Ново
Пинк Фламинго-Забава Како Пополнување Покани Во Форма На Ананас - Тропски Летни Картички За Покани Со Пликови-Комплет од 12

Пинк Фламинго-Забава Како Пополнување Покани Во Форма На Ананас - Тропски Летни Картички За Покани Со Пликови-Комплет од 12

Присуство на стоката: Това е достапна
DEN 3.00

12 Пополнете Ги Празните Покани За Забава. 12 Бели Пликови Со Уникатен Размавта. Поканите Мерат 5 "х 7". Печатени На Тешки Картичка Акции Хартија. Произведено во САД. Фламинго-Партија Како Ананас Пополнете - Во Празно Покана СЕТ ВКЛУЧУВА 12 фламинго партија покани и 12 премиум бели коверти. Фламинго-Забава како покана за пополнување Ананас се совршени за секој настан. Забавата како тема од ананас е одлична за туш за бебиња или роденденска забава. Фламинго-Партија КАКО ананас ПАРТИЈА ПОКАНИ ГОЛЕМИНА 5 инчи од 7 инчи. Вклучените пликови мерат 5 инчи на 7 инчи. Задниот дел На секоја Фламинго-Забава Како туш за бебиња од Ананас или покана за роденденска забава има простор за додавање на деталите за вашата забава : За : Датум : Време : Место : Дадено Од : RSVP : . ПОКАНИ ПРЕМИУМ ПАРТИЈА : Фламинго-Партија како ананас партија покана се професионално печатени на тешки картичка акции хартија со слика-како сјај. Тие се индивидуално прегледани, а потоа внимателно спакувани со нашите ексклузивни пликови со размавта, што ја прави Оваа Фламинго - Забава како стационарен сет Од Ананас задолжителна за секое туширање за бебиња или роденденска забава. НАПРАВЕНИ ВО САД : Фламинго-Партија Како Ананас-Бебе Туш Или Роденден Поканите се дизајнирани и произведени во нашиот објект Во Висконсин користејќи материјали Што се Направени во САД. Уште во 1999 година, шери (основач) беше мајка која престојуваше дома со страст да создава екстра посебни работи за луѓето околу неа. Почна да шие крпи со качулка за бебешки туш на нејзините пријатели. Ова брзо се претвори во деловен концепт НА ЗАБАВА. Бидејќи бизнисот растеше многу брзо, шери требаше да ангажира инженер - а нејзиниот сопруг Скот беше совршено прилагоден! ;) Сега, речиси две децении и три згради подоцна-Шери, Скот и целиот Тим Со Големи Точки го водат овој извонреден бизнис за снабдување со забави наречен Голема Точка На Среќа.

За стоката

Слична стока во категоријата

1) Количина : Секое пакување вклучува 25 картички и 25 соодветни пликови, ајде да започнеме незаборавна заб

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти...

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти Печатени ед�

Сет За Покани За Забави за ноќта на вештерките : пакетот содржи 25 парчиња страшни покани за забави За Ноќ

Големинаприближно 3 инчи х 4,1 инчи Професионално печатени персоналните RSVP Картички & коверти Печатени е�

€ Вклучува 30 Печатени Бебе Туш Пелена Томбола Билети Овие Картички Се Совршен Начин Да Побарате Од Гост

ПАКЕТ : пакетот содржи 25 покани и 25 бели пликови ГОЛЕМИНА : 4х6 инчи, пополнете стил МАТЕРИЈАЛ : висококвал

Забавен Дизајн : секоја картичка за покана за забава е забавен стил Мала карактеристика што може да дода

Сет на производи : ќе добиете 50 поставени покани за венчавка, секој сет вклучува 1 парче школка, 1 парче вн

Големинаприближно 3 инчи х 4,1 инчи Професионално печатени персоналните RSVP Картички & коверти Печатени е�

Покани за дипломирање : модерниот стил на дизајн ги комбинира елементите на темата за дипломирање со те�

големинаприближно 5,9 инчи х 4 инчи Професионално печатени персонализирани покани и коверти Печатени ед�

Scroll