Ново
Крц јога тренингот кратки ракави кошули за жени голф поло маица врвови на тениски атлетски спортови маици

Крц јога тренингот кратки ракави кошули за жени голф поло маица врвови на тениски атлетски спортови маици

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 352.00

88% полиамид, 12% ликра. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Четиристрана ткаенина за мешавина од истегнување со памук-меко чувство и природна дишење. Пристоен дебел материјал дава пристојна поддршка. Класично вклопување, кратка должина : седи на половината, пристојно покријте го вашето тело. Се одликува со класична плоча од 3 копчиња и јака за подобро вклопување. Исечена поло маица за слобода на движење без ограничување. Погоден за активности во затворен и отворен простор, како што се теретана, возење, голф и тенис. Обезбедете најудобна спортска облека. Создадете позитивен и здрав спортски животен стил. Добредојдовте изненадувања и можности во животот. Четкан за екстремно мека, максимална удобност. Толку лесна, многу нежна компресија. Ултра истегнат за флексибилност и еластична. Мека колекција на памук. Дизајн за голф, тенис. Исечена должина, форма на форма. Плакета со три копчиња. Чувствувајте мекото чувство. Пристојно густа ткаенина за поддршка. Додадена ликра за задржување на истегнување и форма. 88% полиамид, 12% ликра. Четкан за екстремно мекост, максимална удобност. Толку лесен, но сепак сквотен доказ, многу лесна компресија. Целосно истегнување за флексибилност и еластична. Мека колекцијата со памук е изработена од мешана ткаенина со чувство на памук, кое е дише и пријателско за кожата. Пристоен дебел материјал дава пристојна поддршка додека сè уште ја фаќа потта брзо. Исечена поло маица со три копчиња за удобно вклопување и слобода на движење за целосен спектар на спортови во затворен или отворен простор. Карактеристики и фитинг : . Ткаенина : . Нова колекција : колекција Butterluxe. Движете се со леснотија и удобност каде било во кое било време. Цел на дизајнерот : Колекција Butterluxe Инженерска за екстремно мека удобност. Супер истегнат материјал направен за сите начини на кои се движите. Откријте повеќе колекција Butterluxe подолу или во нашата продавница.

За стоката

Слична стока во категоријата

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Јака со плеска Јака со плеска Кратки ракави со

90% полиестер, 10% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинска миење Премиум ткаенина : мажите поло

100% памук Увезени Затворање на копчето Машинско Перење Изработката на пике додава суптилна текстура...

95% полиестер, 5% рајон Увезени Еконски пријателски : Користете чисти природни растителни суровини, не кор

92% Полиестер, 8% Спандекс Затворање на копчето Материјал92% Полиестер и 8% спандекс, женски поло маици со до

100% памук Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Удобно и светло : Изградено да трае со 100% памук и

Ние создаваме иновативни брзини и технологии на отворено од 2015 година Тоа е добар почеток Magcomsen е незави

Текстура ткаенина која е мека, лесна и дише Материјал фитили пот и суши навистина брзо 3копче плакета Са�

Ве Молиме изберете 1 големина нагоре ●Испорака} : Предметите ќе пристигнат за 1018 работни дена...

Полиестер, Спандекс Затворање на копчето Машинско Перење Материјал : 92% Полиестер, 8% Спандекс...

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Создадени во соработка со Тајгер Вудс, в�

затворање Брзите суви кошули за мажи овозможуваат повеќе воздух да помине и да ви помогне да останете л�

Врвна маица за продажба на дозвола за жени Product information : ✿Gender : Women Ladies Girls ✿Season and Occasion : Fall Summer ✿Material : Cotton �

Врвовите за атлетски тренинзи за кратки ракави за жени се дел од мултифункционалните производи за спор�

100% Полиестер Ребрести јака 3копче плакета Детали за логото на структурата на мрежата на десниот ракав В�

♬ ❤ ♬ Големината работи мала Маица за блуза за избор на дама Womenенски краток ракав 2023 Облека V вратот ши�

100% Други Влакна Увезени Затворање на копчето Машинско Перење Редовно вклопување Поло јака со три копчи�

✿окација : Обичен, празник, секојдневно носење, излегување, сенатпревар до друга облека✿...

Мека Растеглив Лесен Дише памук / полиестер Увезени Затворање на копчето Машинско Перење УДОБНА ТКАЕНИ�

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Текстура ткаенина која е мека, лесна и ди

црни графички маички, рагби кошули, кошула Дашики, црвена кошула за мажи, мерино маица, печатени маици за

100% Полиестер Затворање на копчето Машинско Перење CS412 P 6.6унца 100% полиестер отпорен на финтата Изнајмува

98% полиестер, 2% вискоза Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : лесен и дише, брзо сушење

Полиестер, Мрежа Затворање на копчето Машинско Перење Се одликува со технологија За ДриФит која ја отст

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Спортинг лого на знамето на Томи Хилфигер, ова

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

100% Полиестер Увезени Затворање на копчето Машинско Перење Машка Поло Кошула со Високи Перформанси на М�

Класично Вклопување : најпространата Силуета На Поло Ралф Лорен Исечете за долна дупка за рака и пополн

50% Памук, 50% Полиестер Увезени Затворање на копчето Миење Раце Само Поли Органски Памук Пике Врв јака...

Scroll