Ново
Кревети за масажа на uanуан, здолниште со столче за столче, сетови за маса за масажа со дупка за одмор на лице, микрофибер руфли за кревет за убавина 4-парчиња сет-m 60x180c

Кревети за масажа на uanуан, здолниште со столче за столче, сетови за маса за масажа со дупка за одмор на лице, микрофибер руфли

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 2.33

-Најудобната покривка за кревети за масажа-нашиот комплет за четири парчиња е направен од 100% полиестер и е мека и удобна. Со голема сила и еластично закрепнување, тој е издржлив, анти-брчки и не-железо. ☀ Функционален комплет за каучи за масажа-листот со здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот спа да биде чист и уредно и заштедете простор. Theебето е доволно големо и густо за да ја задржи приватноста на клиентот и телесната температура. Spectibubal за стандардни табели-околни за скоро сите кревети за масажа со квадратни агли. Еластичните врзувачки листови се лесни за лизгање, држени на место и лесно ги сместуваат перниците. Преголемите листови обезбедуваат максимална покриеност на табелата и чист стил. Stylegent Styling-Дизајн на димензии на руфли се собраа руфли околу 3 страни на кревет за класичен, убав изглед и долготраен. Set Сет за постелнина за бази на бања-убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата, идеално издржлива за комерцијална употреба. -Најудобната покривка за кревети за масажа-нашиот комплет за четири парчиња е направен од 100% полиестер и е мека и удобна. Со голема сила и еластично закрепнување, тој е издржлив, анти-брчки и не-железо. ☀ Функционален комплет за каучи за масажа-листот со здолниште е толку добар за да ги скриете сите ваши предмети под масата за масажа, што го прави вашиот спа да биде чист и уредно и заштедете простор. Theебето е доволно големо и густо за да ја задржи приватноста на клиентот и телесната температура. Spectibubal за стандардни табели-околни за скоро сите кревети за масажа со квадратни агли. Еластичните врзувачки листови се лесни за лизгање, држени на место и лесно ги сместуваат перниците. Преголемите листови обезбедуваат максимална покриеност на табелата и чист стил. Stylegent Styling-Дизајн на димензии на руфли се собраа руфли околу 3 страни на кревет за класичен, убав изглед и долготраен. Set Сет за постелнина за бази на бања-убави бои и едноставен дизајн ќе ја подобрат целата околина на вашата соба или бањата, идеално издржлива за комерцијална употреба. Обновете ја масата за масажа со овој комплет за здолниште на маса за масажа. Донесете професионален и луксузен изглед на вашиот клиент. Овој сет на здолништа со маса за масажа е совршена комбинација на функционалност и убав изглед. Постелнината може да се примени за третмани со бано -тетоважи за салони за салони за бања. Типичен салон за убавина за апликација ; Соба за масажа ; ПАЛЛОН ЗА БЕЗБЕДНОСТ ; HOME U2013 HEalth ; Луксузен хотел ; Здравствен клуб ; Сауна и просторија за бања и повеќе во овој сет на 4 парчиња вклучува маса за масажа, корица за кревети со ватирано ќебе, перница и покривка на столицата, ги обезбедува сите можности За вашата употреба.

За стоката

Слична стока во категоријата

Повторно квалитетно влакно100% памук, изработено е од меки памучни влакна, е антиотворено и антисмалувањ�

* Дизајнирано со дупка за здив на лице и страна за мобилен телефон, синџири на клучеви, итн Го прави вашио

[Висококвалитетна неткаена ткаенина] : За еднократна употреба за масажа за масажа изработен од високотк

Супериорно влакно : 100% полиестер, изработено е од меко полиестерско влакно, така што е антиотворено и ан�

Полиестер, полиестерско влакно Висококвалитетно влакноИзработено е од меко полиестерско влакно, така �

Ткаенината е мека и е пријателска за кожатаима силна отпорност на брчкине згаснува по миењетоима погол�

Супериорна мека ткаенина100% мек памук, здрав, пријателски за кожата, дише, ви нуди удобно искуство за спи�

Влакно со високи квалитетни влакнатоа е направено од меко полиестерско влакно, така што е антиблескаво

Повторно квалитетно влакно100% памук, изработено е од меки памучни влакна, е антиотворено и антисмалувањ�

Само треба да се сменат лушпите за помалку од 1 минута Ве молиме, дозволете грешка од 13см поради рачно ме�

Влакно со високи квалитетни влакнатоа е направено од меко полиестерско влакно, така што е антиблескаво

Масажа на листови Одлично квалитетно покритие за кревет за убавина со дупка за лице : спа покривка на кр�

Зоолошката градина Мед Еко тепих е мек, абсорбента и неабразивна лариум лагер за желки, копнени желки, з�

Висококвалитетно влакноИзработено е од мек памук, удобност за дишење, така што е антиотворено и антисма

Универзална големина одговара на повеќето преносни и стационарни табели 72 "76" должина x 25 "30" ширина...

Супериорно влакно : 100% полиестер, изработено е од меко полиестерско влакно, така што е антиотворено и ан�

Повторно квалитетно влакно100% памук, изработено е од меки памучни влакна, е антиотворено и антисмалувањ�

☀ AntiFade & Wear ResintОвој сет на спалистови е антиизладен и антисмалување дури и со дневна употреба, без дефор�

Функционален комплет за масажа за масажа】 Листот за масажа е толку добар за да ги скриете сите ваши пре�

Супериорно влакно : 100% полиестер, изработено е од меко полиестерско влакно, така што е антиотворено и ан�

Идеално за терапевти за масажа, хиропрактори, бањи, салони, комора за тетоважи и др Направено од неткаен

Подобрена трајност и удобност : Здолништето во креветот е изработено од кадифена ткаенина дизајнирана �

Квалитетен материјал : Пакување од 60 парчиња Направено од високоматеријал, безбеден и здрав, отпорен на

Супериорно влакно : 100% полиестер, изработено е од меко полиестерско влакно, така што е антиотворено и ан�

Ткаенината е мека и е пријателска за кожата, има силна отпорност на брчки, не згаснува по миењето, има по�

Scroll