Ново
Вуангер 50 Еез Божиќни Покани Со Плик Божиќни Покани За Забави Билет Покани Картичка Дедо Мраз Пополнете Празни Покани За Возрасни Детска Забава Роденден Туш За Беб

Вуангер 50 Еез Божиќни Покани Со Плик Божиќни Покани За Забави Билет Покани Картичка Дедо Мраз Пополнете Празни Покани За Возрасни

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 207.84

Сет За Покани За Забави за ноќта на вештерките : пакетот содржи 25 парчиња страшни покани за забави За Ноќта на Вештерките и 25 парчиња пликови, за да можете да ги објавите настаните што планирате да ги направите на сите на вашата листа на гости на забавата За Ноќта на Вештерките; Доволна количина може да ги задоволи вашите партиски барања и можете да ги споделите деталите за претстојната прослава На Ноќта на Вештерките со вашето семејство и пријатели. Доверлива Обложена Хартија : овие покани за забави се изработени од квалитетна обложена хартија од 200 гр, безбедна и без лош мирис, водоотпорна и двострана, мазна за пишување без да навлезете во хартијата, обезбедувајќи ви убаво искуство за користење. Доволно Простор За Пишување : секоја покана за одмор за деца мери прибл. 20 х 7,6 см/ 7,9 х 3 инчи, разумната големина ви обезбедува доволно простор за да запишете какви било информации за вашата специјална забава, како што се датум, време, локација и многу повеќе, со што вашата покана ќе биде испратена до вашите гости во форма на писмо, и тие ќе се чувствуваат формално и значајно. Идеална Декорација За Забави За Ноќта на Вештерките : можете да ставите картички за покани за забави За Ноќта на Вештерките на чинијата за вечера на забавата За Ноќта на Вештерките, за да ја направите вашата забава пострашна, полна со атмосфера На Ноќта на Вештерките, што ќе ја оживее вашата забава и ќе ги остави вашите гости незаборавни спомени. Применливо За Различни прилики : картичките за покани За Ноќта на Вештерките за забава не само што можат да се применат за забави За Ноќта на Вештерките, туку и погодни за разни забави како што се забави со костими, тушеви за бебиња, тушеви за венчавки или невести, покани за деца или роденден и многу повеќе.

За стоката

Слична стока во категоријата

Секоја покана е со димензии 4 "х 6" Секој пакет има 25 Покани И 25 Пликови Совршен За Свршувачка Забава, Свад�

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти...

€ Вклучува 30 Печатени Бебе Туш Пелена Томбола Билети Овие Картички Се Совршен Начин Да Побарате Од Гост

ПАКЕТ : пакетот содржи 25 покани и 25 бели пликови ГОЛЕМИНА : 4х6 инчи, пополнете стил МАТЕРИЈАЛ : висококвал

1) Количина : Секое пакување вклучува 25 картички и 25 соодветни пликови, ајде да започнеме незаборавна заб

Пакет со картички за покана за Семејно Обединување : пакетот со картички за покана за роденденска забав�

Димензии (во инчи) : 6,7 Л х 4,3 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти Печатени ед�

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти Печатени ед�

Кога ја создадов оваа картичка за покана, помислив на симпатичност и сонливост Затоа ги насликав изрече

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти...

Забавен Дизајн : секоја картичка за покана за забава е забавен стил Мала карактеристика што може да дода

Пакет и големина Секоја пакет доаѓа со 20 честитки за покани за роденден и 20 коверти за појавување...

Пакет : Целосен СетПакет од 20 Покани + 20 Пликови Димензија : Секоја картичка за покана е 4 х 6 инчи Материја

1.Вклучува 25 покани и плик, со овој сет на покани и пликови можете рачно да напишете персонализирани сопс

Вклучува 30 картички, отпечатени во мат фотохартија 4х6 " секоја Вклучува 30 картички, отпечатени во мат фо�

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти Печатени ед�

Scroll