Ново
Нароте Игра Диск, За D2E Игра Машина Професионални Чип За Игра

Нароте Игра Диск, За D2E Игра Машина Професионални Чип За Игра

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 1169.60

Професионален чип во системот обезбедува извонредни перформанси. Прецизниот засек и интерфејсот обезбедуваат совршена применливост, лесна за инсталирање. Донесете висококвалитетен материјал. Ефикасно отпорност на корозија и абење, издржлив за долготрајна употреба. 100% сосема нов и висок квалитет. Професионално дизајниран за игра. Професионален чип во системот обезбедува извонредни перформанси. Прецизниот засек и интерфејсот обезбедуваат совршена применливост, лесна за инсталирање. Донесете висококвалитетен материјал. Ефикасно отпорност на корозија и абење, издржлив за долготрајна употреба. 100% сосема нов и висок квалитет. Професионално дизајниран за игра. Карактеристики : 1. Професионално дизајниран за игра.2. Прецизниот засек и интерфејсот обезбедуваат совршена применливост, лесна за инсталирање.3. Професионален чип во системот обезбедува извонредни перформанси.4. Донесете висококвалитетен материјал. Ефикасно отпорност на корозија и абење, издржлив за долготрајна употреба.5. 100% сосема нов и висок квалитет.Спецификации : Материјал : ABSModel : Игра Периферни Производи Тежина : 266g/9.38 oz Size : Прибл. 14.5*14*2 цм/5.71*5.51*0.79 несоодветно : За Список Со Пакети D2 EPackage : 1 * Оптички Погон.

За стоката

Слична стока во категоријата

Со индикаторско светло ЗА полнење ЗА КОНТРОЛОРОТ PS5, црвено светло за време на полнењето и зелено светло

Led индикаторското светло покажува статус на полнење Кука & Наполнете Ги Контролорите без Отстранување Н

Со индикаторско светло, ќе знаете кога да го исклучите кабелот за полнење Забелешка : не бришете го прои�

Широко компатибилен : Компатибилен со повеќето орални полнач за четки за заби B Braun Компатибилен со D12 S12 S

Овој производ е изработен од висококвалитетен АБС материјал, силен и издржлив Контролното коло усвојув

【??????? ??? ???????? ??????????● Помошната заграда за полнење дизајнирана од оригиналната основа за полнење соврше

Ограничување на струјата, ограничување на напонот, над струја, низок напон, висок напон и заштита од кра�

Кабел за професионален полнач компатибилен со бајка Sonic електрична четка за заби FW917 SG508 FW508 FW507 FWD1 FWD3 FWD7 FW

Приклучок За Полнење За Контролер За Движење На Ps Посебен Индикатор За Led Светло Со Двојна Боја Што Пока�

USB Кабел За Полнач Кабел Погоден За NDS Lite / NDSL Можете да го користите КАКО USB Кабел За Полнење...

Специјално дизајниран ЗА ВР Штандот може да складира конзола ОД ВР, ВР очила и 2 парчиња за рачки за движ�

Идеално Место за Одмор За Вашите Контролори Кога Не Играте Нема Да Го Полни Контролорот Со Над 70% Моќнос�

Заградата полнач, може да наплаќаат 2 игра контролори во исто време, и исто така може да се користи како ш

Соодветен Модел : Дизајн for PS5 de / UHD конзола за игри Функција : Вертикален држач, вентилатор за ладење, ста�

Докинг станицата наплаќа 2 x Безжични Контролери во исто време Вклучува 2 x 1200mah Батерии за Полнење Едност

Наполнете го вашиот контролер директно со кабелот Ќе го наполни вашиот безжичен контролер додека играт

Компактен И Пренослив : Единицата За Напојување На Конзолата За Игри, Мала Големина, Рационализиран, Цел

Додаток Од Трета Страна! Овој приклучок за полнење може истовремено да наплаќа 2 КОНТРОЛОРИ PS4 и 2 Ps Контр

Состојба : сосема ново Една година гаранција Пакетот вклучува : 2 x Порта за приклучок за напојување...

Брзо полне истовремено два контролори за про Чувајте ги и наполнете ги вашите контролори на едно место..

Пакет со батерии од 1800m Ah NIMH USB кабел за полнење (должина на кабел од 3 метри) Играње за време на можноста з�

Scroll