Ново
visesunny Склопувачки Кошница Со Голем Капацитет Стара Мапа Гроздобер Едрилица Море Чудовиште Облека Играчка За Складирање Попречува Со Издржливи Памучни Рачки Дома ?

visesunny Склопувачки Кошница Со Голем Капацитет Стара Мапа Гроздобер Едрилица Море Чудовиште Облека Играчка За Складирање Попречува

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 431.84

️ ● XXX-ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" КОРПИ ЗА СКЛАДИРАЊЕ ПАМУЧНИ ЈАЖИЊА-тие се доволно големи за да складираат предмети како дополнителни ќебиња, утешители, јоргани, фрлаат перници, перници и плишани животни, зимска облека, алишта и многу повеќе. Тој нуди многу простор и за помали разни предмети, како книги, списанија и играчки, за да го одржите вашиот простор за живеење уреден и уреден! тие се исто така одличен декор на фестивалот, како што се ноќта на вештерките, божиќ, вљубените, таткото , мајката, денот на децата и така натаму. ️ ● ДЕКОРАТИВНИ ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ПЛАТНЕНИ КОРПИ-тие се стилски, практична алтернатива на другите здодевни решенија за складирање. Не само што нашите корпи ќе ви помогнат да се организирате, нивната елегантна, софистицирана форма и неутрални бои ќе го надополнат секој декор и просторија : бања, расадник, соба за играње, спална соба, дневна соба, перална, дури и багажникот на автомобилот. Тие прават прекрасен, но практичен подарок за пријателите или семејството за роденден, свадба, туш за бебиња, затоплување на куќата или какви било други прилики за подарување подароци!. ️ ● ПРЕНОСЛИВ, СКЛОПЛИВ И ИЗДРЖЛИВ, ОТПОРЕН НА ВОДА-Изработен од висококвалитетни двојни платнени материјали, нашите корпи за складирање се малку меки, но сепак доволно цврсти за да ја задржат својата форма и да застанат сами. Тие се исто така префектни пречки за перење со внатрешна бела јп облога. Цврстите рачки со великодушна големина со армирано шиење овозможуваат удобно и удобно носење тешки товари низ куќата. Тие се склопуваат, што може да се преклопат кога не се користат или кога патувате. ️+ БЕЗБЕДНО ЗА БЕБИЊА, ДЕЦА и ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ – Нашите канти за складирање се нетоксични премиум памучни јажиња, така што тие се безбедни за употреба насекаде во вашиот дом. Квалитетната изработка гарантира дека нема остри или тврди рабови за гребење на подови или прсти на никулци. Користете ги со целосен душевен мир околу бебињата, децата и домашните миленици. ️ ● ЗАБЕЛЕШКА-ве Молиме имајте предвид дека нашите корпи се преклопени за испорака поради неговата огромна големина што може да резултира со некои набори. Следете ГО ЛЕСНИОТ чекор : Ставете некои големи работи или измазнете ги со пегла и фен за пареа, а потоа ќе ја врати оригиналната форма по одреден временски период. Избришете само чисто, не користете абразивно средство за чистење. Во исто време, не користете машина за перење за чистење на кесата, тоа ќе го оштети Водоотпорниот Слој. АКО навистина ви се допаѓа, КУПЕТЕ СЕГА!.

За стоката

Слична стока во категоријата

Тие се исто така префектни пречки за перење со внатрешна бела јп облога.️ ● XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" К�

Информации за големината : Мала ГолеминаДијаметар 14"x Висина 19" (D35,5cm x H48, 3cm), Средна големина—Дијаметар 16

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Женски Зимски Палта џемпери за кучиња со качулки за мали кучиња поло качулка качулка од печурки аргил џ�

ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Оваа Корпа За Перење Е Изработена ОД 300д Оксфордска Ткаенина со Пвц Материјал, К�

Оксфорд Ткаенина Димензии : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40,5 см (Hx Wx L) Нашата торба за перење е погодна за дома, за по

€ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ q памук и лен платно материјал, со водоотпорен слој и повлекување јаже.Торбата за пе�

Големина : Големина : 47*41см (18,5*16,1 инчи), Тежина : 350гр € €Материјал : Издржлива И крпа За Дишење полиестер�

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено ♤ кошницата за перење е изработена од Оксфордска тка�

Димензија : 12,6"(Г)x18, 9"(Ж) / 32cmx48cm, поголема од нормалната големина Материјал : 100% Памучна Платнена Ткаенин�

Надворешната пречка за перење е изработена од густ Пвц материјал Од 300д Оксфорд(без кинење) Задебелен ди

Димензија : 12,6"(Г)x18, 9"(Ж) / 32cmx48cm, поголема од нормалната големина Материјал : 100% Памучна Платнена Ткаенин�

Пречка За Облека со голем Капацитетпречка за перење со големина од 16,5" х 17,3" доволно е голем за складирањ

Scroll