Ново
Забавно опремено покритие за маса за масажа

Забавно опремено покритие за маса за масажа

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1.67

Универзална големина одговара на повеќето преносни и стационарни табели 72 "-76" должина x 25 "-30" ширина. 100% безбедни и санитарни и препорачани од здравствени работници. Асепса за да се избегне бактериска инфекција и анафилакса на телото. Тенка поли -поддршка за да ги заштитите масите од влага, масло и пот. Лесен за употреба и се ослободува од непотребни алишта, 10 компјутери во пакет. Универзална големина одговара на повеќето преносни и стационарни табели 72 "-76" должина x 25 "-30" ширина. 100% безбедни и санитарни и препорачани од здравствени работници. Асепса за да се избегне бактериска инфекција и анафилакса на телото. Тенка поли -поддршка за да ги заштитите масите од влага, масло и пот. Лесен за употреба и се ослободува од непотребни алишта, 10 компјутери во пакет. Здравствените професионалци ја сакаат нашата табела за еднократна употреба со еластичен опсег за совршено да ја завиткаат табелата. По избор за табела со должина 72 "- 76" и 25 "- 30" ширина. Асепса за да се избегне бактериска инфекција и анафилакса на телото. Додека, избегнувајте непотребни алишта со листови за еднократна употреба, кои се добро прилагодени за работа на настани, бањи, продавници за тетоважи или медицински третмани. Има тенка полициска поддршка за да ги заштити масите од влага, масло и пот. 100% безбедни и санитарни. 10 компјутери/пакет.

За стоката

Слична стока во категоријата

【Удобен материјалградниците за еднократна употреба се изработени од неткаена ткаенина, дише, може да в

Избегнувајте непотребни алишта со листови за еднократна употреба кои се добро прилагодени за работа на

Повторно квалитетно влакно100% памук, изработено е од меки памучни влакна, е антиотворено и антисмалувањ�

Само треба да се сменат лушпите за помалку од 1 минута Ве молиме, дозволете грешка од 13см поради рачно ме�

Влакно со високи квалитетни влакнатоа е направено од меко полиестерско влакно, така што е антиблескаво

【Факултативно во боја】 Шорцевите за еднократна употреба се поделени на две бои : сина и црна, можете да

Најудобната покривка за кревети за масажанашиот комплет за четири парчиња е направен од 100% полиестер и

Зоолошката градина Мед Еко тепих е мек, абсорбента и неабразивна лариум лагер за желки, копнени желки, з�

☀ AntiFade & Wear ResintОвој сет на спалистови е антиизладен и антисмалување дури и со дневна употреба, без дефор�

Висококвалитетно влакноИзработено е од мек памук, удобност за дишење, така што е антиотворено и антисма

Добра дишење Листовите за еднократна употреба за кревет за масажа се безбедни за употреба За еднократн�

Супериорно влакно : 100% полиестер, изработено е од меко полиестерско влакно, така што е антиотворено и ан�

Полиестерско влакно Висококвалитетно влакноИзработено е од меко полиестерско влакно, така што е антиFAD

Повторно квалитетно влакно100% памук, изработено е од меки памучни влакна, е антиотворено и антисмалувањ�

Повторно квалитетно влакно100% памук, изработено е од меки памучни влакна, е антиотворено и антисмалувањ�

☀ AntiFade & Wear ResintОвој сет на спалистови е антиизладен и антисмалување дури и со дневна употреба, без дефор�

Ispods се познати и како роли поли, пилула за пилули или дрво во вошка Одлични екипи за расчистување за пост

Димензии (во инчи) : 6,3 L x 4.0 W Заштитете со удобност лесен, дише и истегнат материјал Направено со 2 слоја п

☀ Функционален комплет за каучи за масажалистот за здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши п�

Влакно со високи квалитетни влакнатоа е направено од меко полиестерско влакно, така што е антиблескаво

Ткаенината е мека и е пријателска за кожата, има силна отпорност на брчки, не згаснува по миењето, има по�

Одговара на сите најпознати табели за масажа / спа кревет Еластичните агли на маса за масажа се вклопув

Scroll