Ново
Pocecles Ги Попречуваат Играчките Кутии За Складирање Кутии За Облека, Отпечатена Еколошка Корпа За Складирање На Замокот Бат Со Рачки За Попречување На Детската Соба

Pocecles Ги Попречуваат Играчките Кутии За Складирање Кутии За Облека, Отпечатена Еколошка Корпа За Складирање На Замокот Бат

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 0.33

), но и корпа за организатори за детски играчки, книги, сарафани,залихи за бебиња,домашни реквизити,материјали за миленичиња,складирање на работи,книги, чистење на просторијата. ●Материјал} : Издржлива и крпа За Дишење - полиестерска платнена ткаенина за перење алишта за перење, густа и издржлива,јп филмска облога ја прави водоотпорна.Секој проблем ве молиме слободно контактирајте не. €Уникатен Дизајн Q : постојат различни дизајни за да изберете,како што се : Крава,Боја За Вратоврска,Сончоглед,Мрзливост,Череп,итн.Внатре работи чисти и дише, преклопливи, перат.Ние исто така поддржуваме да ги прилагодите вашите сопствени дизајни, ве молиме споделете ни дизајн кога ви треба, ќе ви вратиме совршен примерок за дизајн. големиот капацитет може да складира облека,крпи,чорапи,кукли за играчки, книги и други работи.Цврстата корпа може подобро да складира многу сарафани за вас. ●Повеќенаменски● : не само што се користи како складирање облека за перење(за долна облека,чорапи,градник,итн. ●Со Рачка● : склопувачката пречка за перење има цврста нараквица.Стилски дизајн,исто така,може да биде погоден за декорација насекаде, како што се бања, спална соба, дневна соба.Кога треба да ја измиете облеката,можете да ја кренете директно без да ја кревате облеката, што е многу погодно.Цврстата корпа може подобро да складира многу сарафани за вас.Внатре работи чисти и дише, преклопливи, перат. Ние ќе ви понудиме задоволителни решенија додека не сте 100% Задоволни.Стилски дизајн,исто така,може да биде погоден за декорација насекаде, како што се бања, спална соба, дневна соба. €Уникатен Дизајн Q : постојат различни дизајни за да изберете,како што се : Крава,Боја За Вратоврска,Сончоглед,Мрзливост,Череп,итн. Добредојдовте Во Poceacles, Стилски Перење Попречува за вас remper на перење обезбедува атрактивни и лесни решение за многу потреби за складирање, како што детска соба за игри, Облека За Складирање, Дома Текстил Складирање,Играчка За Складирање, Складирање Бебе Производ И Складирање На Домашни Миленичиња Производ. ●Пречката за перење може да резултира со стуткана на долги растојанија transit. големиот капацитет може да складира облека,крпи,чорапи,кукли за играчки, книги и други работи. ®Големина : 47*41см(18,5*16,1 инчи), Тежина : 350гр. "Pocecles" обезбедуваат многу видови креативни украси за печатење на домови,облека,чевли,чанти и додатоци за автомобили.

За стоката

Слична стока во категоријата

Големина : Големина : 47*41см (18,5*16,1 инчи), Тежина : 350гр € €Материјал : Издржлива И крпа За Дишење полиестер�

€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q памук и лен платно материјал, со водоотпорен слој и повлекување јаже.Торбата за пе�

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

●Простран Капацитет●Големината на Нашата Корпа за Складирање е 15*11*9.5 во, што е доволно голем за да содр

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите...

Пречка За Облека со голем Капацитетпречка за перење со големина од 16,5" х 17,3" доволно е голем за складирањ

Информации за големината : Мала ГолеминаДијаметар 14"x Висина 19" (D35,5cm x H48, 3cm), Средна големина—Дијаметар 16

Тие се исто така префектни пречки за перење со внатрешна бела јп облога.️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" К�

ДИМЕНЗИЈА : 19, 3х11, 8х15, 9 инчи (49х30х40, 5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека...

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40, 5 см Доволно простор за облека / детски играчки на вашето семејст�

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено ♤ кошницата за перење е изработена од Оксфордска тка�

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

Водоотпорен Материјал : оваа корпа за перење е изработена од 300д оксфордска ткаенина со пвц материјал, к�

300д Оксфорд Крпа пвц ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ И ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40, 5 см Надворешната пречка

Со Мек Зафат Дизајнот На Рачката На Корпите За Перење Е Многу Удобен И Зајакнат За Лесно Носење Таа Е По�

Пречка За Облека со голем Капацитетпречка за перење со големина од 16,5" х 17,3" доволно е голем за складирањ

Надворешната пречка за перење е изработена од густ Пвц материјал Од 300д Оксфорд(без кинење)...

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

Не само што нашите корпи ќе ви помогнат да се организирате, нивната елегантна, софистицирана форма и неу

Димензија : 12,6"(Г)x18, 9"(Ж) / 32cmx48cm, поголема од нормалната големина Материјал : 100% Памучна Платнена Ткаенин�

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40, 5 см Доволно простор за облека / детски играчки на вашето семејст�

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

Scroll