Ново
Ретро Животинска Зебра Шема Голема Корпа За Складирање Преклоплива Пречка за Перење За Расадник И Детска Соба

Ретро Животинска Зебра Шема Голема Корпа За Складирање Преклоплива Пречка за Перење За Расадник И Детска Соба

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 623.84

Оксфорд Ткаенина. Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40,5 см (Hx Wx L). Нашата торба за перење е погодна за дома, за полици, за плакари, за расадник, за детска соба, за соба за бебиња, за бања, за спална соба, за дневна соба, за перална,за кујна,за балкон, за канцеларија,за училиште, за автомобили, за надвор. Материјал : 300д оксфордска ткаенина пвц водоотпорен, внатрешноста на корпата е фиксирана со држач, задебелено дно, лесен за стоење, водоотпорен јп слој надворешен. Нашата корпа за перење со преклопен дизајн ја прави практична за сите места и го олеснува складирањето. Совршен за складирање облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), складирање домашен текстил, складирање играчки, складирање на производ за бебиња и складирање на производ за домашни миленици. Карактеристики : Нашата пречка за перење не користете штетни синтетички пестициди или ѓубрива. Цврст и Издржлив за долготрајна употреба. Печатење : Уникатните отпечатоци на нашата кофа со пречки за перење што може да се преклопат можат да додадат живописни бои за вашиот простор, да ја разубават вашата соба. Опис : Големина : 19, 3х11, 8х15, 9 во/49х30х40, 5 См Материјал : 300д оксфорд крпа пвц водоотпорен Карактеристики : 1. Супер Голем Капацитет : Корисен И удобен За семејна облека или детски играчки, ви ја обезбедува најдобрата организациска помош. 2. Извонредни Водоотпорни Перформанси : Нашата пречка за перење, водоотпорна надворешна облога од ЈП, што може да ви помогне да држите влажна облека. 3. Цврсто Рачки и Задебелено Дно : Цврсти рачки од јаже од коноп за лесен транспорт и удобност. 4. Склопувачки Дизајн : Нашата корпа за перење може брзо да се преклопи рамно за складирање кога не се користи, така што ќе добиете најголема употреба на секој простор. Мултифункционална : нашата корпа за складирање совршена за организирање на кујна, дневна соба, бања, плакари, игротека и автомобил.Како Што Се Складирање Облека, Складирање Играчки, Складирање На Производи За Бебиња и Складирање На Производи за Домашни Миленици. Лесно За Чистење : нашата пречка за перење може да се исчисти со влажна крпа.(не може да се мијат со машина за перење.).

За стоката

Слична стока во категоријата

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

Големина : Големина : 47*41см (18,5*16,1 инчи), Тежина : 350гр € €Материјал : Издржлива И крпа За Дишење полиестер�

®Големина : 47*41см(18,5*16,1 инчи), Тежина : 350гр големиот капацитет може да складира облека,крпи,чорапи,кукли з

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Оваа Корпа За Перење Е Изработена ОД 300д Оксфордска Ткаенина со Пвц Материјал, К�

ДИМЕНЗИЈА : 19, 3х11, 8х15, 9 инчи (49х30х40, 5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека МАТЕРИ

ДИМЕНЗИЈА : 19, 3х11, 8х15, 9 инчи (49х30х40, 5 см), погодно за сместување на повеќе од 20 парчиња тенка облека МАТЕРИ

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40, 5 см Доволно простор за облека / детски играчки на вашето семејст�

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено ♤ кошницата за перење е изработена од Оксфордска тка�

Квалитетната изработка гарантира дека нема остри или тврди рабови за гребење на подови или прсти на ник

€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q памук и лен платно материјал, со водоотпорен слој и повлекување јаже.Торбата за пе�

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите...

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40, 5 см Доволно простор за облека / детски играчки на вашето семејст�

Димензија : 12,6"(Г)x18, 9"(Ж) / 32cmx48cm, поголема од нормалната големина Материјал : 100% Памучна Платнена Ткаенин�

Тие се склопуваат, што може да се преклопат кога не се користат или кога патувате Тие се исто така префек

Големина : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40, 5 см, мала големина, но голем капацитет, може да собере облека ОД 60 ЛИТРИ, �

️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊАтие се доволно големи за да складираат

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено ♤ кошницата за перење е изработена од Оксфордска тка�

ДИМЕНЗИЈА : приближно 9,3 Хх 11,8 Вх 15,9 Л inches.It совршен е за универзитет, студентски дом и семејна употреба...

), но и корпа за организатори за детски играчки, книги, сарафани,залихи за бебиња,домашни реквизити,матер

Scroll