масажа е толку добар за да ги скриете сите ваши пре�

Ткаенината е мека и е пријателска за кожата, има силна отпорност на брчки, не згаснува по миењето, има по�

Влакно со високи квалитетни влакнатоа е направено од меко полиестерско влакно, така што е антиблескаво

Влакно со високи квалитетни влакнатоа е направено од меко полиестерско влакно, така што е антиблескаво

Повторно квалитетно влакно100% памук, изработено е од меки памучни влакна, е антиотворено и антисмалувањ�

Масажа на листови Одлично квалитетно покритие за кревет за убавина со дупка за лице : спа покривка на кр�

Зоолошката градина Мед Еко тепих е мек, абсорбента и неабразивна лариум лагер за желки, копнени желки, з�

☀ најудобното покритие за кревети за масажанашиот комплет за четири парчиња е направен од 100% полиестер

Еластичното врзано опремено лист се лизга лесно, останува на место и лесно се сместува со употреба со за

Висококвалитетно влакноИзработено е од мек памук, удобност за дишење, така што е антиотворено и антисма

Димензии (во инчи) : 6,3 L x 4.0 W Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја п

Подобрена трајност и удобност : Здолништето во креветот е изработено од кадифена ткаенина дизајнирана �

Избегнувајте непотребни алишта со листови за еднократна употреба кои се добро прилагодени за работа на

Висококвалитетно влакноИзработено е од мек памук, удобност за дишење, така што е антиотворено и антисма

Одговара на сите најпознати табели за масажа / спа кревет Еластичните агли на маса за масажа се вклопув

Супериорно влакно : 100% полиестер, изработено е од меко полиестерско влакно, така што е антиотворено и ан�

Најудобната покривка за кревети за масажанашиот комплет за четири парчиња е направен од 100% полиестер и

Најдобри подароци за жени Кога е затворање на датумот на денот 2023 година spaghetti strap maxi dresses for women woman within dress

Издржлив материјал Зелениот душек е изработен од неабразивен чувствуван материјал, лагер за гуштер е м

Scroll